Problém s TV tunerem u HP HDX

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
anyman
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 17 bře 2009 18:15

Problém s TV tunerem u HP HDX

Příspěvekod anyman » 26 kvě 2009 23:30

Zdravím,měl bych dotaz ohledně svého TV tuneru Aver media.Jedná se o integrovaný hybridní tuner v notebooku HP pavilion HDX 9350.K tomuto tuneru není žádný soft,pouze ovladače na stránkách výrobce.Chtěl bych si k němu připojit třeba set top box nebo jiné video zažízení,jak prosím Vás přepnu mezi Antením vstupem a S-video vstupem jednoduše bez nastavování v Windows Media Center?Není ke stažení nějaký soft,který by podporoval tuhle kartu?Každý mi zatím pouze hlásí,ze nebyli nelezeny žádné karty AVER MEDIA.

orgasmic
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9097
Registrován: 23 dub 2007 08:54
Bydliště: International

Příspěvekod orgasmic » 27 kvě 2009 09:06

Ahoj, mam dotaz...

nechapu, proc chces k interni DVB-T karte pripojovat set top box? Jinak nevim, jestli mas verzi s HD2600XT nebo 8800M GTS, ale co se tyce video vystupu, tak to by mela resit utilita od nVidie ci ATi tray tools
Asus ROG Strix G18

anyman
občas něco napíše
Příspěvky: 17
Registrován: 17 bře 2009 18:15

Příspěvekod anyman » 27 kvě 2009 20:43

Mám s nvidii 8800GTS.Kde by to mělo být?Nemusí to byt zrovna set top box,i když bych si rád obcas neco ze satellitu nahral,kdyz jsem v praci.Dělam dost s kamerama,tak bych to vyuzil i tady.Kde bych to měl prosimtě hledat v tom softu od nvidie..

doktor.x
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 19 pro 2008 10:04

Příspěvekod doktor.x » 28 srp 2009 12:45

PRIPOJIT KAMERU , NEBO JINE ZARIZENI LZE JEN PRES S-VIDEO ( v media centru ) popripade kameru pres 1384 rozhrani , pokud to kamera podporuje . Software 3 tich stran jako treba Prog -DVB, Mytheatre , DVB Wiever ti ho taky najdou ten tuner a muzou s nim pracovat a ladit programy , jen asi stale neumi pracovat s tim vstupem S-Video- testuj dalel, treba narazis na nejaky , který to umí -nadeje umira posledni


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů