HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
miko
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 25 říj 2008 11:46

Příspěvekod miko » 16 lis 2008 16:55

Jakej používáš prohlížeč? U mě IE a Opera naprosto v pohodě 8), ale Firefox se mi taky seká. Netuším proč - je v default nastavení, bez nějakých pluginů.
HP 6735s - DualCore AMD Athlon X2 1900 MHz, 2048 MB 667 MHz, ATI Radeon HD 3200, 250 GB 5400rpm, 15,4" WXGA, Win XP SP3

salaon
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 13 lis 2008 20:01

Příspěvekod salaon » 16 lis 2008 17:07

Tak IE jede o poznání rychleji než Firefox. Ale seká se mi třeba i úvodní logo při spouštění Windows...

Václav Sedlář
píše často
Příspěvky: 219
Registrován: 30 srp 2008 14:58

Příspěvekod Václav Sedlář » 17 lis 2008 22:24

Jakou rychlostí vám kopíruje mechanika soubory z DVD/cd na pevný disk? ě to jde hrozně pomalu-win vista mi ukazují asi 3mb/s (rekord mám 3.8mb/s). Co s tím? DMA je zapnuté.

polo

Příspěvekod polo » 17 lis 2008 22:29

Je to normalna rychlost...(Pomala notebooova mechanika)

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

Příspěvekod huskye » 18 lis 2008 17:54

Ahoj všichni, řešil se tady zvuk na tomto notebooku, osvědčilo se mi, pokud se dívám na film, blbne ten zvuk jen pokud je zaplé wifi, pokud ho vypnu tlačítkem, zvuk je normální. Psal jsem dotaz na zvuk i s tímto poznatkem na HP Support, odpověděli mi samé blbosti, očividně automatická odpověď, vůbec nebrali v potaz to s tim wifi. Takže vám to tu postnu. Ale ptám se, nepřišel už někdo na to jak to opravit? :-) Díky ;-)

odpověď z HP:

Dobry den,
pro reseni technickych problemu jsou uprednostnovany konzultace prostrednictvim telefonicke podpory.

Pokud mate overeno, ze se popisovany problem projevuje i:

- po aktualizaci OS prostrednictvim Windows Update;

- rozdilovem obnoveni OS k datu pred prvnim vyskytem problemu (pres nabidku "Start -> Programy -> Prislusenstvi -> Systemove nastroje -> Obnoveni systemu");

- s aktualnim BIOSem a ovladaci, jez jsou dle konkretniho modeloveho oznaceni a pouziteho OS volne ke stazeni na webu HP:

Software & Driver downloads
http://welcome.hp.com/country/cz/cs/sup ... ay=drivers

- po zreinstalovani OS (u notebooku zakoupenych i s predinstalovanym OS Windows lze provest pomoci zaloznich bootovacich OS Recovery disku vytvorenych pres nabidku "Start" -> "Programy" -> "Obnoveni pocitace" -> "Tvurce disku pro obnoveni pocitace") a zopakovani vyse uvedenych kroku;

...nemuzeme bohuzel nabidnout vice nez moznost nechat notebook zdiagnostikovat pres nektereho z autorizovanych servisnich partneru HP:
http://www.hp.cz/services/podpora/asp.php

Coolman
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 03 lis 2008 16:40

Příspěvekod Coolman » 18 lis 2008 18:18

Cau, taky mam tenhle notebook a pozoruju docela pomalost ve Firefoxu i v Opere, pokud je tam Flash. Zkousel jsem ruzne ovladace, ale stejne to nejak moc nepomohlo. Dale by me zajimalo, jak vam jde posunout graf v Excelu 07. Udelam graf a kdyz s nim chci pohnout, trva to docela dlouho, nez udela nejaky pohyb....pozorujete to take? Muze to nekdo prosim vyzkouset? Jedu na WinXP. Pro zajimavost jsem zkusil Beta verzi windows 7 a tam slo vsechno v pohode.

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

Příspěvekod huskye » 18 lis 2008 18:26

Já teda používám Operu a jedu na předinstalovaných Vistách Basic. Žádné spomalení nepozoruju, oproti předchozímu notebooku (NX7400, Intel CS 1,8, 1,5GB RAM, grafika Intel 950) je nárust výkonu ve všech aplikacích markantní. Ale mám odinstalované ty předinstalované programy, jak od HP tak McAfee, to podle mě spomaluje hodně...

Coolman
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 03 lis 2008 16:40

Příspěvekod Coolman » 18 lis 2008 18:29

Já prave moc Visty nemusim a snazim se zustach na XP, ale tohle me teda docela stve....uvidim, jestli se mi s tim podari neco udelat a kdyztak prejdu na ty visty no

huskye
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 03 lis 2008 17:12

Příspěvekod huskye » 18 lis 2008 18:39

Nevim, podle mě v tom takový rozdíl není. Ani na starém notebooku když jsem poprvé Visty nainstaloval, jsem žádné výraznější zpomalení nepozoroval, hlavně když máš vypnuté Aero. A co se vzhledu týče, to je věc názoru, ale znám lidi, co se jim visty nelíbily, ale od doby co jí mají už na ní nedají dopustit :-) A když máš nainstalovaný SP1, tak už je i stabilní :-)

ShLn*
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 10 zář 2008 18:24

Příspěvekod ShLn* » 18 lis 2008 21:03

cau, zjistil jsem ze mi nefunguje hp driveguard:( nevite nekdo co stim? vypada to ze mam smulu.. http://img368.imageshack.us/my.php?image=drivegdt3.jpg

disk mam hitachi http://img216.imageshack.us/my.php?image=everestdz9.jpg

CeCo

Příspěvekod CeCo » 18 lis 2008 22:02

ShLn*:
Disk je dokupeny alebo povodny? Aku verziu Driveguard si stiahol z netu?

C

Mafie
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 03 říj 2008 22:24

Příspěvekod Mafie » 18 lis 2008 22:48

huskye píše:Ahoj všichni, řešil se tady zvuk na tomto notebooku, osvědčilo se mi, pokud se dívám na film, blbne ten zvuk jen pokud je zaplé wifi, pokud ho vypnu tlačítkem, zvuk je normální. Psal jsem dotaz na zvuk i s tímto poznatkem na HP Support, odpověděli mi samé blbosti, očividně automatická odpověď, vůbec nebrali v potaz to s tim wifi. Takže vám to tu postnu. Ale ptám se, nepřišel už někdo na to jak to opravit? :-) Díky ;-)


Jako to vypnutí WIFI je jediný osvědčený způsob, jak ten problém odstranit. :evil: A celkem m(n)ě štve, jak se k tomu HP staví. Tohle zavírání očí před problémem m(n)ě dokáže fakt n****t! Kdybych ntb tak nepotřeboval ke studiu, tak jim ho fakt půjdu vrátit. Přitom jaký problém je vydat nějakou aktualizaci? :evil: :evil:

ShLn*
občas něco napíše
Příspěvky: 43
Registrován: 10 zář 2008 18:24

Příspěvekod ShLn* » 18 lis 2008 23:06

CeCo píše:ShLn*:
Disk je dokupeny alebo povodny? Aku verziu Driveguard si stiahol z netu?

C


Je puvodni. Jinak verzi ovladacu mam pro vista bussines 32bit(ty mam i na notesu), co byla na strankach pred tydnem nebo 2ma, kdyz sem si toho poprve vsiml a zkousel to preinstalovat...

EDIT: ted sem koukal na verzi.. je to 3.10 A8

Tommas
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 31 říj 2008 13:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tommas » 18 lis 2008 23:30

ShLn*: To je zvlastni moje okno 3D Drive guard nema zadne zalozky jako mas ty. Co je v nich za moznosti?
Mam sice windows xp, ale ovladaci program by mel snad byt stejny. Nebo jestli maji visty nejake dalsi moznosti ktere nejsou pod XP podporovane?
Muj screen: http://img143.imageshack.us/my.php?image=hp3dpx0.jpg
Jinak ja mam zakladni disk toshiba 250GB.
HP 6735s | Athlon X2 QL60 1.9 GHz | 1x2GB + 1x1GB RAM | HD 3200 | Win 7 Professional (64bit) | přes 2 roky spokojenost :)

rower99
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 09 lis 2008 21:48

DVD ROM driver?

Příspěvekod rower99 » 18 lis 2008 23:58

Ahoj, tak jsem si ho teda koupil za 10 152 bez DPH v Mironetu. Bez OS tedka jsem tam dal XP, a natahal pres USB disk nejaky ty stazeny drivery z HP.com a nejde mi DVD :( dokonce ani Wwifi,. Mohl by mi někdo poradit co je dobrý z těch ovladačů nainstalovat a co ne?:-) Díky moc


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů