HP Compaq 6735s

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
pipeno

Zvuk

Příspěvekod pipeno » 05 led 2009 11:10

Tak problem so zvukom je asi preč. Testujem asi 4dni. Fakt stači preinstalovat ovladač na wifi, dat tam ten na Win XP a všetko je ok,huskye vdaka.Si borec.:-))

DeToX
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 13 zář 2008 02:18

HDD

Příspěvekod DeToX » 05 led 2009 15:59

Zdarec, mám takový problémek: Jednou se mi zasekly widle, nic nereagovalo, tak jsem notebook tvrdě restartoval (vytáhl baterku )
Od té doby nastal problém, místo spuštění OS při startu ntb(WinXpPros SP3).
Se mi jen objevila černá obraovka, a nic dál se nedělo. Nejdříve jsem myslel, žě se porouchaly widle tim restartem, zkoušel jsem z CD přeinstallovat -> zasekla se instalace. Pak jsem si řekl, že řešením bude asi formát disku, podařil se mi nabootovat DOS z CD s Winama, ale po zadání příkazu format c : obět zase vytuhnutí. Dál jsem zkoušel jestlipak nenajdu nějaký užitečný nástroj v BIOSu. V záložce "Security" jsem našel "Disk sanitizer". Napodlo mě, že to slouží jako formát diisku, je tam několik možností této funkce : " Fast, Optional , Custom " Postupně jsem zkoušel každou z těchto možností(Ale zdálose mi, že to trvá nějak dlouho, už sem dřív nějakej ten disk zformátoval, ale takto dlouho to netrvalo....) Ale bohužel nikdy to nedoběhlo do konce, někde kus za půlkou se to stoplo, a napsalo mi to Error can not write to disk, nebo něco na ten způsob. (Možnost Optional mi těď běží, má 37,6% zapínal jsem to v 6 ráno a teď je 15:30.. wtf..) Ntbk mám samozdřejmě ještě v záruce, ale kdybych to byl schopen vyřešit sám ( s Vaší pomocí :) ) tak bych byl samozdřejmě radši. Kdyby někoho něco napadlo tak prosím dejte vědět buď sem, a nebo na ICQ: 283-485-351. Díky všem.
DeToX

Tommas
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 31 říj 2008 13:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Tommas » 05 led 2009 16:07

DeToX: vypada to ze je v haji HDD. Nemas moznost si nekde pujcit "notebookovej" HDD a vyzkouset ho?
HP 6735s | Athlon X2 QL60 1.9 GHz | 1x2GB + 1x1GB RAM | HD 3200 | Win 7 Professional (64bit) | přes 2 roky spokojenost :)

DeToX
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 13 zář 2008 02:18

Příspěvekod DeToX » 05 led 2009 16:10

Tommas: Jo to mě taky napadlo, ale měl jsem po ruce jen nějakýho ASUSe, a ten měl jinej typ disku, neseděla velikost a snad ani ne konektory :roll:
Napadlo mě to připojit na svůj stolní PC, ale nemám jak, na PC mám samozdřejmě 3,5" disk, a rozhraní ještě ATA...

george5545
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 08 pro 2008 13:13

HDD

Příspěvekod george5545 » 06 led 2009 12:31

Tak to otestuj nějakým programem co se spouští třeba z CD bootovacím, používám SEA TOOLS od SEAGATE, ten ti to prověří pořádně.
HP Pavilion dv3600ec, T6400, 3GB, 320GB, 9300M GS.Logitech V550 nano. HP ProBook 4515s, M500, 4GB, 500GB WD, HD 4330. Logitech maraton M705.

PavelH
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 06 črc 2008 20:51

Příspěvekod PavelH » 06 led 2009 16:42

Já mám jen dotaz, jestli máte aktuálně problém se samovolnou změnou napájecích profilů (změna jasu displeje). Mě to teď zase nedělá, tak fakt nevím, podle čeho se to projevuje. Asi že jsou venku mrazy :-)
HP 6735b (KU211EA), AMD Turion64 X2 RM-70, 2GB RAM, ATI Mobility Radeon HD 3200, 160GB HDD, 15.4" WXGA

DeToX
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 13 zář 2008 02:18

Re: HDD

Příspěvekod DeToX » 06 led 2009 17:40

george5545 píše:Tak to otestuj nějakým programem co se spouští třeba z CD bootovacím, používám SEA TOOLS od SEAGATE, ten ti to prověří pořádně.
Potřebuju něco, co se dá pustit z BIOSu, resp. z "opravné konzole" nebo jak tomu řikaj. ( Při bootu widlí z CD volba R )

george5545
občas něco napíše
Příspěvky: 38
Registrován: 08 pro 2008 13:13

Příspěvekod george5545 » 07 led 2009 09:53

No nevím proč zrovna z tohoto prostředí, program který jsem ti popsal ti to otestuje přes virtuální ram drive takže opravdu testuješ disk + řadič a není to ovlivněno stavem operačního systému. A to potřebuješ mít jistotu v jakém stavu je samotný disk.
HP Pavilion dv3600ec, T6400, 3GB, 320GB, 9300M GS.Logitech V550 nano. HP ProBook 4515s, M500, 4GB, 500GB WD, HD 4330. Logitech maraton M705.

aladin
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 07 led 2009 18:41

Příspěvekod aladin » 07 led 2009 18:43

Caute... mam tento notebook a mam na nom Win XP . Nainstaloval som si zvukovu kartu (ovladacom z officialnej stranky HP), ale zvuk aj tak neide... videl som tu navod ako zvukovku spojazdnit ale to bolo pre Vistu... Vie niekto ako tu zvukovku na XP rozbehat? alebo v com by mohol byt problem?

DeToX
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 13 zář 2008 02:18

Příspěvekod DeToX » 07 led 2009 20:05

aladin píše:Caute... mam tento notebook a mam na nom Win XP . Nainstaloval som si zvukovu kartu (ovladacom z officialnej stranky HP), ale zvuk aj tak neide... videl som tu navod ako zvukovku spojazdnit ale to bolo pre Vistu... Vie niekto ako tu zvukovku na XP rozbehat? alebo v com by mohol byt problem?

Taky jsem installoval ze stránek HP, a šlo mi to. Mám dojem že jsou tam ty ovladače dvoje, tak se podívej a zkus i ty druhé.

Re můj problém s HDD: Dneska jsem to dal do servisu, prej 2-5 dní jim to bude trvat, což mě celkem mile překvapilo. ( Sice je to jenom výměna disku, ale kámoš měl ntb v opravě asi 3 tejdny..)

cernohom
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 23 pro 2008 17:44

Příspěvekod cernohom » 07 led 2009 20:48

Krevety píše:Dneska mi prisel domu a mel jsem tu moznost si s nim hrat.

Se zvukem zadny problem nemam (XP SP3), wifi v pohode, jen bez wireless centra po probuzeni nefungovala, vetrak se toci tak nejak jak se mu za chce a hluk je prijatelny :) Jo a CPU moc netopi...

Jinak zkuste aktualizace, nabidlo to i nejaky driver na AMD procak...


Ahoj,
muzes mi dat prosim odkaz na to wireless centrum? nenasl jsem ho a mam problem s WIFI po probuzeni, diky moc...uz jsem z otho zoufalej :(

DeToX
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 13 zář 2008 02:18

Příspěvekod DeToX » 07 led 2009 23:32

cernohom píše:
Krevety píše:Dneska mi prisel domu a mel jsem tu moznost si s nim hrat.

Se zvukem zadny problem nemam (XP SP3), wifi v pohode, jen bez wireless centra po probuzeni nefungovala, vetrak se toci tak nejak jak se mu za chce a hluk je prijatelny :) Jo a CPU moc netopi...

Jinak zkuste aktualizace, nabidlo to i nejaky driver na AMD procak...


Ahoj,
muzes mi dat prosim odkaz na to wireless centrum? nenasl jsem ho a mam problem s WIFI po probuzeni, diky moc...uz jsem z otho zoufalej :(


Jestli máš na mysli to, že se wifi vypne když probudíš notes z ůsporáku, tak to je podle mě normální.

lantis
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 led 2009 01:58

Příspěvekod lantis » 08 led 2009 02:04

Chtel bych se zeptat, jake hry na tomto notebooku rozchodite?Napr: mam na mysli Gta: San Andreas, CoD 2 a 4 atd...Jedna se o tento model: http://www.barbone.cz/?stiid=75783&strs ... s%20154%27%2%207%20QL602GB250GB%20DVD%B1RW%20LSWLBTCAMVHB
Pri upgradu ramek na 2x2 Gb musim jit do obchodu nebo jsi to muzu vymenit sam bez "zniceni" zaruky ? Jeste nikdy jsem notebook nemel, tak newim jk to presne chodi.
Diky za odpovedi :)

cernohom
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 23 pro 2008 17:44

Příspěvekod cernohom » 08 led 2009 09:10

DeToX píše:
cernohom píše:
Krevety píše:Dneska mi prisel domu a mel jsem tu moznost si s nim hrat.

Se zvukem zadny problem nemam (XP SP3), wifi v pohode, jen bez wireless centra po probuzeni nefungovala, vetrak se toci tak nejak jak se mu za chce a hluk je prijatelny :) Jo a CPU moc netopi...

Jinak zkuste aktualizace, nabidlo to i nejaky driver na AMD procak...


Ahoj,
muzes mi dat prosim odkaz na to wireless centrum? nenasl jsem ho a mam problem s WIFI po probuzeni, diky moc...uz jsem z otho zoufalej :(


Jestli máš na mysli to, že se wifi vypne když probudíš notes z ůsporáku, tak to je podle mě normální.


To je jasny :), ale kdyz se probudi ntb z rezimu spanku, tak se wifi sice pripoji, ale dopingnu se pouze na router, dal ne...deje se u 3 wifi siti - jiny ntb jdou. Lidi v diskuzi na czc.cz psali, ze to muze byt SP3, ale ten jsem odinstaloval a stale nejde. Po restartu vzdy wifi OK. Vypada to, ze si nerozumi ovladace, ale daval jsem tam i starsi a nic :( fakt netusim co s tim.

pipeno

Příspěvekod pipeno » 08 led 2009 17:40

Jestli máš na mysli to, že se wifi vypne když probudíš notes z ůsporáku, tak to je podle mě normální.[/quote]

To je jasny :), ale kdyz se probudi ntb z rezimu spanku, tak se wifi sice pripoji, ale dopingnu se pouze na router, dal ne...deje se u 3 wifi siti - jiny ntb jdou. Lidi v diskuzi na czc.cz psali, ze to muze byt SP3, ale ten jsem odinstaloval a stale nejde. Po restartu vzdy wifi OK. Vypada to, ze si nerozumi ovladace, ale daval jsem tam i starsi a nic :( fakt netusim co s tim.[/quote]

Mne trva tiež asi cca minutu až sa pripoji k internetu cez wifi.ked ho prebudim tak najprv sa pripoji na router(do 20sek) a po nejakej minute na internet..ked bol OFF a zapnem tak všetko hned. bez problemov.. ale zase pouzivam vistu nie XP. neviem ake skusenosti maju ostatny...


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů