recovery aneb jsem debil

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
Paolo
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 srp 2007 09:31

recovery aneb jsem debil

Příspěvekod Paolo » 24 zář 2007 08:57

tak od začátku, spokojeně jsem hrál všemožné hry i používal 3D aplikace a byl spokojen, ovšm pak jsem našel nastavení grafiky a začal si s tím trochu hrát. Výsledek byl takový že jsem to dovrtal že grafika byla pomalejší a pomalejší až jsem se nakonec rozhodl vše vrátit do původního stavu. Inu jsem přeinstaloval video driver, ale k mému zkalmání nastavení bylo pořád stejné. Tak jsem se rozhodl k razantnějšímu kroku. Vytvořil jsem si recovery disk (překvapení pro mě bylo že jen jedno CD) a pokusil se shodit a nahodit win celé odznova. A tady je začátek všech problémů. Restartoval jsem nb, nechal nabootovat z tohoto CD a zvolil obnovení systému jako od výrobce. Začalo bitové kopírování ale trvalo to strašně dlouho tak jsem šel spát (začal jsem cca kolem půlnoci a můj odhad byl tak 2 hodinky minimálně). A ráno když jsem se podíval na monitor tak jsem viděl jen jedinou hlášku systém nenalezen :( tak jsem restartoval a pořád to stejný. Nahodil jsem tedy Linux live cd a podíval se co je na HDD, vlastně tam nic nebylo. A teď otázka: co mám dělat pro nahození systému. Jedniný co teď mohu dělat je nabootovat z recovery disku, win jakoby se nainstalují, ale zůstanou viset v modré obrazovce a spuštěným cmd.exe kde jsem po několika hodinách našel restore7.exe ale ten pokaždé jen napíše hlášku "chyba 0x400 100 130000 1002. V případě opakování chybyprosím kontaktujte službu podpory HP" což vlastně ani nevím co to je :( nechce se mi tam dávat win vista crc :((

CeCo

Příspěvekod CeCo » 24 zář 2007 10:08

Ak to bolo len jedno CD tak sa niekde stala chyba; podobna vec sa mi raz stala na Pavilione.
Volaj infolinku HP, tam ta budu navigovat, ako ziskat CD.

C

Paolo
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 srp 2007 09:31

Příspěvekod Paolo » 24 zář 2007 10:26

mohl bych tetdy požádat o tel číslo? nevím ani kde ho hledat :( věc je o to komplikovanější že jsem odjel na půl roku do zahraničí, takže jediný win co bych si i eventuelně koupil jsou francouzský a uznejte to není ono :) ale proč bych si je kupoval když už jsem je jednou zaplatil v ceně nb

CeCo

Příspěvekod CeCo » 24 zář 2007 10:41

www.infocall.cz

Tam by mali vediet zaslat Recovery media.

C

Paolo
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 srp 2007 09:31

Příspěvekod Paolo » 24 zář 2007 13:09

tak jsem tam volala velice ochotně mi řekli že mi pošlou recovery disky (ne jedno CD :) ) na mou adresu domů, sice vůbec netuším jak jim doručím kopii kupní smlouvy nebo jak si ten balík vyzvednu, ale řešení je na světě, hurá

Paolo
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 srp 2007 09:31

Příspěvekod Paolo » 24 říj 2007 09:52

tak ani po tak dlouhé době jsem nic nevyřešil :? protože se zrovna nacházím v zahraničí tak doručení kupní smlouvy je pro mne neřešitelné a HP se k tomu sice postavilo kladně, že mi recovery pošlou, ale jen když jin ukážu kupní smlouvu, lehce začarovaný kruh :(

tedy měl bych prosbu na někoho kdo je z Brna zdali by mi neposkytl kopii recovery DVD disků na 6470 resp serie 6000 (asi to není 100% legální, ale co mám dělat ? :?: )

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 24 říj 2007 14:03

tu kopii muzes poslat postou a balik ti muze vyzvednout napr. nekdo z rodiny s plnou moci
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

Paolo
občas něco napíše
Příspěvky: 37
Registrován: 23 srp 2007 09:31

Příspěvekod Paolo » 24 říj 2007 14:25

kdyby to bylo tak jednoduchý tak bych nikdy nepožádal někoho cizího o pomoc, věř mi


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů