HP 6715b náhodně zamrzá.

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Skarjuu
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 20 úno 2008 16:03

Příspěvekod Skarjuu » 14 pro 2008 21:08

Už mi to nedělá, nevím, zda je to tím, že jsem tam nacpal 64bit Visty, nebo něčím jiným. Ale už měsíc je to bez problému.

josefec
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 13 lis 2008 13:16

Příspěvekod josefec » 20 pro 2008 02:56

Mně to dělá taky, ale v zásadě jen pokud používám Režim spánku.
Když se vrátím z Režimu spánku, tak to spolehlivě do několika hodin lehne.
Pokud ho nepoužívám, tak je to v pohodě.
Taky jsem zjistil, že pokud je šetření procesoru v Možnostech napájení vypnuté, tedy je nastaveno Minimální stav procesoru na 100 %, tak potom se to také neseká, i když Režim spánku používám.
To jsou moje zkušenosti.

Pomohlo tedy někomu to naloadování nového BIOSu? Teď to vypadá, že už je na webu HP dokonce verze F.0E. Já mám F.0B.
Taky mě napadlo, jestli třeba nenainstalovat cosi, co se nazývá ATI Northbridge a začal mi to nedávno nabízet ATI Installer. Nevíte, co to je a na co to je?

Předem díky za nějaké reakce či odpovědi.

3D_Focus
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 22 čer 2008 12:04

Obnova tématu :(

Příspěvekod 3D_Focus » 02 dub 2010 14:46

Ahoj, dneska mě notas naštval tim, že se opět nesmyslně zasekl.. pres obrazovku pruhy a konec..musel jsem ho vypnout (= rozpracovaná práce fuč..) a tak bych se chtěl obrátit nejprve na toto forum, zda někdo dospěl k nějakému závěru co s tím .. resili ste to někdo přímo s HP - co s tím ? Díky
HP 6715b TL-60 2Ghz, 2GB RAM, 160HDD, X1250

3D_Focus
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 22 čer 2008 12:04

Příspěvekod 3D_Focus » 15 dub 2010 20:31

Na ntb mám 64bit Visty a kouše se celkem pravidelně :( ..
Jak tu již někdo říkal, nejpravděpodobnější příčina je - spolupráce chipsetu a graf. karty.
Jak se k tomuto problému postavilo HP/servis ? (krom toho že akorát na základě žádosti klasicky otestujou book a na nic nepříjdou :( ) Případně zda by se dalo na základě něčeho (napadá mě nejlíp asi papír s vyjádřením přímo z HP o výskytu tohoto problému) notebook s vrátit ?
HP 6715b TL-60 2Ghz, 2GB RAM, 160HDD, X1250


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů