toshiba a200-23p problem se zvukem!

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
zzvv
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 11 kvě 2009 18:52

toshiba a200-23p problem se zvukem!

Příspěvekod zzvv » 11 kvě 2009 19:09

Zdravim, mam tady na instalaci notas a200-23p, po instalaci Vista home premium a vsech ovladacu stahlych z webu toshiba, nejde zvuk i kdyz se vse tvari jak ma. V ovladacich panelech, polozka zvuk ma dve polozky, digitalni vystupni zarizeni (hdmi) a reproduktory-realtek high definition audio. kdyz dam prehravat audio cd tak se vse tvari ze se to prehrava! Na foru jiz jsem cetl zminky o tomto problemu, stahl jsem si ovladac primo ze stranky realtek, ale taky nepomohlo. Nema nekdo dobrou radu?

NcS Sniper
píše často
Příspěvky: 240
Registrován: 27 úno 2008 16:08

Příspěvekod NcS Sniper » 13 kvě 2009 02:34

A na co je ten zvuk nastavený? Jestli na HDMI tak se zvuku z repráčků nebo sluchátek nedočkáš - musíš to přepnout na tu druhou položku (Realtek HD Audio).

Jan Wolf
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 úno 2009 10:18

HDMI

Příspěvekod Jan Wolf » 13 kvě 2009 06:48

Já mám opačný problém, zvuk jde normálně, ale přes HDMI je ticho. Zkoušel jsem vše možné-když dám nastavení-test, tak mi v tv pípnou oba repráky, ale když pustím film, tak je ticho. HDMI zapínám, repráčky zakazuji, ale pořád na to nemůžu přijít. Nevíte někdo co s tím?

zzvv
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 11 kvě 2009 18:52

Příspěvekod zzvv » 17 kvě 2009 11:25

Tak jsem pokrocil, reperacky porad mlci ale vystup na sluchatka funguje! Jsou me obavy ze je to problem hardwarovy spravne??

Jan Wolf
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 14 úno 2009 10:18

re

Příspěvekod Jan Wolf » 18 kvě 2009 07:46

Já myslím, že určitě, výstup na repro jde přes sluchátkový jack, který je mechanicky odpojí, když se zasunou sluchátka. Zkus ho trochu "prošťouchat". jestli se nechytí. Také múže být odpojen konektor, kterým jsou připojeny na desku, nebo z něj upadlý drátek. Jestli to máš v záruce-reklamuj.


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů