Lenovo Y560 s 3D

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
Vlado77
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 24 zář 2010 09:56

Příspěvekod Vlado77 » 24 zář 2010 11:02

Caute, posledny dva tyzdne zvazujem kupu bud tohto Lenova (verzia i3-370) alebo HP Pavilion DV6 3035ec recenzia tu:
http://notebook.cz/clanky/recenze-noteb ... dv6-3040ec
Vacsina HW parametrov sa zhoduje. Kvalitou obrazu, zvuku, mensim zahrievanim, hlukom a vykonovo je Lenovo troska lepsie, no ma aj vyssiu cenu (ale to neriesim). Cize vsetko je fajn ALE co mna od Lenova odradza je samotne spracovanie. Mal som moznost si ich oba vyskusat v shope. Samotne panty, tuhost displeja (pevnost a hrubka plastoveho ramu displeja) mi pripada strasne uboha. Plastovy ram displeja je az nechutne ohybny. Vidim to tak, ze sa mi to den po skonceni zaruky odlomi.
To spominane HP je v tomto smere v uplne inej dimenzii (robustnejsie, tuhsie, hlinikovy povrch). Kto mal HP v rukach chape. Kazdemu sa moze pacit nieco, takze nehodnotte dizajn, (farbu, tvar) ale iba to spracovanie.
Prosim vas o nazor na tuhost ramu displeja a panty. Dik.

ZelovocaR
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2010 15:39

Příspěvekod ZelovocaR » 24 zář 2010 20:09

ja nechcem vedet jak musis stlacat tie noteboooky ja som ho stlacal tak s citom (ako by som ho asi aj v reale stlacal) a nic sa neprehybalo nic nepraskalo nevrzgalo ved co cakas za +- 800 eur s takou hw vybavou? kamarat ma dv6 a mne osobne sa moc nepaci a hlavne ta klavesnica je otrasna (ale to je len moj subjektivny nazor ) osobne sa mi moja y560 viacej lubi a ten design je skutocne podareny, tych otlackov som sa dost akurat bal ale v skutocnosti som celkom prekvapeny ze to neni nejak moc videt. :) peace :D

ZelovocaR
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 24 srp 2010 15:39

Příspěvekod ZelovocaR » 24 zář 2010 20:10

btw. s ramom ani s pantami nemam problem. ZATIAL. pri mojom stasti o rok uz budem vravet neco ine :P

octans
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 zář 2010 19:37

Příspěvekod octans » 25 zář 2010 00:18

nexus94 - y560 s i7 mám už delší dobu v hledáčku, nepozoruješ nějaký problémy? Respektive nenastaly nějaký od doby co jej máš?

nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 25 zář 2010 10:02

2octans: no tak s nynejsim NB uz ne ale mel sem dva a pritom prvnim se mi sekl HDD a nesel nastartovat ale tak to sem vyresil vymenou produktu do 14-ti dnu. jinak problemy nejsou zadne jen sem jednou pozoroval tzv. tancici pixely a to je u najizdeni mafie II. na otazky ohledne NB odpovim

octans
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 zář 2010 19:37

Příspěvekod octans » 25 zář 2010 11:56

nexus94 - a co po výkonnostní stránce? Co jsi na tom zkoušel? dost by mě zajímalo, jak se to chová při GTA 4, protože to je teprve výzva :), zkoušel jsi?

nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 25 zář 2010 12:00

GTA 4 jsem nezkousel ale hral sem na tom mafii II, wow, a dirt 2, mafia jede vse na high jen mam vypnute physx a ani jednou se nekousla
wow to spustim treba i 3 wowka na ultra
a dirt jede na medium-high ale semtam se to sekne ale je to hratelne (sekne se to treba jednou za 2-3 hod.)

octans
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 21 zář 2010 19:37

Příspěvekod octans » 25 zář 2010 13:53

tak díky... a pokud s nim budeš mít nějaký problém tak to sem napiš, ne že si to necháš pro sebe :P

strapec111

Příspěvekod strapec111 » 27 zář 2010 19:58

dneska som bol v NAY pozret y560 a som velmi sklamany kvalitou toho spracovania, najma sa prehyba klavesnica pod enterom (to mozno by sa dalo riesit vlozenim papierika pod ten plast) ale horsie je na tom displej ktori ma volu ako kamaratov 4rocny low-end asus.strasne sa kyva.aj nejake acery timeline na tom boli o dost lepsie..podla recenzii som si tento notas vytipoval ale po osobnom kontakte som zmenil nazor. neviem mozno som len prilis narocny, kedze teraz mam thinkpad ale aspon aku taku tuhost som ocakaval...skoda no...myslite ze y460 bude na tom podobne alebo lepsie/horsie?

nexus94
občas něco napíše
Příspěvky: 68
Registrován: 10 črc 2010 21:57

Příspěvekod nexus94 » 27 zář 2010 20:24

jako mas pravdu notebook se docela prohyba a nejhur je na tom displej ale jako uz sem videl i horsi a jinak u te 460 to mozna bude lepsi diky tomu ze je ten displej mensi tak to nebude tak znatelne ale jako jeden palec taky neni zrovna moc no

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Příspěvekod Jurike » 27 zář 2010 22:02

strapec111 píše:najma sa prehyba klavesnica pod enterom

Nic v zlom ale pri normalnom pisany to ani neucitis. Neviem ako si na ten enter silno tlacil ale pri normalnej sile urcite neni problem. Pisem na nom denno denne + mama si robi nejaku pracu do skoly takze vela na nom pise a nikdy sa nestazovala na nejaky prehybajuci sa enter pripadne ine problemy s prehybanim.

strapec111

Příspěvekod strapec111 » 28 zář 2010 09:15

no ten enter by som este prezil...ale ten displej...skoda ze nemaju nikde 460tku vystavenu,resp. neviem ci je vobec dostupna v sr

Ghost
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 7536
Registrován: 25 říj 2006 12:27
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Ghost » 28 zář 2010 09:38

Y460 sa u nas nepredava. afaik sa predava len v USA a v Azii.
Predator 15, MBP 13 Early 2015, T410, Apple iPad 9.7 (2018), Kindle Fire HD 8

Hanesz
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 25 srp 2010 11:01

Y560, I3

Příspěvekod Hanesz » 03 říj 2010 22:14

Tak už týden jsem majitelem tohoto notebooku a dávám mu pěkně zabrat, ohledně té "tygrované" obrazovky (kdy jdou vidět přechody barev) Tak tenhle problém tu je, ale jen při nastavení superspořivého módu, který sníží veškerý možný výkon na minimum, takže podle mě přepne i hloubku barev na míň a dík tomu to vzniká, komu to tak moc vadí, může si to zapnou kdykoliv nazpět. Tancující pixely nepozoruju nikdy a nikde, z žádného úhlu, ani při načítání Mafie 2, která tu mimochodem jede krásně a plynule, samozřejmě bez zaplého AA, který je u mafie 2 podle mě těžce nedoladěnej a naprosto zbytečnej. (zkušenosti s ním se mohou lišit, berte v potaz :-) ) Dle mýho názoru výkonostně nádherně ladí k ceně, ne li ji výkonem převyšuje + jsem si náramně zvykl na tu přepínatelnou grafiku, fakt výborná věc, jen tak BTW, nedoporučuju studentům, protože tenhle notebook vás nepustí. Mám Y560 s I3 a líp bych vám ho snad ani vynachválit nemohl a pro rejpaly - fakt se nechystám s tímhle notebookem házet, nebo chodit po něm, svých věcí si vážit umím, proto mi fakt nevadí prohýbající se kryt vedle Enteru :-D Doporučuji, Lenovo je výborná značka.

Jurike
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 19 črc 2010 13:13

Re: Y560, I3

Příspěvekod Jurike » 04 říj 2010 17:34

Hanesz píše:... Tancující pixely nepozoruju nikdy a nikde, z žádného úhlu, ani při načítání Mafie 2...


Skus sa pozret na text, ktory je citovany. Pozri sa nanho zo spodu. Tiez som si myslel, ze ma tento problem obisiel ale mylil som sa: ) alebo sa pozri na ten citovany text z maximalnej blizkosti :)

PS: Nic hrozneho to neni a pokial sa pozerate na obrazovku normalne a neskumate ako by ste to mohli vidiet, tak ziaden problem to nerobi!


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů