T61 a windows XP

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
macabe

Příspěvekod macabe » 09 kvě 2008 13:08

ted jsem psal primo s OG (ceske zastoupeni lenova) a oni mi rekli ze na vytvoreni tovarni partition je potreba si od nich koupit medium za 500

ale jinak ze te to nijak neumezuje

edit:
jak se formatuje notebook jen nastavim v biosu bootova z cd kde mam xp ? bude to fungovat nekde jsem cetl ze jsou s vistou v tomhle ohledu problemy


edit na tehle strance jsem se docetl ze by mohl byt nejaky problem s ovladaci kdyz jsi nainstaloval xp mel jsi nejaky problem ze ti treba nebehal net pres sitovku ? s ovladaci od microsoftu ?

Drizzt Do'Urden
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 08 kvě 2008 16:12

Příspěvekod Drizzt Do'Urden » 09 kvě 2008 13:40

Ghost píše:no R&R vie spravit zalohu (backup) nainstalovaneho windows ale to nie to iste co obnova factory settings z recovery particie.


přesně tak, pokud naformátuješ disk (Boot z CD Win XP) a nainstaluješ XP, uděláš zálohu kterou si můžeš vypálit ale nenahradí ti recovery partition(to jsem chybně uvedl za což se omlouvám, recovery partition a tovární nastavení ti udělá pouze zmiňované Lenovo medium)

macabe píše:na tehle strance jsem se docetl ze by mohl byt nejaky problem s ovladaci kdyz jsi nainstaloval xp mel jsi nejaky problem ze ti treba nebehal net pres sitovku ? s ovladaci od microsoftu ?


Všechny ovladače mam nainstalovaný a tváří se že fungujou správně ale jak už jsem psal ještě jsem neměl tu možnost na připojení k netu takže to ti nedokážu říct zda s tim jsou problémy či nikoliv.
HP Pavilion Dragon HDX9050el - 20,1" SWXGA+, Core 2 Duo T7300, 4GB RAM, ATI Radeon HD2600XT, XP Pro

macabe

Příspěvekod macabe » 09 kvě 2008 13:51

tohle mi napsal na icq jeden z OG mas s tim nejake zkusenosti ?

nefunguuje třeba např Rescue and Recovery
a prý tam byly ještě problémy s HotKey klávesami

Drizzt Do'Urden
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 08 kvě 2008 16:12

Příspěvekod Drizzt Do'Urden » 09 kvě 2008 14:10

jedinej problém byl s instalací system update kde si z Microsoftu musíš stáhnout Framework 2.0 jinak ti to nepůjde nainstalovat.
Nainstaluješ Framework 2.0, následně system update, nakonec R&R a vše mi funguje.
Hotkey byl bez problému.
HP Pavilion Dragon HDX9050el - 20,1" SWXGA+, Core 2 Duo T7300, 4GB RAM, ATI Radeon HD2600XT, XP Pro

macabe

Příspěvekod macabe » 09 kvě 2008 14:11

nainstaluji a vecer napisu skusenosti :) drzte palce

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 09 kvě 2008 14:57

macabe píše:ted jsem psal primo s OG (ceske zastoupeni lenova) a oni mi rekli ze na vytvoreni tovarni partition je potreba si od nich koupit medium za 500?

tych 500 CZK by som im bol ochotny za to dat bez problemov ale 2380 SKK co pytaju za to u nas ani nahodou. za to sa da uz pomaly kupit dalsia licencia :?
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

macabe

Příspěvekod macabe » 09 kvě 2008 15:12

ted jsem zjistil ze u nas na vesnici je problem sehnat legalni windows xp
me se prave nechce cekat 14 DNU


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 44 hostů