Toshiba Satellite A300 - skusenosti s radou

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
AGO
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 02 srp 2008 21:21

Toshiba Satellite A300 - skusenosti s radou

Příspěvekod AGO » 02 srp 2008 21:28

Ahojte. Rad by som pocul skusenosti niekoho kto ma tieto Toshibky. Slapu v pohode? Nekazia sa? A najma novy design...je to naozaj take zle? Na pohlad totizto vyzeraju krasne, ale co tie otlacky prstov? Planujem kupit notebook za cca 30 000 Sk bez DPH a tento notebook je pre mna dostatocne vykonny a keby nebolo toho leskleho povrchu, tak by som nevahal.

cry_more

Příspěvekod cry_more » 03 srp 2008 05:42

pozri sa po nelesklej PRO verzii...

M.Dragon
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 20 črc 2008 21:21

Příspěvekod M.Dragon » 03 srp 2008 09:20

Já mám toshibu A300-15V, j už to není černá verze a řekl bych že design je trochu slabší, ale stejně se mi líbí a nedělaj se otisky. Jinak jej má zatím krátce, ted to budou dva týdny a zatím jsem spokojen, až na pár drobností.... viz diskuze níže..

AGO
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 02 srp 2008 21:21

Příspěvekod AGO » 03 srp 2008 19:41

Dik za rady ;)

struza
občas něco napíše
Příspěvky: 24
Registrován: 04 říj 2008 23:02

TOSHIBA Satellite A300-1GM

Příspěvekod struza » 14 říj 2008 18:06

chystám se na koupi notebooku, a vybral jsem si tento. Bude to náhrada stolního pc a přenášet se bude minimálně. notebook bude na:

office, hudbu, práci, filmy, internet, hry(např. COD4)

co na něj říkáte? máte s ním někdo zkušenosti? zajímá mě, jestli se nepřehřívá, výdrž baterie a jak se na něm píše? hlavně chci aby mi notebook vydržel co nejdéle!!!

ps: jelikož se nebude moc přenášet, tak mi snad nebude vadit lesklý povrch, ale nevím. dneska vyzkouším v obchodě, jak moc se patlá


EDIT:
tak změna, dočetl jsem se, že verze PRO by měli mít vyztužené šasi a matný povrch, takže supr. Ted ale nevím, kterou pro verzi vzít? chci 15,4 displej. co tahle az bude v prodeji: http://www.ribbon.cz/toshiba-satellite-pro-a300-1nt


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů