Lenovo T61p

notebooky Lenovo (IBM, ThinkPad, Lenovo 3000) a vše kolem
puma
občas něco napíše
Příspěvky: 85
Registrován: 04 srp 2007 17:50

Lenovo T61p

Příspěvekod puma » 21 srp 2007 21:06

budu si kupovat novej notebook a chtel bych nakej dost nadupanej a ta T61p je celkem dobra... mate s ni nekdo skusenosti?

zury
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 črc 2007 04:52

Příspěvekod zury » 30 srp 2007 13:53

zakoupil jsem v USA t61p v teto vybave ...
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46877
zatim je na ceste, pak napisu prvni dojmy.

//edit C: No ads.

cz_paran
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 02 srp 2007 08:16

Příspěvekod cz_paran » 31 srp 2007 19:33

Zdravim, mozna bych mel zajem o t61p v te vybave jak uvadite, za 45000 je to fakt super, ale zajimalo by me jak by to bylo kdy se snim neco stalo, jak vyuziju reklamaci? To ho budu muset postat zpet do USA?

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 31 srp 2007 19:34

pokud si dokoupíte mezinárodní záruku tak ne. Jinak ano.
tento účet již není aktivní.

macabe

Příspěvekod macabe » 31 srp 2007 21:28

zury píše:zakoupil jsem v USA t61p v teto vybave ...
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=46877
zatim je na ceste, pak napisu prvni dojmy.

//edit C: No ads.


trochu tady rozepis kde jsi to objednal pres jakou sluzbo kolik stoji preprava ...

zury
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 črc 2007 04:52

Příspěvekod zury » 01 zář 2007 01:33

Neni to zadna zahada, notebook je uplne novy objednany pres www.lenovo.com/us v te same vybave co uvadi muj prvni odkaz (nebo treba alza.cz take nabizi http://www.alza.cz/notebook-ibm-lenovo- ... d76474.htm),

Zaruka je 3 years on depot, coz znamena ze notebook musite zaslat nebo privezt jinym zpusobem sami do strediska. Kde je nejblizsi stredisko v CR netusim, nicmene jsem napsal dotaz na lenovo, samotneho mne zajima kde konkretne to jde vsude reklamovat (v CR) v pripade poruchy.
Naposledy upravil(a) zury dne 03 lis 2007 14:09, celkem upraveno 1 x.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 01 zář 2007 02:11

Smiem sa opytat, kde presne si ten model nasiel? Lebo na ich stranke maju len P/N 6459, ktory podla tohto dokumentu zaruku v CR NEMA (aj ked tam chyba USA... - zeby chyba...

C

zury
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 črc 2007 04:52

Příspěvekod zury » 01 zář 2007 03:30

CeCo, cekam na odpoved Lenova, zda muzu reklamovat model t61p v CR (nebo jim rano zavolam, i kdyz chvili trva, nez te prepoji na nekoho kompetentniho :-/ ), a kde konkretne, a kdyz ne, tak kde je nejblizsi servis v okolnich statech. Pokud nebude rozumne dostupny servis, tak nabidka pada a notebook vracim (taky bych nechtel model, ktery nemuzu reklamovat, pro pripad, ze bych se rozhodl si to nechat nebo nenasel kupce).

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 01 zář 2007 10:31

Uz jsem to tu psal, nektere modely Lenovo maji sice mezinarodni zaruku, ktera vsak neplati v zemich EU.

macabe

Příspěvekod macabe » 01 zář 2007 15:11

zury píše:CeCo, cekam na odpoved Lenova, zda muzu reklamovat model t61p v CR (nebo jim rano zavolam, i kdyz chvili trva, nez te prepoji na nekoho kompetentniho :-/ ), a kde konkretne, a kdyz ne, tak kde je nejblizsi servis v okolnich statech. Pokud nebude rozumne dostupny servis, tak nabidka pada a notebook vracim (taky bych nechtel model, ktery nemuzu reklamovat, pro pripad, ze bych se rozhodl si to nechat nebo nenasel kupce).


jeste jsi nerekl jakym spusobem jsi ho dostal do ČR popis to. docela by me to zajimalo protoze taky bych ho chtel ze statu asi
edit: a jakou zaruku sis nastavil pri konfiguraci aby ti ji u nas uznali?
edit2: a ty ceny na strankach budou asi bez dane kolik je vUSA dan at vim kolik si pripocist
EDIT3: a jak to bude s napajecim kabelem nenasel jsem na konfigu z yb nabizely kabel kompatibylni s EU potažmo ČR

zury
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 črc 2007 04:52

Příspěvekod zury » 01 zář 2007 17:40

Jsem v USA, a v puli rijna jedu do CR, tzn. ze notebook kupuju primo v USA, zabalim do ochraneho obalu, dam ho do brasny na notasy, na letisti jim reknu, ze je to pro osobni uzivani, abych nemusel platit clo, a notebook poputuje celou dobu se mnou v letadle, tzn. ze s tim nebude hazet žádný špatně placeny negr nejake neduveryhodne dopravni spolecnosti :-)

Normalne ten notebook nejde poslat do CR (pri objednavce z lenovo.com/us!). Stejne jako amazon.com neumoznuje zasilat elektroniku a dalsi vybrane zbozi do CR. Web lenova.com/us proste neumoznuje vybrat jiny staty nez USA. Nevim jestli by to slo nejak pri osobni domluve s Lenovem :-/ , kdyby to slo, tak jeste pozor na clo.

1) V konfiguraci jsem nastavil 3 years on depot, o te jsem byl presvedceny (CeCo mi ted do hlavy nasadil brouka s tou zarukou), ze to v CR urcite pujde nejak vyreklamovat, prece musi byt v CR alespon nejaky nejaky prostrednik/zastupitel lenova, ktery to v nejhorsim posle mimo stat, co delaji amici v Praze, kdyz se jim posere ThinkPad, co s tim dela computer shop, alza, taky to musi nekam poslat - kazpdopadne cekam na odpoved lenova, dneska sem jim volal, ale pres vikedny maji sales centrum zavreny, az v pondeli.

2) Dan v USA se pohybuje od 0% (jen snad New Hampshire, ti maji stesti) do 10 %, 8 % je zrejme takovy prumer (New york apod.)

macabe

Příspěvekod macabe » 01 zář 2007 17:47

AHA skoda mel jsem na tenhle book taky zalusk ale u nas chtej za nej uz moc penez

CeCo

Příspěvekod CeCo » 01 zář 2007 17:50

zury:
Z USA ti nic neposlu, kazili by si tym obchodnu politiku.

Americania si logicky kupia modely, ktore tu medzinarodnu zaruku maju (cojaviem niekde v obchode) a ked si kupuje nejaka velka firma notasy, tak tam su stejne vlastne podmienky.

C

zury
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 črc 2007 04:52

Příspěvekod zury » 05 zář 2007 00:54

tak mi dnes prisla ta t61p ... po chvilce hrani si s tim jsem se rozhodl, ze si to necham! :)

Muze mi nekdo rict, jak muzu prikoupit mezinarodni zaruku (jde to k tomuto modelu vubec?)? Druhy den se snazim dovolat do Lenova a zjistit to, ale vcera byl tady svatek (labor day - makali sme jak fretky) a dneska sem to zkousel jen asi 10x

diky za odpoved

zury
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 30 črc 2007 04:52

Příspěvekod zury » 05 zář 2007 13:22

odpovedeli mi z Lenova ohledne zaruky

cituji

Thank you for contacting Lenovo, the makers of ThinkPad
and ThinkCentre PC products.

We are in receipt of your e-mail requesting information on
warranty service for T61p laptop in central Europe - Czech Republic.

Direct contact with ThinkPC Sales suggested that all ThinkPads
come with International warranty. It would mean that you would
be able to get technical support in all countries in which Lenovo
has authorized service centers.


Zpět na „notebooky Lenovo (dříve IBM)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 hostů