Problem HP 8530w FU463EA WWAN alebo WLAN a BT...

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
MateSo74
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 lis 2008 11:45
Bydliště: Blava

Problem HP 8530w FU463EA WWAN alebo WLAN a BT...

Příspěvekod MateSo74 » 27 bře 2009 20:31

chcem vas poprosit o radu, menovany notebook sa mi cca raz za den sam od seba restartoval alebo komplet zamrzol. periferie WWAN /FN556AA-HP un2400 EV-DO/HSDPA/, WLAN a BT fungovali korektne vsetky 3 naraz. Po navsteve v servise, prehraniu new biosu a vymene LED pasiku ovladania-nemal citlivost aka by mala byt /ten pod LCD, sorac za oznacenie neviem ako sa to presne vola/ vznikol neriesitelny problem, bud fuguje WWAN a WLAN, BT su disabled alebo naopak. Prepinat zariadenia sa da cez LED tlacitko. po vrateni zo servisu mi notes ani raz nezamrzol a ani sa neresetol. Na notebooku su XP Pro SP3 EN lang SK a najnovsie ovladace z HP stranok.
Budem povdacny za akukolvek pomoc alebo radu pri rieseni problemu, je to maximalne neprakticke pri pouzivani daneho milacika.
EliteBook 8740w, 2530p

CeCo

Příspěvekod CeCo » 27 bře 2009 21:15

Prepinat zariadenia? Wireless assistant predsa sam prepinat zariadenia nevie, musis to naklikat v tom spravcovi...

Mozes pls prasknut sem jednotlive screenshoty otvoreneho HP Wireless asistenta?

C

MateSo74
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 lis 2008 11:45
Bydliště: Blava

Příspěvekod MateSo74 » 27 bře 2009 21:41

tu je link

http://members.chello.sk/mateso/

snad kvalita bude stacit, ak nie opravim to.

sam tomu nechapem ze to tak funguje.
na HP2510p sa zapinaju a vypinaju vsetky 3 /WWAN, WLAN, BT/\
na 8530w sa iba prepinaju. Bud WWAN, alebo WLAN a BT
EliteBook 8740w, 2530p

CeCo

Příspěvekod CeCo » 27 bře 2009 21:57

Vidim to na opatovny servis. Skus ich ukecat, nech k tebe spravia vyjazd. Alebo napis rovno HPcku (kontakt na ich stranke) a daj tam veci typu strata dovery v HP a pod...

Inac, sam mam 8530w s WWAN a tlacidlo funguje v pohode i po update BIOSu.

C

MateSo74
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 lis 2008 11:45
Bydliště: Blava

Příspěvekod MateSo74 » 28 bře 2009 00:25

Dik za radu, napisal som do HP, uvidi sa aku daju odpoved.
EliteBook 8740w, 2530p

MateSo74
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 lis 2008 11:45
Bydliště: Blava

Příspěvekod MateSo74 » 28 bře 2009 14:15

wow, nech zije HP, email prisiel dvojstranovy a vysledny efekt: preinstalujte a nastavte na vyrobne nastavenia a ak porucha bude pretrvavat dalej odneste ho do servisu... /asi sami nechapu ze v takom stave mi ho vratili zo servisu a tam maju podmienky a moznosti na lokalizaciu problemu a jeho odsranenie podstatne lepsie a sami nevedeli ako by mali dany problem odstranit ale prislubili ze skusia zistit /mile/.

notes sa zacal sam od seba zas resetovat, dnes 2x, uz mi akosi dochadza trpezlivost...

Existuje care pack, ktory sa da aplikovat na notebook, ze ho bud do 3 dni
opravia alebo pride technik ako napr u DELL a odstrani problem priamo na mieste ?

podrobnosti o jeho zaruke: zakupeny bol 26.1.2009 /podla dokladov dodavatela/

Serial Number xxxxxxxxxx
Product Number FU463EA
Product Description E8530wVT9600K5X32GIBNNN40Qe ALL
Date of Warranty Check 28 Mar 2009

Warranty Type Base Warranty

Wty: HP HW Maintenance Offsite Support
Status Active
Start Date 14 Oct 2008
End Date 12 Nov 2011
Service Level Std Office Hrs Std Office Days , Std Office Hrs Std Office Days , Global Coverage , Standard Material Handling , Standard Parts Logistics , Customer delivers to RepairCtr , No Usage Limitation , Customer Pickup at RepairCtr , 5 Business Days Turn-Around
Deliverables Hardware Problem Diagnosis
Offsite Support & Materials

Wty: HP Support for Initial Setup
Status Expired
Start Date 14 Oct 2008
End Date 10 Feb 2009
Service Level NextAvail TechResource Remote , Std Office Hrs Std Office Days , 2 Hr Remote Response , Unlimited Named Callers
Deliverables Initial Setup Assistance

Product is out of warranty


p.s. strata dovery ? ani naznak v odpovedi, maju v p...., ako vsetky giganticke spolocnosti /mozno niekomu krivdim, ale moja osobna skusenost/
EliteBook 8740w, 2530p

CeCo

Příspěvekod CeCo » 28 bře 2009 15:45

No je tam oprava na mieste, ale casovo nie je ohranicena... Sice pisu Next Business day, realne to bude tak 3-4 dni (nedavno odskusane na vlastnej kozi).

Ad zaruky - rozsireni je vela. Momentalne je akcia, za 48 EUR vratane DPH mas rozsirenie zaruky na 3 roky opravy na mieste v ramci Europskej unie. Snad sa admin nenahneva (ak ano tak prosim del, fakt sa to sem hodi), ak sem prasknem svoj link - http://www.zaruky.sk/produkt/31/hp-care ... oky-onsite

C

MateSo74
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 lis 2008 11:45
Bydliště: Blava

Příspěvekod MateSo74 » 28 bře 2009 16:12

prave som si to objednal, dik moc za radu.

skusil som vybrat wwan modul a zapinanie a vyp. sieti sa chova tak ako ma. vlozim tam wwan a funguje to postarom, bud alebo.
vecer mu dam poslednu sancu a preinstalujem OS, ale moc tomu neverim ze to pomoze.

18:07 preinstalovavat sa nebude, dva krat po sebe zamrzol, po nabehnuti napocudovanie vsetko funguje ako ma. uz tomu fakt nechapem. To som zvedavy ako sa bude cudovat servisak ked sa ku mne dohrnie a zisti ze vsetko funguje ako ma a ako mu budem vysvetlovat ze zavada sa prejavuje nahodne.
EliteBook 8740w, 2530p

MateSo74
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 lis 2008 11:45
Bydliště: Blava

Příspěvekod MateSo74 » 29 bře 2009 15:35

to CeCo:

chcem ta poprosit, ked sa v tvojom NTBK nastavis do ovladacieho panelu NVIDIA a kliknes na nastavenia 3D, polozka uprava nastavenia obrazu s ukazkou /toci sa tam logo nvidie/ tiez ti preblikuje obrazovka do biela ako stroboskop cca 5-8x za sekundu ? /ovladace som preinstaloval najnovsie z webu HP a stale sa to chova rovnako/. dik za odpoved.
EliteBook 8740w, 2530p

CeCo

Příspěvekod CeCo » 29 bře 2009 16:14

Tu nepomozem, mam Vistu.

C

MateSo74
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 09 lis 2008 11:45
Bydliště: Blava

Příspěvekod MateSo74 » 01 dub 2009 19:02

mozno to niekomu pomoze, k dnesnemu dnu nema 8530w dotiahnute ovladace pre xp, skusil som spravit cistu instalaciu

1. instalacia - win xp - original medium s ntbk prebehla bez problemov a pri instalovani ovladacov z dodaneho media sa zakusol 2x a nedokazal sa pohnut dalej....

2. instalacia - win XP - original medium s ntbk prebehla bez problemov a pri instalovani ovladacov stiahnutych z webu HP k vcerajsiemu dnu 31.3 zamrzal ako pri instalacii 1 inst...

3. instalacia - win vista bus 64x + dodane medium s ovladacmi prebehla bez jedneho zaseknutia a vsetko funguje uz viac ako 24 hodin ako ma to bol vypnuty cca 1 hodinu pri prenasani....
EliteBook 8740w, 2530p


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů