Sony Vaio VPCEB1S1E/WI

notebooky SONY (VAIO) a vše kolem nich
Etherium
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 bře 2010 22:58

Příspěvekod Etherium » 24 bře 2010 08:57

Slováci? Kde ste ten notebook kupovali, lebo ja som to mal uz objednane v slovenskom e shope a oni mi povedali, ze klavesnica je cisto CZ. Ja by som chcel Slovensku, alebo tu kombinovanu kua.

Johnny5
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 18 bře 2010 17:33

Příspěvekod Johnny5 » 24 bře 2010 10:01

Ja ho mam konkretne s tohto shopu: www.edsystem.sk

Etherium
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 bře 2010 22:58

Příspěvekod Etherium » 24 bře 2010 10:19

Ach no to je pre firmy, ja som obycajna osoba... Johnny5 ty si to objednaval cez stranku? Alebo si isiel do predajne ci ci to tam maju. (Lebo oni su tusim dodavatelia)

Johnny5
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 18 bře 2010 17:33

Příspěvekod Johnny5 » 24 bře 2010 14:14

Ja som to objednaval cez jednu lokalnu firum a oni to brali od edsystem-u

Etherium
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 bře 2010 22:58

Příspěvekod Etherium » 24 bře 2010 15:19

No a ta firma je iba lokalna? Alebo je to e shop, ked ano daj mi link, ja by som si to tam kupil a co to vyslo, kolko grošov?

Johnny5
občas něco napíše
Příspěvky: 20
Registrován: 18 bře 2010 17:33

Příspěvekod Johnny5 » 24 bře 2010 19:04

je to len lokalka... www.kcorp.sk Vysiel ma na 829 evri

Da_Vinci
píše často
Příspěvky: 235
Registrován: 26 led 2010 00:46

Příspěvekod Da_Vinci » 24 bře 2010 22:46

Tak jsem dnes vyzkoušel u EB zvuk tedy reproduktory.Když to nebudu přehánět tak je to docela hnus.Trošku víc nahlas a už to chraptí jak telefon basy samozřejmě prakticky nikde což jsem ale čekal.U Sony jsem čekal alespoň trošku slušnou kvalitu. Upřímě řečeno čím víc o Sony vím tím míň chápu proč se tato značka upřednostňuje před jinýmy.Tak nevím zdali má eFko jiné repro...vypadá to že na "svůj" notebook budu muset ještě počkat.

Whill
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 02 úno 2010 18:38

Příspěvekod Whill » 25 bře 2010 20:12

Ja povazuji za hnus bohuzel i zvuk z repraku FW a Fka (o kterem uz jsem napsal do threadu vedle), zesilovat se to nevyplaci a nejvice mne bavi ty lupance co to nekdy vyprodukuje napr. pri zruseni mute nebo regulaci hlasitosti a to jak FW tak F. Vcera jsem se jednou az temer zleknul, byla to slusna pecka jak jsem zrusil mute. EB jsem ale neslysel, tak srovnani nemam.

Etherium
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 bře 2010 22:58

Příspěvekod Etherium » 26 bře 2010 12:28

No uz ho zhanam pekne dlho, nikde ho nemaju, ani v nay elektrodome, nikde nikde nikde... Uz som ho mal objednany a oni mi po tyzdni zavolaju ze je tam CZ klavesnica, a z bude dostupny o 2 tyzdne ... Do alzy som posielal 4 maily ohladom klavesnice, ziadna odpoved ... Opytam sa specializovaneho predajcu, zacne koktat. Proste u nas kupovat notebook = 0 bodov.

Etherium
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 bře 2010 22:58

Příspěvekod Etherium » 26 bře 2010 12:34

Ozaj, a nie je v baleni nahodou puzdro?

Whill
píše často
Příspěvky: 101
Registrován: 02 úno 2010 18:38

Příspěvekod Whill » 26 bře 2010 12:46

Na pouzdro asi zapomen, Sony toho k NB moc nedava. Ale k te klavesnici, ja ti nevim, ale existuje vubec ciste ceska klavesnice? Ja mam totiz ted Fko a taky je to ten samy mix jak tu byl vyfoceny vyse a koukal jsem se jeste na fotky svyho predchoziho FW a tam je taktez mix. Ze by delali tuhle univerzal a pak jeste nejakou jen ceskou .. to se mi nejak nezda.

//EDIT: na bedne od NB je napsano "klavesnice/klaviatura: cestina/slovensky" .. tak jestli to treba cetl odsud a byla tam uvedena jen cestina .. ale dost mne to udivuje, vyrobci si obycejne zbytecnou praci navic nepridavaji.

Etherium
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 bře 2010 22:58

Příspěvekod Etherium » 26 bře 2010 15:01

No prave mi odpisali z alzy a opät mi odpisali, ze klavesnica je iba ceska... Dost divne, vsade ponukaju len cesku, a pritom kazdy ma tu kombinovanu (CZ/SK), ja uz som z toho keket

hurmikak
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 25 led 2010 13:15

Příspěvekod hurmikak » 27 bře 2010 00:28

ako je to s vydrzou baterie pri pozerani filmu?
na nete pisu ze by to malo vydrzat 3,5h tu som sa docital ze to niesu ani 2h pri surfovani netom a tiez by som chcel vediet aky to ma zvuk, na zaciatku vlakna bola spominana recenzia kde repro chvalili a pri konci niekto napisal ze su o nicom
tiez by som sa chcel spytat ak ma toshiba l505-13g pisanu vydrz 2:25 h (testy Mobile Mark™ 2007) ci sa mozem spolahnut ze to vydrzi prehravat film 2:25h alebo tiez mozem 1+h odpocitat aby som dostal skutocnu vydrz
kedze som sa rozhodoval medzi tymito dvoma notebookmi a vaio vyhralo koli vydrzi dlhsej o 1h dx11 grafike a normalnemu lavemu shift-u(ktory tam vobec nie je vdaka ceskoslovenskej lokalizacii)
po precitani tohto vlakna zacinam opat rozmyslat nad toshibou ktora bude mat zvajne lepsi zvuk vykonnostne na tom bude +/- tak isto, asi lepsiu vydrz na bateriu ( mobile mark 07 by uz dufam mal mat realnu vypovednu hodnotu o skutocnej vydrzi baterie) a konstrukcne by nemala byt horsia(aspon nijak vyrazne) navyse stoji o 50e menej
please help s nejakymi nazormi na to

Etherium
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 bře 2010 22:58

Příspěvekod Etherium » 27 bře 2010 10:27

hurmikak píše:ako je to s vydrzou baterie pri pozerani filmu?
na nete pisu ze by to malo vydrzat 3,5h tu som sa docital ze to niesu ani 2h pri surfovani netom a tiez by som chcel vediet aky to ma zvuk, na zaciatku vlakna bola spominana recenzia kde repro chvalili a pri konci niekto napisal ze su o nicom
tiez by som sa chcel spytat ak ma toshiba l505-13g pisanu vydrz 2:25 h (testy Mobile Mark™ 2007) ci sa mozem spolahnut ze to vydrzi prehravat film 2:25h alebo tiez mozem 1+h odpocitat aby som dostal skutocnu vydrz
kedze som sa rozhodoval medzi tymito dvoma notebookmi a vaio vyhralo koli vydrzi dlhsej o 1h dx11 grafike a normalnemu lavemu shift-u(ktory tam vobec nie je vdaka ceskoslovenskej lokalizacii)
po precitani tohto vlakna zacinam opat rozmyslat nad toshibou ktora bude mat zvajne lepsi zvuk vykonnostne na tom bude +/- tak isto, asi lepsiu vydrz na bateriu ( mobile mark 07 by uz dufam mal mat realnu vypovednu hodnotu o skutocnej vydrzi baterie) a konstrukcne by nemala byt horsia(aspon nijak vyrazne) navyse stoji o 50e menej
please help s nejakymi nazormi na to


No ja som tiez od vela ludi pocul, ze Toshiba je leader vo zvuku (notebooky), vydrz 2:25 h tiez mysleli asi iba pri minimalnej zatazi, takze ked budes pozerat nejaky film, tak to bude asi menej. Ja mam sony uz objednany, vybral som si ho preto, ze toshiby sa mi nepacia vzhladovo. Aj ked vzhlad tu nehra az taku rolu... Dalsi dovod je aj ten, ze mam uz od sonycka par veci a vsetko slape ako hodinky. K tomu Dx 11, tak ten asi taky rok, dva nevyuzijeme, a ked aj pride na to nejaka hra, alebo aplikacia, grafika nebude stihat.

U_Phone

Prodám

Příspěvekod U_Phone » 27 bře 2010 10:56

Kdyby někdo měl zájem, tak ho nabízím k prodeji. Pořízeno začátkem března. Bohužel jsem ho chtěl na hry, ale vzhledem k zaměstnání nemám čas, takže ho nevyužiji. Pořizoval jsem ho za 22 tisíc korun, prodám ho za 20 000 Kč. Záruka klasicky 2 roky. Žádné poškození... V případě zájmu mě kontaktujte na mailu jan_uher@centrum.cz


Zpět na „notebooky SONY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti