Lenovo Y560 s 3D

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 07 zář 2010 20:53

ja budu mit verzi s i7....mimoto u nas se zadna jina snad ani neprodava :D
jo a ty odpovedi bych sem hodil bud v patek v noci nebo az v nedeli odpoledne

Holdo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2010 18:24

Příspěvekod Holdo » 07 zář 2010 21:19

Jurike píše:Jasne, vydrzim. Len by ma zaujimalo aku verziu s procesorom si si objednal?
Zabudol som spomenut, ze tieto informacie by boli dobre s procesorom I5.
Pokial to budu informacie aj s I3/I7 tak to nebude az taky problem. Budem vedet aspom priblizne hodnoty, ktore budem moct ocakavat.


Ja mam i3.

a) Na klavesnici sa mi dobre pise, neprehyna sa... Prehne sa iba ked silno zatlacim a to tak ma byt. Dole vlavo je Fn a az potom je tam Ctrl, tak ale na to sa da lahko zvyknut.
b) Obrazovka je 15ka, akoze je to dost velke na word.
c) Ventilator normalne nehuci, ale pri hrach zacne hucat... Nic zavazne, ale je to pocut, ale tak tie docela dobre repraky to lahko prekryju... Ked tak sa daju kupit sluchatka.
Skusal som zmerat teplotu po hre... Ziadny problem s overheatingom :)

c.a.r.n.e.
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 08 zář 2010 22:37

Příspěvekod c.a.r.n.e. » 08 zář 2010 22:46

mam ho aj ja, zatial som spokojny, klavesnica mi uplne vyhovuje, repraky su super, teploty ok. Jedine ramik a veko okolo displeja mohli byt trosku pevnejsie a este displej sa mi zda troska sfarbeny do fialova? neviem, je to moj prvy notebook ale oproti monitoru co mam k desktopu sa mi zda trosku sfarbeny...ale ked nemam notas a desktop vedla seba tak ma to ani nenapadne. tak neviem co si mam o tom mysliet...majitelia, skuste k tomu nieco napisat prosim.

Holdo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2010 18:24

Příspěvekod Holdo » 08 zář 2010 23:03

Displej do fialova? To čo je za chujovinu. Som si ešte nevšimol :D:D:D Nabudúce keď ho zapnem pri desktope tak porovnám :D:D:D

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 08 zář 2010 23:39

Dakujem Vam za odpovede na moje otazky :)

c.a.r.n.e. → Ak to je nejako moc vydno, tak to skus nejako odfotit a hodit to sem :)

c.a.r.n.e.
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 08 zář 2010 22:37

Příspěvekod c.a.r.n.e. » 09 zář 2010 11:58

neskor odfotim, teraz nemam cas, skusal som dat aj jas na plno ale stale sa mi zda ze oproti normalnemu monitoru co mam(fujitsu siemens 19") ma ten obraz taky nejaky nadych do fialova :) oproti normalnemu kde je biela farba krajsia

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 09 zář 2010 22:22

Holdo → skusal si rozbehnut aj nejake novsie hry? A ak ano nemal si snimi nejake problemy? ( sekanie )

Holdo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2010 18:24

Příspěvekod Holdo » 09 zář 2010 23:02

Jurike píše:Holdo → skusal si rozbehnut aj nejake novsie hry? A ak ano nemal si snimi nejake problemy? ( sekanie )

Zatiaľ som skúšal toto a všetko išlo plynule v natívnom 1360x768:

Bad Company 2 Multiplayer (high)
Starcraft 2 Multiplayer (high)
Resident Evil 5 Co-op (max)
Modern Warfare 2 Co-op (max)

Mafiu 2 som neskúšal, ale malo by ísť na high. S upraveným citizen cloth apexom aj na max.

Samozrejme s napájaním. Na batériu to ide slabšie a odporúčam prepnúť na Intel HD grafiku kvôli výdrži :D

PS: A to mam i3 :D:D:D

nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 11 zář 2010 17:25

takze vcera jsem si z alzy privezl tento ntb a zatim jsem vcelku spokojen a jak se tu mluvilo o tech tancujich pixelech tak ty jsem zatim pozoroval jen u mafie 2 pri nacitani pribehu nebo neceho jineho
sve dalsi postrehy vcetne teplot doplnim bud zitra nebo behem tydne

nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 13 zář 2010 20:15

takze jak jsem psal v patek jsem si dovezl notebook a v sobotu v noci testoval vykon zatim jen na mafii no abych presel k veci mafii sem hral 18 hodin a notebook byl celou dobu zapojeny v siti cela hra sla bez sekani notebook chladil dobre nic nebyl horke jen ventilator foukal uz dost horky vzduch ale co bych mohl cekat :D no a skoncil sem teda s hranim v nedeli v 8,00 rano a kdyz sem chtel jej chtel v 16,00 ejhle nesel zapnout zkousel sem i onekey recovery ale nic byl vadny HDD alespon podle me teda tak dneska dopoledne jsem volal do lenovo callcentra a tam mi potvrdili podle popisu to co jsem si myslel tak pote jsem volal do alzy ze se mi po trech dnech znicil HDD a ze chci v ramci 14-ti denni zakonne lhuty vymenit notebook za nove zbozi nebo vratit penize, prvni meli blbe kecy ze notebook prvni musi poslat do lenova a pote mam az narok na to na co chci, ale potom co jsem jim rekl ze mam i vyjadreni z lenova tak se zacali chovat okamzite jinak a hned to slo vratit penize nebo kus za kus no tak notebook sem si jeste do 12,00 objednal do ostravy a po 18,00 tam byl. no tak nyni sem instaluji vsechny potrebne veci a teploty budu merit az zitra ve skole takze odpoledne tu budou teploty pri hrani mafie 2 a dirt 2. jinak problem s displejem sem zatim pozoroval pouze i najizdeni mafie ale jinak vubec. klavesnice se pri psani neprohyba jen kdyz na ni vic zatlacim. notebook se neprohyba skoro vubec jen viko kdyz je zavrene a kdyz tlacim pravy a levy roh displeje proti sobe coz ale nepovazju a nejak velky nedostatek. tot zaim vse zitra muzete ocekavat dalsi postrehy jo a jinak mam verzi s i7 a mafii jsem hral na full detaily v nativnim rozliseni jen s vypnutym APEX PhysX

Holdo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2010 18:24

Příspěvekod Holdo » 13 zář 2010 20:51

nexus94 píše:takze jak jsem psal v patek jsem si dovezl notebook a v sobotu v noci testoval vykon zatim jen na mafii no abych presel k veci mafii sem hral 18 hodin a notebook byl celou dobu zapojeny v siti cela hra sla bez sekani notebook chladil dobre nic nebyl horke jen ventilator foukal uz dost horky vzduch ale co bych mohl cekat :D no a skoncil sem teda s hranim v nedeli v 8,00 rano a kdyz sem chtel jej chtel v 16,00 ejhle nesel zapnout zkousel sem i onekey recovery ale nic byl vadny HDD alespon podle me teda tak dneska dopoledne jsem volal do lenovo callcentra a tam mi potvrdili podle popisu to co jsem si myslel tak pote jsem volal do alzy ze se mi po trech dnech znicil HDD a ze chci v ramci 14-ti denni zakonne lhuty vymenit notebook za nove zbozi nebo vratit penize, prvni meli blbe kecy ze notebook prvni musi poslat do lenova a pote mam az narok na to na co chci, ale potom co jsem jim rekl ze mam i vyjadreni z lenova tak se zacali chovat okamzite jinak a hned to slo vratit penize nebo kus za kus no tak notebook sem si jeste do 12,00 objednal do ostravy a po 18,00 tam byl. no tak nyni sem instaluji vsechny potrebne veci a teploty budu merit az zitra ve skole takze odpoledne tu budou teploty pri hrani mafie 2 a dirt 2. jinak problem s displejem sem zatim pozoroval pouze i najizdeni mafie ale jinak vubec. klavesnice se pri psani neprohyba jen kdyz na ni vic zatlacim. notebook se neprohyba skoro vubec jen viko kdyz je zavrene a kdyz tlacim pravy a levy roh displeje proti sobe coz ale nepovazju a nejak velky nedostatek. tot zaim vse zitra muzete ocekavat dalsi postrehy jo a jinak mam verzi s i7 a mafii jsem hral na full detaily v nativnim rozliseni jen s vypnutym APEX PhysX


Ja len ze keby si chcel zapnut aj ten APEX :)
http://physxinfo.com/news/3628/mafia-ii ... rformance/

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 14 zář 2010 20:59

Od dneska som aj ja vlastnikom tohoto notebooku s verziou procesorom I5 :) Zatia maximalna spokojnost

EDIT:
Myslite si, ze cca 50° teploty na procesore su velke len pri pozerani internetu?
Ukazuje mi to program HWiNFO32. A tiez by som sa chcel spytat, ked pozerate len internet tak ci vyduch ventilatora je teply? a ked ho chytite zo spodu ci ho mate horuci?

Dakujem

Holdo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2010 18:24

Příspěvekod Holdo » 15 zář 2010 11:35

Jurike píše:Od dneska som aj ja vlastnikom tohoto notebooku s verziou procesorom I5 :) Zatia maximalna spokojnost

EDIT:
Myslite si, ze cca 50° teploty na procesore su velke len pri pozerani internetu?
Ukazuje mi to program HWiNFO32. A tiez by som sa chcel spytat, ked pozerate len internet tak ci vyduch ventilatora je teply? a ked ho chytite zo spodu ci ho mate horuci?

Dakujem


Pri pozerani netu to moc nehreje... Teda ak nepozeras 1080p videa na youtube alebo nemas tam nejaky killer javascript :D
No a tak pri pozerani netu tam mam vzdy 40nieco stupnov... Pri hrach max 58

nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 15 zář 2010 15:18

takze provedeno mereni HWMonitorem, pri hrani Mafie II vse na max. v nativnim rozliseni jen vyple APEX PhysX CPU=okolo 90, GPU=do 85 mafie je hratelna absolutne bez zaseku a pri hrani Dirt II medium-high se teploty pohybovaly priblizne stejne jen o par stupnu vyssi max. tak o 2 stupne. jinak pri teto zatezi notebook pekne huci :D ve skole uz meli okolo toho blbe kecy :D pri obou hrach samozrejme byl notebook v napajeni a mam verzi s i7
dotazy ohledne i7 verze rad zodpovim

Holdo
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 28 srp 2010 18:24

Příspěvekod Holdo » 15 zář 2010 19:25

nexus94 píše:takze provedeno mereni HWMonitorem, pri hrani Mafie II vse na max. v nativnim rozliseni jen vyple APEX PhysX CPU=okolo 90, GPU=do 85 mafie je hratelna absolutne bez zaseku a pri hrani Dirt II medium-high se teploty pohybovaly priblizne stejne jen o par stupnu vyssi max. tak o 2 stupne. jinak pri teto zatezi notebook pekne huci :D ve skole uz meli okolo toho blbe kecy :D pri obou hrach samozrejme byl notebook v napajeni a mam verzi s i7
dotazy ohledne i7 verze rad zodpovim


90 stupnov... Sak to sa ani neda... To je overheating jak hovado... To mas bud vypnuty vetrak alebo mas notebook polozeny na nejakom textilnom povrchu.
To mas za to ze si si kupoval i7 :D:D:D


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 45 hostů