A200 webkamera + skype

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
kosorak
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 04 lis 2007 23:24

A200 webkamera + skype

Příspěvekod kosorak » 04 lis 2007 23:29

zdravim vsechny.Jsem vlastnikem A200 a mam problem se zobrazovanim video pri skype hovorech. pri zapnuti videa pri hovoru se mi zobrazi :" Chyba odchoziho videa. Skype nenalezl pozadovane video zdroje. Webkamera muze byt pouzivana jinou aplikaci." Nemyslim si ale,ze by mi kamera bezela pri necem jinem... Pokud ale vyzkousim kameru samotnou..jde v poradku..ale nejak si proste nerozumi se skypem..mate nekdo podobne zkusenosti?Dekuji za kazdou radu

Rfx64
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 06 lis 2007 14:05

Webkamera

Příspěvekod Rfx64 » 10 lis 2007 01:03

Ja som sa s podobnym problemom stretol ked som chcel pouzit svoju miniDV kameru ako WEB kameru. Samostatne fungovala OK ale pri pouziti so Skype som mal rovnaky problem. Vyriesil som to freewarovym programom SplitCam, ktory urobi virtualne rozhranie s kamerou tak, ze funguje v pohode aj so Skype...

bandit
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 19 srp 2007 10:24
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bandit » 10 lis 2007 10:25

když jsem telefonoval přes skype s webkou a do toho jsem si chtěl pustit aplikaci pro WEB kameru (Tu ktera se tam natahne s drivery) tak mi ta aplikačka hodila stejny problem -> je použivana jinou aplikací, z toho soudim že to bude i naopak jestli se ti ta aplikace spouští defaultně po startu systemu
Toshiba Satellite A200-1BJ, C2D T7300 2 GHz 4MB L2, 2GB RAM DDR2 667MHz , 160GB HDD 7200rpm, ATi HD2600 256MB VRAM, Windows XP Prof. SP3


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host