Mechanika (ne)vypaluje Toshiba A200-23W

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
nick003
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 09 čer 2008 21:14

Mechanika (ne)vypaluje Toshiba A200-23W

Příspěvekod nick003 » 21 čer 2009 09:49

Dobry den, mam dotaz. Problem se tyka mechaniky u A200 protoze z niceho nic mi v neru zacalo ukazovat max vypalovaci rychlost 2.4x a dvd byly normalni 16x. Ale to by mi ani nevadilo ze by to trvalo dyl ale kdyz se dvd "uspesne" vypalilo tak po dalsim nacteni byl disk jakoby prazdny a pri vlozeni do jiny mechaniky (notebook a stolni pc) byl taky prazdny pritom vypalovani bylo uspesne dokonceno. Ale disk nebyl ani prazdny protoze kdyz jsem na nej chtel vypalit znova tak mi nero psal Cekam az bude vypalovacka pripravena coz sem tam nikdy nemel a pak ze bud disk neni nacten nebo neni vlozen nebo je poskozen. Zkousel sem i program alcohol zda to neni softwarem ale problem byl stejnej rychlost max 2.4x a "uspesne" dokonceni a pritom na dvd jakoby nic nebylo. Tohle je asi problem ktery můzu bez starosti reklamovat nebo mate nekdo nejaky napad?
Dekuji

maxov
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 23 čer 2009 18:57
Bydliště: Havířov,Brno,Tvarožná Lhota

pokus se

Příspěvekod maxov » 23 čer 2009 19:50

vyčistit čočku laseru vypalovačky. Vem smotek na tyčince do uší, namoč jej do čistého líhu (nebo může být i Okena pozor, ne jakýkoli čistič, jen líhový) a jemně!!! jemňoulince!!! otři čočku laseru vypalovačky. Pokud se to nezlepší, pravděpodobně už máš hyn právě ten laser. Častým vypalováním zeslabuje, až nakonec skončí úplně.
Toshiba Satellite A300-1MM Intel T3200 Dual Core 2,0GHz, 3GB RAM, 250GB HDD, integrovaná grafika Intel GMA 4500M, Vista Home Premium 32bit

To, co říkáme o druhých nejvíce vypovídá o nás samotných.


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů