win7 instal program

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
barvajz
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 08 pro 2009 16:27

win7 instal program

Příspěvekod barvajz » 01 úno 2010 14:40

Zdravím,
mám toshibu A300, byly na ní Visty, chci nainstalovat w7 ale zároveň chci zformátovat oba disky (resp oba oddíly). Jenže když nastavím v biosu primární bootovací jednotku CD/DVD, komp to jaksi ignoruje a odmítá mě spustit systém z DVD. Přitom když spustím instalaci v rozhraní windows, program mě sám vybízí k nastavení při spuštění z CD/DVD (viz screen, poslední řádek textu).

Obrázek

Nesetkal se někdo s něčím podobným? Připomínám že chci formátovat oba oddíly, data mám na ext. hdd.
Děkuji za případné odpovědi

Uživatelský avatar
stavač
guru
Příspěvky: 766
Registrován: 12 kvě 2009 05:44
Bydliště: Hruboňovo-SR Zaporožie-Ukraina
Kontaktovat uživatele:

Re: win7 instal program

Příspěvekod stavač » 01 úno 2010 21:35

Bud to maš stiahnuti W7 ktori nebotuje alebo na tvoju mechaniku nema W7 ovladač a preto ti to nejde nainštalovat, na inštalaciu použi USB kluč ktori si na to musiš pripravit ako boot, alebo sa to da aj tak spravit že si spraviš taku particiu o velkošti 4Giga aby ti tam vnišiel W7 aj z ovladačmi, particiu sformatuješ na FAT32 a do nej cez komander daš celu inštalačku W7, z netu si stiahni Recovery Windiws 7 bud na 32Bit alebo 64Bit sytem, daj boot z mechaniky a nabotuj, z prikazoveho riadku spusti tu inštalačku W7 na vytvorenej particii
P 3-733MH, zd: MSI, ram 640MH pc133, hdd 40Giga+hdd 60Giga, Ati Radeon 9600 AGP 8x, os Windows vista Ultimate SP2 An+Ua+Ru+Sk


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti