Toshiba Satelite L300 a grafika

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
goman
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 23 zář 2008 18:17

Toshiba Satelite L300 a grafika

Příspěvekod goman » 17 led 2009 21:45

Ahoj, mám takový dotaz.
Mám na notebooku Toshiba Satelite Pro l300 nainstalovaný systém windows Xp Professional a měl bych takový dotaz.
pameti mam 4 Gb. Ale když se podívám do inu o PC, tak k dispozici jsou paměti pouze 2.7 gb. Je mi tedy jasný, že zbylé 1,3, Gb si bere grafika. Ale nevím proč tolik. Nevíte kde by se to dalo nastavit? Dříve to bývalo, co já vím v biosu, ale zde v biosu nic není. Neví někdo co s tím? Nebo je tohle prostě normální a s tím se nedá nic dělat? Díky

DeToX
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 13 zář 2008 02:18

Příspěvekod DeToX » 17 led 2009 22:14

Je dost možné že si grafika bere méně, ale pokud máš ten WinXP pro sířku sběrnice 32bitů, tak není systém schopný naadresovat tolik paměti. Bylo by dobrý tam dát 64bit win Xp.(Teda teda máš i 64bit procesor)

goman
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 23 zář 2008 18:17

Příspěvekod goman » 17 led 2009 22:46

Tak ted z toho nejsme moc moudrý :-) S tím procesorem máš na mysli co? :-) já myslím, že mám32bitovej, takže 64bitový windowsy by asi nešly. Ale kde to zjistím, že je 32 bo 64 bitovej? :-) A s těma windowsama. jedná se o Professional a dostal jsme je jealo legalní k PC (teda původně Visty, ktery jsme downgradovla na ty Xp), takže jak to udělat, pokud by šlo na ty 64bitový, tak jak udělat abych měl legální i ty 64bitový? Díky


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host