LENOVO G550

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
mike.32

Příspěvekod mike.32 » 06 bře 2010 17:49

To je divné, psalo to, že to bude chtít 3 DVD a nakonec stačila jen 2 a jedno má přes 4 GB a druhé jen přes 1 GB. Když píšeš, že to mělo i s aplikacemi přes 14 GB ... Tak nevím, jestli to mám zkusit vypálit ještě znovu nebo ne ... žádnou možnost vypálit i další apliakce jsem tam neviděl. Díky

davon
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 31 říj 2009 17:10

Příspěvekod davon » 06 bře 2010 17:52

Ja delam jednou mesicne zalohu planovanou na Ex disk a ma to cca 12GB... Na dvd mam jen tu krizovku, kdyz by neslo najet do systemu, to je neco malinko na jednom dvd...

SPrudek
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2010 11:10

Re: problém

Příspěvekod SPrudek » 07 bře 2010 10:55

jps píše:
SPrudek píše:Borci, potřebuji radu od toho kdo má doma lenovo G550A. Chtěl jsem se zeptat, jestli se vám stává, že když hrajete hru, tak nějak po 20 minutách se vám hra začne sekat. Začne se sekat od té doby jakmile větráček přepne na největší frekvenci a program EVEREST mi hlásí že CPU i grafický procesor dosahují teplot 90 stupňů. Když chvíli notebook nechám zchládnout tak zase jede chvíli v pohodě. Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo stejný nebo podobný problém a popřípadě porasdit co stím. Díky moc za rady


HMMM když jsem v jiném tématu chtěl vědět jaký noťas do 20ti tis. tak tam házeli špínu takřka na vše a do nebes vychvcalovali právě Lenovo a Fujisu že ty se prý absolutně vůbec nepřehřívaj???
Tvoje zkušennost ovšem je jiná!!



bohužel má zkušenost je taková, že se mi Lenovo přehřívá. Proto se chci zeptat jestli se to stává jenom mě nebo aj někomu jinému, jestli jsem třeba nechytl špatnej kus

tar.gz
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2009 12:42

Příspěvekod tar.gz » 08 bře 2010 15:34

Dobry den, asi pred tyzdnem sem fleshoval bios na svem ntb g550, a ventilator mi huci jeste vic nez pred flashem a to len surfuju na baterku. Chtel bych to flashnut spet, vytvoril, jsem si i zalozni soubour, jenze ten ma koncovku .bak a ta utilitka flashuje pouze .wph jak to udelat? Dekuji moc

mike.32

Příspěvekod mike.32 » 08 bře 2010 17:25

davon píše:Ja delam jednou mesicne zalohu planovanou na Ex disk a ma to cca 12GB... Na dvd mam jen tu krizovku, kdyz by neslo najet do systemu, to je neco malinko na jednom dvd...


Díky, jak jsem psal, jedno DVD mělo přes 4 GB a druhé jen přes 1 GB. Jinak na disku D jsou uloženy "drivers", které mají přes 700 MB, ale jinak žádné další aplikace k tomu nebyly. Drivers složka obsahuje Složky OneKey_Recovery, TouchPad, Camera, Audio, Bluetooth atd. Takže mám vypálit ještě toto? Díky

davon
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 31 říj 2009 17:10

Příspěvekod davon » 08 bře 2010 20:05

tar.gz píše:Dobry den, asi pred tyzdnem sem fleshoval bios na svem ntb g550, a ventilator mi huci jeste vic nez pred flashem a to len surfuju na baterku. Chtel bych to flashnut spet, vytvoril, jsem si i zalozni soubour, jenze ten ma koncovku .bak a ta utilitka flashuje pouze .wph jak to udelat? Dekuji moc


Mam ten stejny pocit, ze se stalo i me, ale uz to neresim, fakt me to nebavi... Kdyz je v siti, je to lepsi, na baterii spina i pri minimalni zatezi, jakozto Firefox je... :?

tar.gz
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2009 12:42

Příspěvekod tar.gz » 08 bře 2010 20:17

pani a jeste mam na vas jednu otazocku, kdyz vypinam nebo zapinam notas, resp. kdyz se zapina/vypina lcd, tak jakoby se nevypnul cely naraz ale prechadzi to tak zprava na levo je to dost rychle ale hned sem si to vsimnul, zacalo to az po flashnuti biosu, je to normalni? inak diky

tar.gz
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 28 pro 2009 12:42

Příspěvekod tar.gz » 08 bře 2010 22:31

tak trosku to este objasnim, pri zapnuti sa to stava az ked sa mi nacita windows a pred tym nez sa zobrazi prihlasovacia obrazovka, sa mi stane to s obrazom, asi si to neviete prestavit, ale vyzera to tak cudne, este sa to da prirovnat k tomu, akoby sa sam od seba rozlieval, ale je to rychle. Myslite si, ze sa to mohlo stat tym flashnutim biosu? alebo som si to len pred tym nevsimol, diky.

SPrudek
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2010 11:10

Příspěvekod SPrudek » 13 bře 2010 13:09

Borci, potřebuji radu od toho kdo má doma lenovo G550A. Chtěl jsem se zeptat, jestli se vám stává, že když hrajete hru, tak nějak po 20 minutách se vám hra začne sekat. Začne se sekat od té doby jakmile větráček přepne na největší frekvenci a program EVEREST mi hlásí že CPU i grafický procesor dosahují teplot 90 stupňů. Když chvíli notebook nechám zchládnout tak zase jede chvíli v pohodě. Chtěl jsem se zeptat jestli má někdo stejný nebo podobný problém a popřípadě porasdit co stím. Díky moc za rady

davon
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 31 říj 2009 17:10

Příspěvekod davon » 08 dub 2010 00:19

Nejake novinky ohledne liboveho vetracku??? Po instalaci noveho BIOSU to huci od 1. minuty zapnuti z vypnuteho stavu po 12 ti hodinach odpocinku neustale celou dobu, co na nem pracuju, pouze jednoduche programy, zadne vytizeni, hru radsi ani nezkousim. Proste vetrak jede PORAD bez vypnuti!!! Nevim, zda se nemam vydat do servisu LENOVO!!!?? Byl s tim nekdo a jak pochodil? :( :(

SPrudek
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 13 úno 2010 11:10

po reklamačce

Příspěvekod SPrudek » 04 čer 2010 20:31

Reklamačky lenovo má rychlý ale né kvalitní. Po první reklamačce jsem jim ho tam poslal na otočku znovu a na potřetí mě počítač jede luxusně větráček skoro nehučí ani při hrách. Jedinou vadu že mě nějak rozdrbali pípání u nizkého stavu baterie. V možnostech napájení je to zaplé, nevíte čím jiným to můžu být?? kromě mechanickým poškozením?

LUKASH
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2010 03:22
Bydliště: st. čechy
Kontaktovat uživatele:

česká klávesnice na Lenovo G550

Příspěvekod LUKASH » 09 čer 2010 03:35

Kde seženu českou klávenici nebo nějaké samolepčičky na klávesy???
Díky

Sheep-Master
píše často
Příspěvky: 321
Registrován: 21 čer 2009 23:17

Příspěvekod Sheep-Master » 09 čer 2010 10:03

Lenovo W500 + Win 7 ultimate

fochy
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 07 čer 2010 22:58

grafika

Příspěvekod fochy » 15 čer 2010 22:04

Su skoro rozhodnutej, že si koupím tenhle noťas. Jen mě odrazují problémy s větráčkem. není lepší teda koupit verzi s grafikou Intel Graphics Media Accelerator X4500. Je ta Nvidia o tolik lepší??

LUKASH
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 09 čer 2010 03:22
Bydliště: st. čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: grafika

Příspěvekod LUKASH » 15 čer 2010 22:53

no větráček mě nezlobý. A Grafiku má slušnou. Je docela slušnej. pokud si ho koupiš tak ho maji an http://www.k24.cz/index.php/product/972 ... snice.html za hodně rozumný peníz ale nemá českou klavesnici. Ale to se dají koupit ty poleky o dkaz je na řádce výš. Je docela super NB


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů