HP Pavilion dv5-1120 - problém s baterií

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
h.a.n.d.y
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 kvě 2009 11:22

HP Pavilion dv5-1120 - problém s baterií

Příspěvekod h.a.n.d.y » 29 kvě 2009 11:28

Mám tento notebook asi tak tři měsíce a nainstaloval jsem prográmek BatteryBar. Ten mi začal ukazovat, že opotřebení baterie je 15%. Druhý den to bylo už 20% a dnes to skáče mezi jednotlivými restarty z 25% na 47%. Těch 47% ukazuje stejný program i pod Windows 7. Program EVEREST ukazuje to samé co BatteryBar. Naproti tomu Nástroj Kontrola bateriového zdroje HP ukazuje stav dobrý. Setkal se někdo s podobným problémem? Je to důvod návštěvy servisu, nebo je to jen chyba ve čtení informací z baterie? Výdrž notebooku se mi zdá vpořádku, pohybuje se něco pod dvě hodiny.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 29 kvě 2009 12:01

Opotrebenie na Pavilionoch nemeraj, ukazuje somariny. Ak baterka vydrzi tak ako predtym tak to nie je chyba.

C

h.a.n.d.y
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 29 kvě 2009 11:22

Příspěvekod h.a.n.d.y » 29 kvě 2009 12:39

Já dofal že je to jen nějaký bug :) dost mě to vystrašilo když sme to poprvý viděl

aQihS
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 18 čer 2009 19:26
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod aQihS » 21 čer 2009 19:55

No určitě na to nehleď, třeba mě to vypisuje - Životnost batrie: neznámý a Zbývající životnost baterie: neznámý. Takže to taky neřeším, baterka mi pořád vydrží tak pod 2 hodinky.
Obrázek

92% teenagerů poslouchá hip-hop, jestli patříš mezi zbylých 8% nebo jsi taky normální, hoď si tohle do podpisu.


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů