HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
snoopy77

cawteee

Příspěvekod snoopy77 » 07 zář 2008 15:51

planujem kupit HP 6735s , neviete mi poradit ako to je s tou pamatou??? uz ste tu o tom trochu pisali, ale nenapisali ste to co som chcel vediet ja. takze ma ta graficka karta Radeon HD 3200 aj nejaku vlastnu pamat? alebo vsetko iba zdiela s ramkou? ... a druha otazka, ak by tu pamat zdielala, velmi by sa to prejavovalo? neplanujem na nom hrat najnovsie hry, ale sem tam urcite si nieco zahram...

factus
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 11 srp 2008 17:19

Příspěvekod factus » 07 zář 2008 18:59

Tak, objevil jsem takový problémek, nefunguje mi zesvětlování a ztmavování displaye ve Windows XP pomocí klávesy FN+zvýšit( F8 )/snížit( F7 ), ale v BIOSu to normálně funguje. Nevím v čem může být chyba.

To snoopy77: Vlastní paměť nemá, ale zbyde ti z těch 2GB RAM asi 1,7GB, takže to na nějakou tu hru stačí bez problémů, si myslím.

kros74
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 15 bře 2008 17:25

Příspěvekod kros74 » 08 zář 2008 18:27

factus píše:Tak, objevil jsem takový problémek, nefunguje mi zesvětlování a ztmavování displaye ve Windows XP pomocí klávesy FN+zvýšit( F8 )/snížit( F7 ), ale v BIOSu to normálně funguje. Nevím v čem může být chyba.

To snoopy77: Vlastní paměť nemá, ale zbyde ti z těch 2GB RAM asi 1,7GB, takže to na nějakou tu hru stačí bez problémů, si myslím.


Mam taky 6735s a FN+zvýšit( F8 )/snížit( F7 ) me jde naprosto v pohode na win XP SP3.Jinak bych se chtel zeptat ,ten krouzek co sviti bud modre nebo oranzove u napajeni ,sviti jen kdyz se nabiji nebo sviti porad?dik
Naposledy upravil(a) kros74 dne 08 zář 2008 19:17, celkem upraveno 1 x.

Tuby
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 08 zář 2008 18:59

Příspěvekod Tuby » 08 zář 2008 19:02

zdarec, chci si koupit tenhle notas, ale prvne bych se chtel podivat jak vypada => nevite nekdo kde se na nej da v Brne kouknout :?:
Jinak kupuju ho jednoznacne kvuli cene a vybave...

factus
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 11 srp 2008 17:19

Příspěvekod factus » 08 zář 2008 20:13

kros74: Snad ho máš, tak to musíš vědět, ne ?

kros74
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 15 bře 2008 17:25

Příspěvekod kros74 » 08 zář 2008 20:33

factus píše:kros74: Snad ho máš, tak to musíš vědět, ne ?


No me prave sviti jen kdyz se nabiji,ale myslel jsem ze by mela svitit i normalne

factus
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 11 srp 2008 17:19

Příspěvekod factus » 08 zář 2008 21:32

To FN+zvýšit( F8 )/snížit( F7 ) kontrast prostě nefunguje, mám taky XP SP3 a už jsem vyzkoušel všechny možnosti a pořád nic. Zajímavé, že v BIOSu to normálně jde :x

ps normálně nesvítí.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 08 zář 2008 22:18

HP Quicklaunch je nainstalovany?

C

factus
občas něco napíše
Příspěvky: 72
Registrován: 11 srp 2008 17:19

Příspěvekod factus » 08 zář 2008 22:31

Ano, HP Quick Launch Buttons mám nainstalovaný a normálně mně fungují klávesy na ztišení ( F11 ) a zesílení ( F12 ) hlasitosti nebo na otevření prohlížeče ( F3 ) naopak nefungují klávesy F2, F4, F6 jejichž ikonky bohužel nerozeznám co znamenají, plus tedy ten display.

camperSK
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 31 srp 2008 11:06

Příspěvekod camperSK » 09 zář 2008 08:45

inac ja som si to male blikajuce svetlo v predu prelepil hned prvy den ciernou paskou.. ale len takou malickou, ze to vlastne ani nevidno :-)

ptak.sikorak
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 13 srp 2008 09:03

Příspěvekod ptak.sikorak » 09 zář 2008 13:34

Takže mam ho doma.

http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=ymbIEDq6lA.JPG
http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=krNe9YJ45T.JPG
http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=S4ivHOO1R6.JPG
http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=8yBc2FZNYe.JPG
http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=YCtJqONhgi.JPG

Umístění zatím jen provizorní.
Postřehy a dojmy:
Na pohled velice pěkný, ale hrozně na něm jde vidět prach.
Speedfan mi hlásí teplotu 55°C – za normálního provozu (Office, koukání na filmy (DivX, Xvid) a větráček je skoro neslyšitelný, ale víte že tam je. Při instalaci a náročnějších operacích vyšplhá teplota na 62°C a je slyšet jak se větráček roztáčí na vyšší obrátky.
Klávesnice se neprohýbá – v obchodě jsem zkoušel klávesnici na Toshibě a Sony a tam to dopadlo hůř.
HDD se ozývá je při větší zátěži (kopírování filmu z jednoho disku na druhý) ale jinak o něm skoro nevím – jeho práci indikuje světýlko (ledka) v barvě jakým svítí POWER (viz. Obrázky). – efektivní hlavně v noci.
NB´s repro je celkem hlasité, ale při max. výkonu nic moc na poslech.
Jinak mam na něm Windows XP SP2 32bit, ovladače stažené z www.hp.com – ve správci zařízení nehlásí žádné neznámé zařízení.
Baterku jsem ještě nezkoušel – mam to pořád v sítí.
Windows hlásí, že si grafika bere 256MB – v biosu jsem nic na ovládání grafiky nenašel (možná jsem hledal špatně), ale jak mi bylo na tomto fóru řečeno tak si sama bere kolik uváží za vhodné..

Boom
píše často
Příspěvky: 110
Registrován: 12 srp 2008 22:04

Příspěvekod Boom » 10 zář 2008 08:56

Dik, konečne normálna foktka tofto notebooku, inak ešte by som sa opýtal na pánty aké sú a skús tú výdrž. ďik

E4rL

Příspěvekod E4rL » 10 zář 2008 15:06

kupili ste si niekto tento NB bez OS? mam v plane si ho kupit, ale obavam sa ako to bude s instalaciou Win XP SP2/SP3.Je instalacia zlozita?

t.kijas
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 10 zář 2008 15:03

Výdrž Baterie

Příspěvekod t.kijas » 10 zář 2008 15:07

zdravím, mám tento notebook už pár dní, nainstalované XP prof. se všemi ovladači, nejdřív mě překvapilo že HP k tomuto notebooku nedodává žádnou utlilitu na správu baterie, ale pak jsem si všiml procesor si asi mění svoji frekvenci svoji frekvenci sám, nicméně jsem valil oči VÝDRŽE, JEŽ PŘI NORMÁLNÍM STAVU (BEZ SPUŠTĚNÝCH PROGRAMŮ ČI HER) UKAZOVALA 1H 15min !!!!!!!!!!! PAK PŘI 80% přeskočila na 2hod. aby se zase vrátila na +- 1 hod..... a podle sledování kapacity baterie to celkem sedí..... jak je to možné? Nechápu.... máte s tím podobný problém? Díky za jakoukoli odpověď.
Naposledy upravil(a) t.kijas dne 10 zář 2008 15:30, celkem upraveno 1 x.

t.kijas
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 10 zář 2008 15:03

Příspěvekod t.kijas » 10 zář 2008 15:10

E4rL píše:kupili ste si niekto tento NB bez OS? mam v plane si ho kupit, ale obavam sa ako to bude s instalaciou Win XP SP2/SP3.Je instalacia zlozita?
Je, musíš si upravit instalaci windows pomocí nlite (asi je i jiný způsob ale já ho neovládám, extrerní disketovou mechaniku bohužel nemám), tzn přidat je do instalačních souboru XP, vypálit nové instalační CD už s těmito ovladači a až pak instalovat. Ony totiz XP jsou v průběhu prodeje neaktualizované (!!!!!!FUJ!!!!!) a pevný disk bohužel nevidí.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů