Nákup HP z Ameriky

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
devilekk
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 04 lis 2006 17:42

Nákup HP z Ameriky

Příspěvekod devilekk » 23 říj 2009 19:23

Zdravím,
máte někdo zkušenosti s nákupem HP notebooku nebo notebooku jako takového online z Ameriky? Jde mi konkrétně o model mini 311, v ČR není a prodejce mi řekl, že v dohledné době ani nebude :( Je to velký problém? Nevíte jak na tom je reklamace? Vezmou servisy u nás model z Ameriky? Dovezení bych asi řešil přes nějakou specializovanou firmu, no, zatím jen tak sbírám pro a proti.. Přeci jen ten ION vypadá hodně dobře... Předem dík za odpovědi!

Max_
občas něco napíše
Příspěvky: 16
Registrován: 08 srp 2008 01:23

Příspěvekod Max_ » 20 lis 2009 01:29

Tak já mám zkušenosti s nákupem HP z USA. Servis funguje rok a hodně prý záleží, jestli mají podobné modely v Evropě. Já jsem si koupil Pavilion Dv5, reklamoval jsem, díly byly, v pohodě opraveno. Schovej si záruční list, já ho neměl a byly menší problémy....

CeCo

Příspěvekod CeCo » 20 lis 2009 12:45

Mini 311 je home rada, nan sa vztahuje zaruka len v krajine kupy - teda v USA. Pri beznych Pavilionoch z USA to obcas ide (ak sa predavaju rovnake sasi aj u nas, len v inych configoch - teda ine GB, MHz a pod.), Mini 311 sa vsak v nasom regione vobec nepredava, takze skor ho nevyreklamuju.

C

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup HP z Ameriky

Příspěvekod stavač » 20 lis 2009 15:11

devilekk píše:Zdravím,
máte někdo zkušenosti s nákupem HP notebooku nebo notebooku jako takového online z Ameriky? Jde mi konkrétně o model mini 311, v ČR není a prodejce mi řekl, že v dohledné době ani nebude :( Je to velký problém? Nevíte jak na tom je reklamace? Vezmou servisy u nás model z Ameriky? Dovezení bych asi řešil přes nějakou specializovanou firmu, no, zatím jen tak sbírám pro a proti.. Přeci jen ten ION vypadá hodně dobře... Předem dík za odpovědi!


Aj toto je firma čo ti može zabezpečit dovoz z USA:
http://www.dovozusa.cz/cenik-sluzeb.htm
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk

Afinity
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 02 dub 2010 13:59

Re: Nákup HP z Ameriky

Příspěvekod Afinity » 03 dub 2010 18:44

devilekk píše:Zdravím,
máte někdo zkušenosti s nákupem HP notebooku nebo notebooku jako takového online z Ameriky? Jde mi konkrétně o model mini 311, v ČR není a prodejce mi řekl, že v dohledné době ani nebude :( Je to velký problém? Nevíte jak na tom je reklamace? Vezmou servisy u nás model z Ameriky? Dovezení bych asi řešil přes nějakou specializovanou firmu, no, zatím jen tak sbírám pro a proti.. Přeci jen ten ION vypadá hodně dobře... Předem dík za odpovědi!



jestli si nepletu modely, tak 311 mini (mimochodem chtel jsem taky) se prodava v celem svete, a na zapad od nas jej sezenes takrka v kazdem hypermarkete lepsi kvality. Bohuzel, distributor si myslel, ze to tady nikdo chtit nebude a tak se na to vykaslali..ale radim, skoc si do nemecka nebo si to objednej z anglie pres ebay. ten z anglie, jeste s vetsi ramkou (3gb) i s cestou vychazi cca na 9600kč ....z nemecka by to melo byt levnejsi.....pokud bydlis nekde na zapad u hranic z nemecke, tak vem auto a zajed do nejakeho vetsiho mesta ..... :)

Afinity
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 02 dub 2010 13:59

Re: Nákup HP z Ameriky

Příspěvekod Afinity » 03 dub 2010 20:25

devilekk píše:Zdravím,
máte někdo zkušenosti s nákupem HP notebooku nebo notebooku jako takového online z Ameriky? Jde mi konkrétně o model mini 311, v ČR není a prodejce mi řekl, že v dohledné době ani nebude :( Je to velký problém? Nevíte jak na tom je reklamace? Vezmou servisy u nás model z Ameriky? Dovezení bych asi řešil přes nějakou specializovanou firmu, no, zatím jen tak sbírám pro a proti.. Přeci jen ten ION vypadá hodně dobře... Předem dík za odpovědi!



koukni tady..nekdo ho u nas nabizi na aukru .je myslim z nemecka
http://aukro.cz/item979611992_compaq_31 ... on_w7.html


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů