Toshiba Qosmio F50

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
mcs.Lotus
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 říj 2008 12:57

Multimedialny panel a Fn tlacitka

Příspěvekod mcs.Lotus » 08 říj 2008 13:01

ja som mal s tymi FN tlacitkami .... a s multimedialnym panelom presne rovnaky problem ako ty ... no po preinstalacii ToshibaValuePacku sa to vratila do normalu ... aj FN aj multimedialny panel .... mozno ze si si nenainstaloval ValuePack presne pre tvoj model ... http://eu.computers.toshiba-europe.com/ ... ortMod=763 to je link pre Qosmio F50 ...
TOSHIBA Qosmio F50

hotell
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 12 zář 2008 17:00

Příspěvekod hotell » 08 říj 2008 19:48

jj nasiel som 4 drivery ale tento co si dal link nie :D. uz to fici velkaaa vdaka :)

DaAnimal
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 07 říj 2008 21:53

Příspěvekod DaAnimal » 10 říj 2008 14:05

ATom píše:Koukal jsem na na Alzu http://www.alza.cz/toshiba-qosmio-f50-108-d99160.htm a píšou tam, že tento NB nahradí nový model, to znamená, že už v prodeji vůbec nebude :-( Nevíte někdo, co ho nahradí? A proč? Neprodává se přece ještě tak dlouho, ne? Otázkou tedy je, zda počkat nebo raději co nejdříve koupit stávající model na Ribnonu


Taky mě to zajímá, chtěl jsem to koupit teď o víkendu ale teď fakt nevím jestli počkat nebo jak říkáš ti koupit to na ribbon.cz.

Castellano
píše často
Příspěvky: 265
Registrován: 11 srp 2008 22:01

Příspěvekod Castellano » 10 říj 2008 18:41

nahral jsem si FIFU 09 a temer kazdou pul minutu mi to nak skubne.. mic je najednou jinde.. koukal jsem ve Windowsu,jestli mi nebezi nakej proces a nikde nic..mam strach,ze mam neco s notasem,pze se mi to stava i v jinych hrach..treba Crysis.. nemate nekdo nakej napad?? Drive mi to delalo na stolnim kompu pod Xp taky, kdyz jsem mel v kompu nakej vir.. no ale tady mi zaroven u toho nak blbne i zvuk...
Toshiba Qosmio F50-108

finalman
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 11 črc 2008 19:46

Příspěvekod finalman » 10 říj 2008 19:44

Ahoj, není nějaký program na podtaktování grafické karty, který může ovládat i blbec? :-) Chtěl bych aby déle vydržela baterie a myslím, že grafika je to, co nejvíc žere baterii v tomto notebooku... když jsem na přednášce, tak bych rád operoval ve windowsu a nepotřebuji k tomu dobrý grafický výkon, tak by se hodil ten prográmek... pokud vůbec něcco takového je, tak předem děkuji za informaci :-)

mcs.Lotus
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 08 říj 2008 12:57

Příspěvekod mcs.Lotus » 11 říj 2008 14:51

planujem si kupit externy monitor .... planujem bud 22palcovy alebo 24 palcovy ... hrat na nom nebudem pretoze pri tych rozliseniach by to notebook asi nautiahol ... no chcem sa spyat ci tento notebook utiahne graficky 24 palcovy monitor s rozlisenim 1920x1200 ... (viem ze qosmio podporuje este vyssie externe rozlisenia) myslim tym ci obraz nebude trhany ... jednoducho ci graficky vykon postacuje na taketo rozlisenie ...
TOSHIBA Qosmio F50

Ice69
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 16 říj 2008 22:24

Příspěvekod Ice69 » 16 říj 2008 22:41

Ahoj, mám problém u tohoto Qosmia s průhledným plastovým krytem, který je umístěný nad klávesnicí a vede od jednoho reproduktoru k druhému. Jde o to, že mi při klasickém přenášení, jak v batohu přímo na notebook nebo v brašně, tento kryt postupně praská a celkem dost se odírá. Nikde jinde problém nemám, pouze v tomto místě, kde je umístěn tento průhledný kryt a při zavření víka se do něj opírají dva spodní opěrný kolíky a v těch místech mi praská. Máte taky někdo jiný takový problém nebo jsem sám? Notebook mám teprve necelý měsíc, a už je tento kryt popraskaný a odřený, jako kdybych ho měl několik let a to na notebook dávám pozor, abych s ním nikdě nebouchnul nebo ho nepromáčknul. Díky za odpovědi
NB: Dell Studio 1537

Op!CZ
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 22 bře 2008 21:12

Příspěvekod Op!CZ » 17 říj 2008 16:48

zdravim,
pravě objednavam tento strojek a nevim si rady s tim rozšiřenim zaruky.Proto žadam o pomoc co za rozšiření vzít.
diky moc !

RyDen
občas něco napíše
Příspěvky: 7
Registrován: 17 říj 2008 20:27

Zkušenosti

Příspěvekod RyDen » 17 říj 2008 20:56

Tak před pár týdny jsem si pořídil tento noťas ,je to můj první notebook ,takže se sním seznamuji jinak co jsem od něj očekával to aji splnil ,šasi podle mě pevné ,velká nevýhoda lesklý de na něm vidět opravdu každý otisk jinak ten pruhledný plast mezi reproduktorama se mi taky šrábe někdo to tu psal a to se o něj sanžím pečovat jinak na of. strnákách toshiby mi nefungovali ovladače k wifi na vista 64 bit (realtek) tak jsem si stáhl opět ovladače od intelu (byly v naistalovány v základu základu na 32bit) na 64 bit opět chodí v pohodě tak nevím proč davá toshiba ovladače od realteku když nefunguji ,pokud někumu ostatnímu ano tak ať napíše dále bych poprosil někoho o radu nemám nasitalovaný software na multimediální tlačítka nevím který to je z oficiálních stánek toshiby a nechce se mi všechno zkoušet co tam mají pokud ví co je potřeba a napíše budu moc vděčný ,jinak výkon na notebook podle mě výborný, poměr cena výkon bezkonkurenční ,také jsem si trochu pohrál s grafikou ovladače mám 175.90 (pkud zkoušel někdo nové GeForce 178.24 a fungují mu ať se podělí) k přetaktování grafiky jsme použil ntune 5.05.54.00 GPU-700 MEM-980 SHADER-1700 na tyto takty jede stabilně bez fragmentu testováno několik hodin hraní v crysis max teplota 83stupňů měřeno v (RivaTuner 21164bit) 3Dmark06-9125,pokud to někoho nudilo tak se omlouvám jinak pokud by měl někdo dotaz ať píše na icq 190162700 pokud to bude v mích silách odpovím . :wink:
Toshiba Qosmio F50-108
Windows Vista Ultimate 64 bit

Dorota
píše často
Příspěvky: 291
Registrován: 12 zář 2008 13:33

Příspěvekod Dorota » 18 říj 2008 08:52

Multimediální tlačítka má na starosti software jménem Value added package.
A člověče, to ses snažil trhnout Guinessův rekord za délku souvětí?
HP 4520s WT290EA#ARL
Toshiba Satellite A200-1ZB

Ice69
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 16 říj 2008 22:24

Příspěvekod Ice69 » 18 říj 2008 11:49

Ten průhledný plast je fakt děs, za chvíli popraská a potom to vypadá fakt hrozně. Jinak nevíte někdo o nějakém slušném softwaru, kterým by se dal přetaktovat procesor?
NB: Dell Studio 1537

R17
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 18 říj 2008 12:13

Příspěvekod R17 » 18 říj 2008 12:15

Aktualizoval si někdo BIOS??Tempro mi nabizi aktualizaci biosu ale nechci se v BIOSU hrabat kdyz mi to chodi dobre.pokud to ma nekdo aktualizovany napiste zkusenosti.thx

Harvester

Příspěvekod Harvester » 18 říj 2008 12:41

AGO: Jak jsi pochodil s tim OpenSUSE? Ja jsem nakonec sel znova do Kubuntu a postupne se to da rozchodit. Jedine, co mi vadi, ze furt nemuzu rozjet zvuk tak, aby kdyz si chci pustit zvuk do sluchatek, tak hrajou i repraky. Uz jsem prosel miliony navodu a nic. Jeste mikrofon nefunguje, ale ten jsem jeste nezkousel rozchodit. Zbytek hardwaru je ok, dokonce mi system sleduje teplotu grafiky.

tusedim

externy monitor.

Příspěvekod tusedim » 18 říj 2008 18:55

mcs.Lotus píše:planujem si kupit externy monitor .... planujem bud 22palcovy alebo 24 palcovy ... hrat na nom nebudem pretoze pri tych rozliseniach by to notebook asi nautiahol ... no chcem sa spyat ci tento notebook utiahne graficky 24 palcovy monitor s rozlisenim 1920x1200 ... (viem ze qosmio podporuje este vyssie externe rozlisenia) myslim tym ci obraz nebude trhany ... jednoducho ci graficky vykon postacuje na taketo rozlisenie ...

TOSHIBA MA JEDEN PROBLEM..... ASPON OBE CO SOM MAL. hodis si na to externy monitor...ide. rozlisenie je vec parametrov..... problem je iny. pustis si photoshop, alebo autocad, popripade 3ds max. a problem je na svete. akoby to grafika musela nejak konvertovat, absolutne nestiha. ked mas velky file, sa s nim neda robit, niekedy ho ani nezobrazi. ale na laptopovom displayi uplne ide uplne v pohode. otocit velkym modelom v 3ds max na externom monitore nejde. skusal som to aj cez vga OUT, aj cez docking station. TAK PRI VYBERE MONITORA POZOR..... hlavne ked teraz maju novy docking station cez USB...... ked na tom budes robit normal robotu.... tak sa nic nedeje. :arrow:

Op!CZ
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 22 bře 2008 21:12

Příspěvekod Op!CZ » 19 říj 2008 14:27

kurna v patek jsem objednal a již není v prodeji.
Nevite někdo co tento stroj nahradí? :cry:


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů