HP EliteBook 8530p klavesnice

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
xxmiky
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 04 zář 2007 14:23

HP EliteBook 8530p klavesnice

Příspěvekod xxmiky » 01 bře 2011 00:00

Ahoj, nastal mi problém s klávesnicí, můžete mi poradit?

Z ničeho nic, mi zhasla horní lišta ovládacích tlačítek a pak postupně přestala fungovat klávesnice, touchpad a trackball. Lišta nyní svítí, ale na dotyk nereaguje žádné tlačítko :(

Klávesnice sice píše, všechny talčítka jsou funkční, ale abych něco napsal, tak musím podržet klávesu skoro sekundu, takže než napíšu slovo, tak bych normálně napsal celou větu. U touchpadu mi peskakuje myš skoro po 10cm obrazovky a trackball je na tom podobně. :(

Připojená externí myš a klávesnice do USB funguje normálně, tak jak má.

Ovladače jsem přeinstaloval a nic se nezměnilo. Nejhorší je, že v biosu mi klávesnice reaguje stejně jako v systému, ale externí klávesnice normálně.

Takže co si myslíte? Je to HW, nebo by to mohl být SW problém?

Jinak notebook je ještě v záruce. Máte zkušenosti se zárukou, jak dlouho trvá oprava u tohoto NB, když přeci jenom je to vyšší třída a záruka je na něj 3 roky a pro NB si přijedou.

Díky za odpověď

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 01 bře 2011 00:05

No mají na to standartních 30 kalendářních dní...
Pokud bez notebooku nemůžeš být, měl sis dokoupit NBD onsite záruku.

Btw. možná to bude jen špatným kontaktem na konektoru... Skutečně se nedá říct, jestli ano, nebo je to vadné, dokud se to nerozdělá...
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Jirrick
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1681
Registrován: 04 pro 2010 19:37

Příspěvekod Jirrick » 01 bře 2011 00:32

je zvláštní, že ti blbnou jak tlačítka tak klávesnice. zrovna o víkendu jsem měl u sebe klávesnici odělanou a kapacitní tlačítka s ní nemají nic společného (až na konektor vyvdený do stejného místa základní desky).
Lenovo X1 Carbon Touch

* Dodržujte prosím :arrow: PRAVIDLA tohoto fóra *

xxmiky
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 04 zář 2007 14:23

Příspěvekod xxmiky » 01 bře 2011 09:26

no včera jsem to rozebral, jestli by třeba nebyl špatně zandanej konektor u klavesnice, pač jsem jí v prosinci vyndaval a čistil ventilátor. Ale nic, všechno bylo v pohodě zastrčený


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host