samozapínání

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Dawe101
občas něco napíše
Příspěvky: 14
Registrován: 04 čer 2008 19:31

samozapínání

Příspěvekod Dawe101 » 04 říj 2008 19:25

Ahoj. Mám HP pavilon a nosím ho v batohu Dicota Take.Off sport. Nesl jsem ho teď dvaktát přeplý do hibernace a když jsem dorazil domů a vyndal noťas z batohu, tak v obou dvou případech svítila kontorola a Nb byl zaplý. Nevíte čím to?

Supersektor
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 08 říj 2008 10:33

Příspěvekod Supersektor » 08 říj 2008 11:39

Mám notebook HP Compaq NX 8220 a děje se mi to samé, jen mi to ještě píše, že pro dokončení operace není dostatek API. Dělá mi to cca půl roku a stále se to zhoršuje. Po zapnutí notebooku my služba svchost bere 95 % výkonu a musím ji vždy shodit dolů. Momentálně mi to ještě hází modrou obrazovku jako při chybě paměti a celé se to restartuje. Osobně si myslím, že je nutné celé to přeinstalovat. Není to chyba hardwaru, to už jsem vše testoval a registry jsem taky vyčistil.

joudabouda
občas něco napíše
Příspěvky: 69
Registrován: 21 srp 2008 20:50

Re: samozapínání

Příspěvekod joudabouda » 09 říj 2008 20:56

Dawe101 píše:Ahoj. Mám HP pavilon a nosím ho v batohu Dicota Take.Off sport. Nesl jsem ho teď dvaktát přeplý do hibernace a když jsem dorazil domů a vyndal noťas z batohu, tak v obou dvou případech svítila kontorola a Nb byl zaplý. Nevíte čím to?


Počkal si až se ten komp vypne. Jinak by to neměl dělat. Jinak tam dej čistou instalaci a pak by to nemělo dělat.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů