TP R61i problém s ThinkVantage

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
milosP
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 22 kvě 2008 10:24

TP R61i problém s ThinkVantage

Příspěvekod milosP » 22 kvě 2008 10:57

Zdravím,

projížděl jsem si thinkvantage utility, kliknu na "manage power schemes", pak jsem chtěl upravit nastavení napájení v ovládacích panelech a ve schématech napájení zmizely skoro všechny schémata (energy star...atd, zůstala tam dvě).
Power manager jsem odinstaloval, nainstaloval znovu, ale schémata nikde...

navíc se mi teď ještě po zmáčknutí "modrého tlačítka" nezobrazí nabídka, taky přestala fungovat on screen display lišta (zelený repráček při zmáčknutí mute atd., Hotkey nainstalováno, povoleno ve vlastnostech displeje) jinak všechny utility fungují.

Kde by mohl být problém? Diky moc za odpověď, pěkný den. Miloš

majro
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 18 zář 2007 20:46

Příspěvekod majro » 22 kvě 2008 17:23

To so schematami sa stalo aj mne. Staci si vytvorit noveho usera, a exportovat z neho (pomocou regedit):

HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\PowerCfg\PowerPolicies

Potom sa prihlasis ako normalne, zmazes tie PowerPolicies (mne sa ich tam nejakym sposobom vytvorilo sakra vela, asi preto to neslo) a potom dvakrat kliknes na ten subor co si si exportoval z noveho usera. Tie sa tam automaticky skopiruju a mal by si v Power Manager vidiet defaultne schemy napajania.
R61i 8932-AEG Windows XP

milosP
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 22 kvě 2008 10:24

Příspěvekod milosP » 22 kvě 2008 21:52

máte někdo zkušenost s použitím nástroje Rejuvenate My System - je to obnova Thinkvantage do původního stavu?

tomas.fejfar
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 21 říj 2008 00:10

Příspěvekod tomas.fejfar » 09 úno 2009 23:24

A nevěděl bys jak vrátit Energy Star? Ten se mi totiž už znova nevytvoří :( A byl můj oblíbený... měl sem ho furt nastavený. Power source optimized je zbytečně žravý na AC ,maximum performance ani nemluvit a ostatní jsou zas moc pomalé. ES byl ideální.

majro
občas něco napíše
Příspěvky: 41
Registrován: 18 zář 2007 20:46

Příspěvekod majro » 09 úno 2009 23:26

R61i 8932-AEG Windows XP


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů