Toshiba A300-15V

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
M.Dragon
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 20 črc 2008 21:21

Toshiba A300-15V

Příspěvekod M.Dragon » 25 črc 2008 15:44

Zdravím,
je to dva dny co mám tento nový notebook a hned by mě zajímali nějaké věci.

Pomocí jakého tlačítka se zapíná svítící nápis Satellite Pro?

Co přesně dělají režimy(rovnováha, úspora, plný výkon) podtaktovávají procesor, grafiku, oboje, či něco úplně jiného?

Kde se dá nejlépe softwarově podtaktovat cpu a graf. k. abych zvýšil výdrž baterie, respektive nějaký dobrý program na měření teploty?

V balení i na internetu jsem našel napsáno že se lze přihlašovat pomocí webkamery - porovnávání obličejů, nevíte kde bych to mohl najít?

Předem děkuji za jakékoliv tipy či rady :-)

generator3
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 24 črc 2008 11:00

re:

Příspěvekod generator3 » 25 črc 2008 16:32

Ahoj ja mam nb toshiba p300 a svitici logo satelite a podsviceni ostatnich klaves vypinam na panelu vedle repracku -takova preskrtla ikonka..
Jinak s tim rozpoznavanim obliceje -kde se to da nastavit jsem nenasel (nejspis nekde pres uzivatelske ucty),ale neni to zase takova uzasna vec jak se na prvni pohled muze zdat(od uzivatelu jsem se nekde docetl ze se to da obejit s fotkou,nebo naopak kdyz si zmenis uces,apod tak te to nemusi poznat a budes donucen po opakovanem nerozpoznani stejne zadat heslo...,na ostatni neznam odpoved...

M.Dragon
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 20 črc 2008 21:21

Re: re:

Příspěvekod M.Dragon » 25 črc 2008 19:33

generator3 píše:Ahoj ja mam nb toshiba p300.....


Ahoj,
díky za reakci, já na této verzi NB nemám přídavné tlačítka, vedle bedniček mám pouze power, jinak další fce přes FN, ale nenašel jsem to mezi nimi.

Co se týče toho rozpoznávání obličeje, v profilech jsem to hledal, nenašel a vím, že to nejspíš nebude tak superní, ale stejně bych to chtěl zkusit :-)

jelis
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 črc 2008 20:17

Příspěvekod jelis » 25 črc 2008 20:20

ahoj, mám uplně stejnej notebook cca týden a zajímalo by mě to samé jako tebe, rozsvícení nápisu ani přihlašování pomocí webky jsem taky ještě nenašel. Chtěl bych se tě ještě zeptat, když dáš restartovat nouta, restartne se ti normálně nebo se ti vypne a pak ho musíš zapnout?

M.Dragon
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 20 črc 2008 21:21

Příspěvekod M.Dragon » 25 črc 2008 20:42

jelis píše:ahoj, mám uplně stejnej notebook cca týden a zajímalo by mě to samé jako tebe, rozsvícení nápisu ani přihlašování pomocí webky jsem taky ještě nenašel. Chtěl bych se tě ještě zeptat, když dáš restartovat nouta, restartne se ti normálně nebo se ti vypne a pak ho musíš zapnout?


Ahoj, normálně se sám restartuje.

Jenom bych k tomu dodal, že on vše ukončí, poté se jakoby vypne, ale během 1-3sec. se znova zapne a začne nabíhat.

athos44
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 24 dub 2007 19:58

Příspěvekod athos44 » 28 črc 2008 00:05

Ahojte mohli by ste napisat ake mate skusenosti s tymto notebookom lebo chcem si ho kupit aj ja len v slabsej konfiguracii. Zaujima ma display aky je , zahrievanie , hlucnost a tak ... Dakujem

M.Dragon
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 20 črc 2008 21:21

Příspěvekod M.Dragon » 28 črc 2008 10:01

Tak rozpoznávání tváře už jsem našel, měl jsem to již nainstalováno, dá se ktom dostat přes start/programy/toshiba/nástroje/FaceRecognition
a zatím to jakž takž funguje ;)


athos44:

Mám ho zatím jen pár dní, ale jsem docela spokojený.
Pokud nic neděláš, tak je hodně tichý, občas se spustí větráček, při náročnějších aplikacích/hrách už je větráček aktivnější a tudíš i hlučnější. Ale myslím že nijak zvlášt. Jinak levá strana NB(z boku prostor pro větráček) je při zatížení teplá, ale při práci to nijak nepoznáš a při hrách to není zas tak strašné.(počítám že obdobně se musí zahřívat každý notas) Ještě to musím otestovat.

Co se displaye týče, tak pokud máš světlé pozadí, tak to jde, v tmavých pozadích se samozdřejmě světlejší body odrážejí. Jinak má trochu jiné vyvážení barev, oproti mojemu starému CRT, ale těžko říct co je "lepší"
Mno, ale při Stalkerovi, akci v noci(ve hře i ve skutečnosti), jsem hodně ostřil a zkoušel jsem natáčet monitor, úhly pohledu(naohru, dolu) krapet ovlivnují obraz, z tohoto důvodu bych možná zkusil nějaký matný display, ale jejich ceny se zase phybují někde jinde. Nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem si ve hře trochu zvýšil jas (: aby noc nebyla tak temná :twisted:

Trochu mi ale chybý nějaký soft pro měření teploty a taktování(podtaktování) graf. a cpu.. zatím jsem ho alespon nenašel. ;)


Spíš se ptej konkrétněji, kdyby Tě něco zajímalo :-)

Jinak když shrnu své celkové dojmy, tak jsem s ním zatím spokojený :-)


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů