webcam hpdv6450ec

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
noodles222

webcam hpdv6450ec

Příspěvekod noodles222 » 19 říj 2007 18:27

takze, po dlhych dnoch a hodinach hladania schopneho ovladaca na moju web cam sa mi ju podarilo rozchodit.... ale, ide len vtedy ak kliknem napr. na iconu v okne tento pocitac ktora ma oznacenie hp pavilion webcam, resp. v ovladacom paneli pod polozkou skenery a fotoaparaty atd... ked vsak urobim video hovor v skype, kamera prestane potom fungovat celkovo... nainstaloval som driver version 1.00A z hp.com, skusal som NAOZAJ vsetky co tam su, dokonca na jednom fore pisali ze pasuju ovladace acer crystal eye webcam ale u mna to nefachcalo!!! nainstaloval som aj nejaky update z hp.com na 1.3MP kamery...rad by som aby to fungovalo stale.... ked mi kamera po videohovore v skype skolabuje, preinstalujem vzdy ten driver a opat funguje ale zakazdym to robit to sa mi teda nechce.....ako keby ten driver nebol stabilny hoci funguje!!!!
taktiez som flashol bios ale prdlajs...

OZAJ, mam windows xp profesional, vistu odmietam!! skuste poradit ako resp. ak existuje nejaky driver aby to bolo na 100% funkcne...

ps: neviete ako zistit aky typ webkamery tam je?? pcoul som ze sa davaju dva typy - RICOh, a chicony.... vopred dakujem za odpoved

nandej
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 12 pro 2007 14:45

Příspěvekod nandej » 29 bře 2008 11:39

zaujima ma ci si to rozchodil ja ma ten isty problem


Zpět na „notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti