HP pavilion dv6590ec

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
tady.to.mas
občas něco napíše
Příspěvky: 13
Registrován: 14 srp 2007 21:39

HP pavilion dv6590ec

Příspěvekod tady.to.mas » 14 srp 2007 22:04

Zdravim, uvazuji o koupi tohoto notebooku, ale prvni bych si chtel ujasnit par veci.

- na oficialnich strankach HP pisi ze ma disk o velikosti 200GB s rozhranim SATA a 5400 otacky. Uz jsem se ale docetl ze je dodavany pouze s diskem o rychlosti 4200 otacek. Tak jak to teda vlastne je?

- druha vec se tyka graficke karty. Mel by obsahovat GeForce 8400gs s 64-bitovým rozhraním a vlastni pameti 128 MB. Nikde jsem se ale nedocet na kolik se da v pripade potreby rozsirit.
k teto graficke karte: myslite ze je pro notebooky spis vykonejsi nebo spis min vykonna. Vzhledem k hrani novejsich her

- Dale dalkove ovladani, na oficialnich strankach pisi ze je nutno si ho koupit samostatne, ale jinde zase ctu ze je soucasti baleni (ma nekdo uz tento notebook a muze rict?)


pokud tento notebook uz nekdo ma, mohl by mi napsat jestli je na nem videt taky kazda smouha jako na jeho predchudcich a jak to vypada s tou pomocnou folii? A proste celkove jestli jste s nim spokojeni.

Dik moc

PS: asi je plno z toho na co se ptam v recenzi, hledal jsem ji, ale nenasel, tak se omlouvam za spam.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 14 srp 2007 23:19

Tento notebook by uz mal byt tu na fore rozoberany.
Disk je 4200ot.
Graficka pamat sa neda vymenit ani rozsirit.
Dialkove je v baleni.
Zvysok vo fore, tu LOCK.

C


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů