První formát R500

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
simon111
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 09 dub 2009 09:27

První formát R500

Příspěvekod simon111 » 07 čer 2009 15:33

Ahoj, poprvé jsem si nahrál nový systém (Vista) do své nové R500. Jsem zmaten, tudíž píšu o radu tady k Vám.

1. Jak tam můžu eventuelně zase dostat origo XP? (využil jsem všech 4cd na instalaci a volbu jsem tam nikde nenašel, hodilo to rovnou Visty)

2. Když jsem na instalaci použil čtyři disky (Start Recovery Disc, Operating System Recovery Disc Windows Vista Business SP 1, Applications and Drivers Recovery Disc 1 a 2), mám tam tím pádem všechny ovladače a programy od Lenova, které tam byly, když jsem notebook koupil?

3. Po instalaci nového systému vidím v "Počítač" zvláštně rozdělené disky. Co k čemu je? Sw Preload, Lenovo, ServiceVOO3... Co můžu smazat, co ne, apod..

4. Nějak mi nechcou jet otisky prstů, píše mi to něco a nevím, co přesně to znamená, něco ve stylu, že je třeba zajet do Biosu. Ani nevím, jak najet do biosu. Protože se mi povedlo najet jen do "něčeho", co zase nevím, co to vlastně je :D Jen jsem zmáčkl modré tlačítko ThinkVantage při puštění počítače a pak ta instalace jela vlastně sama..

Omlouvám se za své amatérské dotazy.. Ale setkávám se s tím poprvé. Na svých předešlých PC jsem to měl naprosto jinak...
Screeny tady bohužel přidat nemůžu (nenašel jsem tu volbu)
Ale najdete je na rajceti, uživatel simon111, bez hesla
Za rady moc děkuji

simon111
občas něco napíše
Příspěvky: 40
Registrován: 09 dub 2009 09:27

Příspěvekod simon111 » 07 čer 2009 16:23

jinak, ještě drobnost. Stalo se mi to dneska poprvé.. Ale jede mi jen polovina webů... Tento web se drží, ale chronomag, rajce, auto.cz, scio.cz, ty mi vůbec nejedou.. jsem sám?

polo

Příspěvekod polo » 07 čer 2009 17:17

skus prejavit troskus snahy a pohladaj si odpovede na tvoje otazky (akoze nic v zlom) ale uz sa to tu preberalo prezi si vlakna tu v sekcii lenovo.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů