Sony Vaio CR ATI Radeon X2300 mozny problem?

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
wamsik
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2008 22:06

Sony Vaio CR ATI Radeon X2300 mozny problem?

Příspěvekod wamsik » 30 srp 2008 22:15

Cau chtel bych se zeptat. Notebook mam uz asi tri mesice a az ted se me stala takova vec kdy jsem ponechal zaplej notebook a odesel jsem jakmile jsem se vratil za hodinu a pul jsem si myslel ze je notebook v rezimu spanku tak jako vzdycky byl pokud se snim nic nedelalo jenze nic nefungovalo respektive notebook byl zaplej a foukal vetrak. ale displej se nechtel za zadnou cenu zapnout!! nic se nedelo kdyz jsem hybal s mysi tak jsem zmackl tlacitko pro zapnuti systemu a taky se nic nedelo! takze jsem musel restartovat system coz bych nechtel delat jeste nekdy v budoucnu v takove situaci. Nevi nekdo cim to mohlo byt? Napadla me grafika ale mela by byt v poradku. Mam ho koupeny v Sony Centru a do ted nebyl problem. Tedy az na par dalsich malickosti ktere jsem ovsem pricital windowsu a ne notebooku.

Vis1on
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 16 čer 2008 12:56

Příspěvekod Vis1on » 31 srp 2008 00:08

Tak tohle presne se me stalo parkrat u myho staryho aceru, nepomohlo nic nez to natvrdo vypnout a znova zapnout. Mel sem tam integrovanou grafarnu takze hadam ze grafikou to nebude. Mozna neco s diskem? Taky by me zajimalo cim to muze byt.

wamsik
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2008 22:06

Příspěvekod wamsik » 31 srp 2008 09:55

Jo jo dost me to nasralo.. Ono se me to stalo zatim jednou ale prave jsem odhadoval ze to nemuze byt nic jinyho nez ta grafika protoze se nezapl jen displej jinak to jako jelo bylo to zapli. Ale nevim mozna to muze byt disc. Pokud by nekdo vedel cim to muze byt napiste to sem prosim dekuju.

Vis1on
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 16 čer 2008 12:56

Příspěvekod Vis1on » 31 srp 2008 11:22

Tedkom trosku odbocim, chystam se koupit novej notes a tohle je jeden z kandidatu. Chtel bych se zeptat jak ses s nim spokojenej? Nevypadava vzadu ta baterka? Zkousel si naky hry?

wamsik
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2008 22:06

Příspěvekod wamsik » 31 srp 2008 12:56

Cau baterka rozhodne nevypadava!! Taky jsem to nekde cetl tady na foru ale to je blbost! baterka se sice posouva o 2mm na strany jako ze tam nedrzi fest ale absolutne to neomezuje a uz vubec nevypadava! Hry jsem zatim nezkousel mam ho 4 mesice a rekl jsem si ze tam nebudu davat hry a zatim to dodrzuju ale podle parametru si myslim ze by jsi mel spustit dost her. Jen co si budem povidat zadnej notebook neni stavenej na hry. Jedine co se me nelibi tak ta vista to me prijde ze trochu zpomaluje pac si bere dost z pameti ram. Takze pokud bys mel XP tak bys ho mel rozhodne jeste rychlejsi. Nekdo tady na foru psal jeste nedostatky tohoto notebooku tak stim bych minimalne ze trictvrte souhlasil ale nejsou to nejaky vetsi nedostatky.

Pokud by nekdo vedel tak se prosim vracim zpet k prvnimu dotazu.

Piste pokud vas neco napada dekuju!

Vis1on
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 16 čer 2008 12:56

Příspěvekod Vis1on » 31 srp 2008 13:09

Tak sem trosku hledal a tenhle problem se vyskytuje i na stolnich pc, prej se to odstranilo updatem biosu. Jinak se to resilo a asi nedoresilo tady http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... 84b1f18ce5 to stim biosem sem nasel tadyk http://4um.overclocking.cz/showthread.php?t=69131 ten update biosu sezenes na strankach sony http://support.vaio.sony.cz/downloads/u ... -CR&m=3321 vyber akorat model CRka ktery mas a ono to najde.
Naposledy upravil(a) Vis1on dne 31 srp 2008 13:14, celkem upraveno 1 x.

Krevety
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2352
Registrován: 11 kvě 2006 21:10
Bydliště: † Ostrava †

Příspěvekod Krevety » 31 srp 2008 13:11

tohle je spis otazka SW, urcite ne vada HW :wink:

zkus bios, nebo zkontrolovat nastaveni powermanagementu, aktualizovat drivery grafiky apod. jinak porad jsou to jen Windows a tam se to obcas stava :wink:
Samsung 730U
(i5 3337U; 8GB RAM; Radeon HD 8570M; 480GB SSD; Win8.1 x64)

wamsik
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 30 srp 2008 22:06

Příspěvekod wamsik » 31 srp 2008 13:51

Diky hosi takze jsem se podival na ty aktualizace a zrovna me to hodilo ten bios a pak jeste jakejsi program tak jsem to aktualizoval a snad uz to nebude zlobit. Diky za odpovedi.


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů