HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
nitrox
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 30 říj 2008 11:29

Příspěvekod nitrox » 03 lis 2008 10:25

gabriel31337 píše:Tipol by som to na NEnainstalovany .NET framework z Windows Update.


Ten mám nainstalovaný, dokonce verze 3.5. A pořád to padá... :(

Mafie
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2008 22:24

Příspěvekod Mafie » 03 lis 2008 15:02

ShLn* píše:Ja to napsal spatne.. nemuzu se proklikat k vypnuti toho a bandu...
Mam uz dojem ze to tam nemam...

edit: uz sem to nasel

edit2: bez 802.11a je to o moc lepsi... stejne me vrta hlavou proc v xp neni problem.. XP snad nepodporuji 802.11a...??? napada me uz jen vliv AHCI/IDE


Mám tomu rozumět tak, že abych opravil zvuk, musím se vzdát přístupu k netu? (Připojuji se na koleji přes WiFi) :?: :( Nebo je ještě jiná možnost (odinstalovat File Sanitizer pomáhá?)? Díky za rady, už jsem zoufalý.

Tommas
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 31 říj 2008 13:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tommas » 03 lis 2008 15:12

BubaK.CZ: diky za odkaz na to podtaktovani, az budu doma tak to vyzkousim.

Jinak v NHC se mi nejvic osvedcil profil Max Battery, pouzivam ho i kdyz jedu pres adapter ze site. V jinem profilu se mi pri narocnych hrach prehrival procesor treba i na 80+ stupnu.

A zkusim i to nastaveni barev jak psal Václav Sedlář.
HP 6735s | Athlon X2 QL60 1.9 GHz | 1x2GB + 1x1GB RAM | HD 3200 | Win 7 Professional (64bit) | přes 2 roky spokojenost :)

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

zvuk

Příspěvekod huskye » 03 lis 2008 17:17

Ahoj všichni, mám takový zvláštní problém. U každého filmu který si pustím, ať už to je z cd nebo z disku, mi zvuk v nepravidelných intervalech, ale často asi dva až třikrát do pěti minut, zachrčí, takovým způsobem jak by se to sekalo ten film, ale přitom obraz jede pořád v pořádku. To je první problém, chtěl sjem zkusit stáhnout ovladač zvuku z HP stránek, ale to mi ěnjak nestahuje, tento ovladač jediný. Tak uvidim co zítra, možná to mají přetížené. A druhý problém je ten, že párkrát do hodiny mi notebook vydá zvuk, jako když otvíráte složku, takové to cvaknutí, je to přesně ten zvuk. přitom ale nemám ani nic otevřené třeba a nejhorší je to když se dívám na film, to mi to u toho zvuku vždycky minimalizuje přehrávač a musim ho zase dávat přes celou obrazovku znovu...
Nechápu to, mám tady duchy?
Notebook mám tři dny, ještě nemám skoro nic nainstalováno, jen základní programy a kodeky K-Lite. Ale nejsem si jist jestli to dělalo od začátku, nebo teď začlo.
Jo a NB byl předinstalovaný Vistama Basic.
Stalo se to už někomu? :-) díky

Tommas
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 31 říj 2008 13:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tommas » 03 lis 2008 19:32

K podtaktování:
Zkusil jsem ten ovladac z linku od Bubaka:
"AMD Processor Driver Version 1.3.2.0053 for Windows XP and Windows Server 2003 (x86 and x64)"

Po odinstalovani stareho ovladace pro procesor ktery jsem stahl take z HP webu (support > 6735s) ukazoval CPU-Z core speed 1900MHz a ted po nainstalovani ovladace z odkazu od Bubaka ukazuje CPU-Z core speed kolem 950MHz.
Ale v NHC to stale ukazuje 1900MHz a obcas to klesne na 1840MHZ (min ne). Takze NHC to ukazuje asi blbe a podtaktovani asi tedy funguje.
/vsechno je mereno bez zateze, jenom spustena Opera/

-----

Pro huskye: tvuj prvni problem maji snad vsichni vlastnici 6735s co jedou na Vistach. Procti si tohle tema a budes vedet vic. Na idealni reseni chrceni repracku ale bohuzel asi jeste nikdo neprisel.
Lidi co pouzivaji Win XP s tim problem nemaji...
A to cvaknutí bude asi neco co bezi na pozadi ve Vistach, nebo nejaky program na pozadi.Ale z tim ti vic neporadim, Visty nemam.
HP 6735s | Athlon X2 QL60 1.9 GHz | 1x2GB + 1x1GB RAM | HD 3200 | Win 7 Professional (64bit) | přes 2 roky spokojenost :)

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

Příspěvekod huskye » 03 lis 2008 20:38

To Tommas:
téma jsem jakž takž četl a právě se mi nezdá že bych měl ten samý problém, lidi tu popisují, že jim repráky chrčí, mi nechrčí, mi při puštění filmu sem tam se zaseká zvuk na asi dvě vteřiny a pak zase v klidu na nějakou dobu. Ze začátku co jsem se díval na pár dílů přátel se mi to nestávalo, ty první dva dny, až teď to začlo... Tak nevim, ale štve mě to :-) a to cvakání taky, navíc to i minimalizuje například probíhající hru... Mě trefí brzo :-(

Václav Sedlář
píše často
Příspěvky: 219
Registrován: 30 srp 2008 14:58

Příspěvekod Václav Sedlář » 03 lis 2008 20:46

Tak problém se zvukem nemám, mám win vista ultimate 32b. Wi-fi ale nepoužívám, ale když je zaplá, tak problém nemám. Až budu doma mít bezdrátový router, tak pak napíšu, jestli to dělá problémy.

P.S.: File sanitzer nemám.

Mafie
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2008 22:24

Příspěvekod Mafie » 03 lis 2008 21:06

Sanitizer je pryč, ale změna žádná :evil: :evil: :evil:
Jako dělat downgrade kvůli takové blbosti se mi fakt nechce. Ale bez internetu fungovat nemůžu. By m(n)ě zajímalo, jestli k tomu HP zaujalo nějaké stanovisko, když je to tak rozšířený problém :evil: .

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

Příspěvekod huskye » 03 lis 2008 21:25

Už tam, někdo psal? Na HP? Zítra až dojdu z práce jim napíšu, snad něco vykutěj, protože mě to fakt štve...

palad1n
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 26 říj 2008 16:55

Příspěvekod palad1n » 03 lis 2008 21:54

Tak jsem tam zkousel dat visty a normalne se mi notebook s vistama nenabiji, pise mi to plugged, not charging.... pekne na pytel..:)

Václav Sedlář
píše často
Příspěvky: 219
Registrován: 30 srp 2008 14:58

Příspěvekod Václav Sedlář » 03 lis 2008 23:56

musíš počkat, až se baterka trochu vybije.

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

Příspěvekod huskye » 04 lis 2008 05:56

Je to zvláštní, ale jsem na noční, notebook jede už deset hodin, zatim to necvaklo a asi po třech hodinách ustalo minimalizování aplikací (media player classic a the sims 2 :-) ) a co je nejvíc bomba, zvuk ejde normálně, už asi 6 hodin se dívám na přátele, ještě včera drnčeli... Nicméně i tři noci zpátky na noční jeli v klidu, až doma to začlo, tak buď pomáhá že je noc a chladněji, nebo že jsem přeinstaloval ovladače grafiky i catalist centrum nejnovější verzí ze stránek ATI a nebo to že jsem zapnul windows defender... to je vše co jsem udělal :-) tipuju ovladače, možná ulehčili paměti a nebo to že je tady chladněji. napadlo mě že se čip možná přehřívá přes den v bytě kde je teplo a nestíhá pak zvučit :-P
Asi je to blbost že? Napíšu jak to pak jelo doma :-)
Naposledy upravil(a) huskye dne 04 lis 2008 07:09, celkem upraveno 2 x.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 04 lis 2008 06:14

zvukový čip se stěží přehřívá,spíše to bude něčím co máte doma napíchnuté v síti a ruší to /pokud to nebylo ovladačem-doma zjistíš/ ale klidně to může být hardware
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

Příspěvekod huskye » 04 lis 2008 06:54

No v síti nemám skoro nic, jen wifi router a sebe... myslíš že tim by to mohlo být? Tak uvidim doma, jestli to zase začne dělat a po vypnutí wifi přestane, vim na čem jsem, ale stále nechápu proč :-)
No a kdyby to bylo přímo hardwarem, tak by to blblo pořád a ne jednou jede a podruhé ne, ne? Navíc co tu ostatní popisují, na XP to jede. Podle mě jen ovladač potřebuje nějakou opravu.

Gogo
guru
Příspěvky: 3904
Registrován: 17 kvě 2007 20:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Gogo » 04 lis 2008 07:08

tou sítí jsem myslel elektrickou a to není jedna zástrčka ale jakákoliv zařízení na jednom jističi...důležité je při instalaci nového ovladače ten původní nejdříve odinstalovat
ACER Aspire 7730G-734G32MN / Prodáno


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů