Toshiba Satellite Pro A300

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvekod Zax19 » 15 črc 2008 03:07

no teplota nanohou nebudetakový problém pro něj, jako pro tebe, to hřání neni v létě zrovna příjemný :)
jinak baterka na film snad vydrží, ale nemíš ho pouštět z mechaniky, ta žere 3x víc jak HDD... :)
o a spokojenost? trochu si říkám, jesti ta grafika stála za to, na druhou stranu ostatní taky nejsou dobré na poměr cena/výkon, možná bych si připlatil 3000 na 8700GT nebo naopak ušetřil na HD2600..to záleží na penězích no...
ale za ty peníze lepší NB s výstuží neseženeš bych řekl..
jinak je to fajn no, holt herní NB neni a nebude skoro žádnej.. :)
jo a audio vepředu mi vyhovuje, protože používam sluchátka...

Kraken2
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 14 črc 2008 22:06

problém s interním mikrofonem

Příspěvekod Kraken2 » 16 črc 2008 17:48

Zdravím, mám problém s tímhle notebookem: provedl jsem downgrade z Vista na XP (pomocí přiloženého CD, které obsahuje i ovladače) a pak jsem zjistil, že vestavěný mikrofon sice nahrává, ale strašně potichu - pokud do něj nemluvím nahlas z 10cm vzdálenosti, tak není vůbec slyšet. Přitom úroveň nahrávání v Ovládacích panelch - Zvuk - Hlas je nastavená na maximum (MIC boost tam bohužel nikde v nabídce není) a mikrofon je vybrán, jako nahrávací zařízení. Když připojím externí mikrofon, tak funguje bez problému a citlivost je normální tj. ne tak nízká.

Setkal se s tím už někdo, příp. ví někdo, jak ten mikrofon zesílit? Nebo možná někde existuje přepínač interní/externí mikrofon, ale ten jsem nikde nenašel.

Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvekod Zax19 » 16 črc 2008 17:57

co sem to teď zkusil, tak kvalita mizerná, slyšet to je, ale hlavně je tam nějaký rušení.. popravně intergovaný mikrofon, mě to příjde jako zbytečně zabrané místo, on sice nic nezabírá, ale ani nemůže moc dobře fungovat, když je součástí konstrukce..prostš odchytává hluk z NB. Takže řešení bych viděl externí mikr, když už ho vlastníš...

Thorus

Příspěvekod Thorus » 17 črc 2008 23:01

Můžu se zeptat jakou má tento NB klávesnici... ?
-Je kvalitní (neprohýbá se)?
-Píše se na ní dobře?
-Je vodě-odolná?

Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvekod Zax19 » 18 črc 2008 13:16

prohýbání sem si nevšiml, píše se dobře, vodu zkoušet nebudu :)
akorát se mi u F kláves stalo, že trochu "povylezly" do výšky, moc se mi to nelíbí, funkčnost to zatim neohrožuje, ale nikde sem o tom neslyšel zmníku, takže mě to trochu znepokojuje
http://img337.imageshack.us/img337/7544/dscn4042qq2.jpg

Vojťas
píše často
Příspěvky: 460
Registrován: 20 zář 2006 11:20
Bydliště: kousek od Prahy

Příspěvekod Vojťas » 18 črc 2008 13:45

S vodou to ani zkoušet nemusíš, klávesy se v ní nerozpouštějí :lol:
Fujitsu Lifebook S751

Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvekod Zax19 » 18 črc 2008 18:40

jo jo, ty se vlastně rozopuští v tucích!

Kraken2
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 14 črc 2008 22:06

Tichý mikrofon - update

Příspěvekod Kraken2 » 23 črc 2008 11:30

Ještě ohledně nemožnosti zesílit mikrofon - včera jsem zjistil, že tenhle problém se týká pouze Windows XP! Pod Win Vista funguje normálně a vcelku bez rušení (což mě zarazilo nejvíc). Taky je velice vtipné, že utilita SmartAudio pod Vistama obsahuje "Microphone boost", ale pod WinXP tam tahle položka prostě není! Co asi způsobuje to, že pod Vistama i přes vyšší zesílení mikrofonu není slyšet téměř žádný hluk z notebooku a pod XP neslyším kromě hluku ntb téměř nic? Smart Audio to nebude, protože bylo v obou případech deaktivováno.

Bohužel ani po několikahodinovém googlování a zkoušení různých návodů, postupů a neoficiálních ovladačů jsem pod XP nedokázal ten mikrofon rozchodit :( Conexant HD audio driver pro XP který by fungoval tak, jak má nejspíš není k sehnání.

Pokud budete v tomhle mít někdo úspěch, dejte sem pls vědět.

Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvekod Zax19 » 23 črc 2008 11:40

tak teď jsem trocu na nervy, protože mi přišla konečně rozšířená záruka z 2 na 3 roky, registrační údaje jsem zadal všechny správně, zadal jsem všechny povinne a stejně mi hlasí
"V povinných polích (označených červeně) nejsou zadány informace."
jenže červeně neni označené nic..
nevíte někdo co s tim? :evil:
https://ce.computers.toshiba-europe.com ... ervice=CE#
Lenovo Legion 5-17ACH6H; DELL Inspiron 7720 SE, Toshiba Satellite Pro A300-15V

Thorus

Příspěvekod Thorus » 23 črc 2008 11:41

Zax19 píše:prohýbání sem si nevšiml, píše se dobře, vodu zkoušet nebudu :)
akorát se mi u F kláves stalo, že trochu "povylezly" do výšky, moc se mi to nelíbí, funkčnost to zatim neohrožuje, ale nikde sem o tom neslyšel zmníku, takže mě to trochu znepokojuje
http://img337.imageshack.us/img337/7544/dscn4042qq2.jpg

Tím jsem myslel, jako jestli se může NB rozbít když na něj omylem vyliji při snídani čaj :) . Jestli to náhodou nemá vyřešené jako Lenovo R61, kterému by takováhle 'nehoda' nevadila... :)

Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvekod Zax19 » 23 črc 2008 11:48

Zax19 píše:tak teď jsem trocu na nervy, protože mi přišla konečně rozšířená záruka z 2 na 3 roky, registrační údaje jsem zadal všechny správně, zadal jsem všechny povinne a stejně mi hlasí
"V povinných polích (označených červeně) nejsou zadány informace."
jenže červeně neni označené nic..
nevíte někdo co s tim? :evil:
https://ce.computers.toshiba-europe.com ... ervice=CE#

bump *kouše si nehty*
Lenovo Legion 5-17ACH6H; DELL Inspiron 7720 SE, Toshiba Satellite Pro A300-15V

Thorus

Příspěvekod Thorus » 23 črc 2008 12:05

Povinná pole jsou označená hvězdičkou a tučným písmem

Zax19
píše často
Příspěvky: 448
Registrován: 30 čer 2008 14:03

Příspěvekod Zax19 » 23 črc 2008 12:09

heh, dobrý, tak dole je toto
Kontaktujte mě e-mailem.* Ano Ne
Kontaktujte mě poštou.* Ano Ne
Kontaktujte mě telefonem.* Ano Ne
no a vyplnil sem akorát jedno :roll:
(omlouvam se, kdyžtak to prosím pak někdo smažte
Lenovo Legion 5-17ACH6H; DELL Inspiron 7720 SE, Toshiba Satellite Pro A300-15V

Petr_Cze1
občas něco napíše
Příspěvky: 30
Registrován: 24 čer 2008 23:15

Přidání RAM, baterie

Příspěvekod Petr_Cze1 » 31 črc 2008 18:33

Mám dotaz která RAM (výrobce) je ideální pro upgrade, ptám se kvůli využití Dual modu takže jestli máte někdo zkušenosti co vzít a co ne budu jedině rád, taky bych se chtěl ještě zeptat - nevim jak je to u těchto baterií - co jim prospívá a naopak škodí, na tento dotaz bych spíše uvítal PM aby tu nebyly zbytečné OT, díky
Podává se ještě tento model nebo ho již stahují z prodeje?:( Zrovna když mají přijít peníze tak hpo přestávají všude mít :cry:

TomZ
píše často
Příspěvky: 181
Registrován: 25 zář 2006 17:11
Bydliště: PRG - u pocitace

Příspěvekod TomZ » 09 říj 2008 11:35

Mam dotaz ohledne toho jak casto se spina vetrak pri kancelarske praci - psani ve wordu,surfovani na netu, film.

Pripadne pri takove praci jake jsou taploty na CPU a HDD.
Forget the past, the future is now, the present`s gone..


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů