Toshiba Qosmio F50

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
astra
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 08 zář 2008 09:52

Příspěvekod astra » 28 zář 2008 13:26

proč tak agresivně ?
jsem začátečník co se týče notebooků, takže netuším jestli nějaký z těch předinstalovaných programů je dobré si nechat , protože bych tam nejradši nechal jen čistý Visty a zbytek smazal .... ale bojím se , abych nesmazal něco co je důležité

mogul-m
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 05 zář 2008 18:39

Příspěvekod mogul-m » 28 zář 2008 14:42

Rozhodne to neni v agresivnim duchu... jen jsi me pobavil :-)

A na tvou otazku musim odpovedet uplne stejne, jako predtim Castelano :
" kdyby jsi si procetl/a cely tohle tema, tak odpoved na to co smazat je tady uz nekolikrat ... "

Z tehle kratke vety by se dalo vyvodit, ze to co neni uvedene pro smazani bude asi nejakym zpusobem potrebne.
Ale abych tu jen tak neplacal do vetru. Malou, vseobecne znamou radu ti dam. Nainstaluj ciste visty a pak doinstaluj vse, co ti bude chybet. Vesmes se jedna o ovladace k pridanemu hardware. Jen tak pro priklad :
multimedialni tlacitka, robson, otisk prstu, kamera, ctecka karet, atd atd atd... Zaktualizovat muzes ovladace pro grafiku, zvukovku, touchpad, atd atd atd... (ovladace uz ve vistach vetsinou jsou)
Doufam ze tohle je dost vycerpavajici odpoved na tvoji otazku. A pokud tento postup zvolis, pak si napis seznam driveru, ktery si musel doinstalovat, ktery si zaktualizoval a kde jsi oboji ztahnul. A samozrejme se s nama podel. Timto budes pro vsechny kterych se to tyka prospesny a budou te mit vsichni radi :-) Mozna ti i nekdo podekuje. :?:
AlienWare Area-51 m15x, ACER Extensa 5220, ACER Aspire 5315, HP 550, HTC Touch Diamond, Mitsubishi 3000GT, chlupaty zada :-)

Strip
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 11 zář 2008 18:21

Příspěvekod Strip » 28 zář 2008 14:58

nový ovladače na grafiku ješte nejsou ne ?

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 28 zář 2008 15:06

jinak vsechno se da opet stahnout ze stranky Toshiby..

jinak k tomu jaky je obraz:

je to muj prvni notebook (a i prvni LCD) , ale kdyz jsem si ho koupil a pustil film, tak si rikam: wtfff??? co je to za mizernej obraz.. filmy, ktery jsem pustil v dobry kvalite vypadaly jako, ze jsou nakej kinorip.. proste ten obraz se musi nastavit na presnou polohu a sednout si musite taky tak, aby byl obraz dobrej a jakmile si covek zmeni polohu, tak uz aby zase otacel display. A taky se na to kouka lip z dalky nez z blizka .. proste to ma naky divny pozorovaci uhly asi..
Toshiba Qosmio F50-108

mogul-m
občas něco napíše
Příspěvky: 47
Registrován: 05 zář 2008 18:39

Příspěvekod mogul-m » 28 zář 2008 15:17

To je celkovej problem panelu. Ovsem ohromne zalezi na kvalite pouziteho panelu. Mam tu Aliena a Acera a ten rozdil je propastnej !!! Ovsem taky cena :-)

K prihlednuti na pouzitelnost a vyuziti notebooku stavajici panely rozhodne postacuji. Nezapomenme k cemu byl a je notas urcen. Pro tahani po venku, mobilita a hlavne polohovaci kloub panelu, ktery tyto neduhy resi a vzdy resil .-) To ze se z toho stava polovicni nahrada stolniho pocitace, to rozhodne umyslem nebylo.
V pripade domaciho pouziti to vyresi naprosto v pohode klidne i 22palcovi LCD monitor, ktery se da sehnat kolem 5000kc a v zobrazeni to bude markantni rozdil. Je to stolni panel vs panel notasu a tady jasne vyhrava i ten nejlevnejsi stolni panel. Samozrejme cim drazsi panel na stole, tim lepsi obrazky na nem budou :-)
AlienWare Area-51 m15x, ACER Extensa 5220, ACER Aspire 5315, HP 550, HTC Touch Diamond, Mitsubishi 3000GT, chlupaty zada :-)

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 28 zář 2008 15:47

jasny, tak az ja budu natrvalo doma, tak si planuju koupit externi monitor
Toshiba Qosmio F50-108

opres
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 23 zář 2008 11:19

Příspěvekod opres » 28 zář 2008 17:08

no tak tiez uvazujem o kupe tochto notebooku, ale dost ma desi to rozlisenie, je fakt dost male. Ako podla mna na hry akurat, lebo sa hraju tym padom v nativnom rozliseni, ale na pracu vo windowse to je shit. To je asi jedina vec co ma od tochto notebooku odradza, 5400 otackovy disk ozeliem, ale tak to rozlisenie, no neviem.

AGO
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 02 srp 2008 21:21

Příspěvekod AGO » 28 zář 2008 18:03

Pocuvajte, aj vam sa zapne tento notas ked prejdete po dotykovych tlacitkach? Lebo mne hej a je to dost blbe, ked ho chcem len utriet a on sa hned zapina... :)

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 30 zář 2008 13:54

no taky se mi to stalo, kdyz jsem mel vyplej notas a utiral to, tak se zapl.. musis davat pozor na tlacitko on/off :-)
Toshiba Qosmio F50-108

Alessandro
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 18 zář 2008 09:52

Příspěvekod Alessandro » 30 zář 2008 16:56

Zdravím, mohli byste mi poradit, kde v Brně můžu tento notebook koupit?

AGO
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 02 srp 2008 21:21

Příspěvekod AGO » 30 zář 2008 22:08

No ale ja som to tlacitko nestlacil, proste som len presiel po tych multimedialnych a zapol sa...a skusal som to zopakovat, vzdy sa zapne :)

opres
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 23 zář 2008 11:19

Příspěvekod opres » 30 zář 2008 22:50

prosim vas, ake je maximalne rozlisenie pre externy monitor, ci sa da natomto notebooku prehrat Full HD film na inom monitore, lebo je to inak co sa tyka vykonu fakt namakany book :) hlavne to skore v 3DMARK 06

AGO
občas něco napíše
Příspěvky: 60
Registrován: 02 srp 2008 21:21

Příspěvekod AGO » 01 říj 2008 12:16

No notebook mam viac nez tri tyzdne a som maximalne spokojny. Vsetko fachci ako ma, vykon je skvely a zvuk nema v ramci notebookov obdoby. Pocuvam hlavne filmovu hudbu, pri ktorej je zvuk velmi dolezity, ale s tymto notebookom to nie je problem. Leskly povrch sa spini urcite rychlejsie ako ine, ale nie je to take strasne ako sa pise. Notebook dokonca velmi casto prenasam, ale zatial ziadny problem. Mam kvalitny batoh a davam pozor. Teraz uz len aby to tak vydrzalo co najdlhsie :)

tusedim

toshiba

Příspěvekod tusedim » 02 říj 2008 23:35

skoro som to kupil to co mate vy.....

ale nasiel som toto. sice grafika ina, ale display s normalnym rozlisenim, 4 gb ramky a 500 gb disku. :D :D :D podla mna o dost viac v pohode masinka.

to ze je to z rakuska....kludne na to kaslite. uz som tam jeden laptop kupil. servis na slovensku uplne v pohode. .... vobec nebol problem.

http://www.mediamarkt.at/?cat=N01.02.&s ... schreibung

tu je komplet specifikacia

http://de.computers.toshiba-europe.com/ ... hop/false/

podla mna to za ten display stoji..... :oops:

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 03 říj 2008 15:43

tak to jsi koupil dobře:-) ale já bych stejně vzal to co mám ..když koukám na ty tvý specifikace :-D
Toshiba Qosmio F50-108


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů