Toshiba Qosmio F50

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
elnino
občas něco napíše
Příspěvky: 10
Registrován: 22 črc 2009 18:49

Příspěvekod elnino » 25 pro 2009 14:03

eurino24 : Dík za rýchlu radu.

S tou čiernou obrazovkou si tiež myslím, že to bude na RMA.

Fn button : Value Added Package 1.2.28 (30/10/09) nainštalované, ale Fn nejde. Teda aby som bol presný, ledka indikujúca zmenu znakových kláves na numerické po stlačení Fn reaguje, ale nič iné. Nejde On/Off Wifi, či touchpad, nejde ovládať jas, zoom, proste nič čo sa s Fn robí.

LAN : LAN Driver 7.003.0522.2009 (30/10/09) - inštalácia proste neprebehne. ani po automatickom nabehnutí inštalácie po rozbalení, ani manuálne. Ani nemôže, keď OS nevidí žiadne LAN zariadenie. To isté s Vistáckym ovladačom.

Mám nainštalované (alebo som sa aspoň pokúsil) všetky drivery okrem toho čo v booku nieje, napr. TV Tuner, HD Processor Driver, HD Console, Fingerprint Software, Graphical Video Library, Gesture Controller, HDD/SSD Alert Utility.

Na W7 nieje k dispozícii napr. Hardware Setup, kde sa zapína a vypína aj LAN. Inštalácia Vistáckeho Hardware Setup nikam žiaden Hardware Setup nepridá, ani do Program Files, ani medzi nainštalované programy v Ovládacích paneloch, ani do Štart-TOSHIBA, nikam. Proste nefachá.

eurino24
píše často
Příspěvky: 136
Registrován: 18 bře 2009 19:39

Příspěvekod eurino24 » 26 pro 2009 14:01

Elnino - vidim ze si dobre necital tuto diskusiu...
Nevadi aspon si nezabil cas- kazdopadne toto :

http://www.csd.toshiba.com/cgi-bin/tais ... 95&pf=true

toto by ti malo vyriesit vsetky problemy ...

Pre kazdeho dalsieho hladajte a stahujte Toshiba Software Installer for Windows 7
Qosmio F50-125, MSI GT663-417CS

3000HP
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 19 zář 2009 23:32

Příspěvekod 3000HP » 29 pro 2009 01:31

no ja nevim, asi sem divnej, ale mam qosmio pres pul roku a hraju na podlozce .. mno ehm ehm... dva tluste obaly od cd na kazde zadni nozce at je to trochu vys :-D ... a jak tady mluvite o sipkach jak panvicce atd... tak to se mi jeste nestalo ani u crysis, ze by se mi zdal nejak extra zahraty... nejhorsi to kupodivu snad je u gridu, kdyz uz citim, ze jsou trosku teplejsi sipky... ale ani s vypinanim ci cimkoli jinym nemam problem a to na tom smazim crysis, modern warfare, force unleashed atd... jsem divny nebo bych mel obmenit svou "douobalovou" chladici podlozku za nejakou lepsi? :-D

btw: chcu se zeptat, zkouseli ste nekdo nejnovejsi ovladace na Nvidii? jsou lepsi jak ten posledni, protoze mam pocit ze mi jede i ve windowsu vetracek casteji nez predtim....

diky moc za radu

kocour65
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 10 pro 2009 18:59

Příspěvekod kocour65 » 29 pro 2009 09:15

znovu opakuji - proc si na hry kupujete notebook - pokud chcete hrat hry chce to poradne pc nebo konzolu - pak nemusite resit nasledne sekani her a prehrivani pocitace - to je prijemne hrani s notebokem podlozenym az ke stropu napojenym na tri mrazaky a pro jistotu jeste pustenou klimatizaci aby se vam ten vas smejd neupekl

dolph
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 01 úno 2009 20:48

Příspěvekod dolph » 31 pro 2009 16:14

kocour65 píše:znovu opakuji - proc si na hry kupujete notebook - pokud chcete hrat hry chce to poradne pc nebo konzolu - pak nemusite resit nasledne sekani her a prehrivani pocitace - to je prijemne hrani s notebokem podlozenym az ke stropu napojenym na tri mrazaky a pro jistotu jeste pustenou klimatizaci aby se vam ten vas smejd neupekl


proč znova opakuješ svůj názor,když se tě na něj nikdo neptal??
takových keců o tom,že notebook není na hry-kup si PC jsem tady už viděl stovky a začínají mně už srát.

mně notebook s kterým si i zahraju a během 3O vteřin ho přenesu do jakékoli jiné místnosti v domě kde můžu nerušeně dál pracovat,nebo hrát maximálně vyhovuje.a jsem ochotný za to i připlatit.že je vždy něco za něco-to už tak bývá.
tak tady nepruď ty,co si vzájemně chtějí pomoct(ostatně proto tady tohle fórum je a funguje) !!! :idea:
Qosmio F50-108

kocour65
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 10 pro 2009 18:59

Příspěvekod kocour65 » 31 pro 2009 17:27

ty jsi chlapce hodne odvazny

Mace Dverji
občas něco napíše
Příspěvky: 15
Registrován: 19 dub 2009 21:44

Příspěvekod Mace Dverji » 01 led 2010 01:57

Náš drahý Kocoure, prezentuje tu názor všech ostatních, to jediný, co jsi tu kdy napsal, bylo, že "nechápeš, jak nás může bavit honit panáka několik hodin" a "že si mame koupit konzoli".
Není tuším třeba mluvit o tvém stylu psaní, kterým říkáš "já mám pravdu a vy jste ti největší ...", kterým okolí také značně irituješ.
Nevšiml jsem si, že bys někdy napsal něco, co by opravdu pomohlo, že tebe nebaví honit panáka je hezký a všechny nás to zajímá, nicméně to je zbytečná informace, kterou všude opakuješ. Že nb není na hry je taky jasný každýmu, kdo dokázal přečíst základní topiky tohoto fóra a tudíž to je další zbytečná informace. Nehledě na to, že mě fakt zajímá, jak na takovým nds rozjedeš dragon age: origins.
Pokud jsi to ani teď nepochopil, tak ti to řeknu polopaticky: tvý kecy jsou zbytečný a nikoho nezajímají, tudíž s nimi přestaň obtěžovat okolí, pouze se tím shazuješ a fakt nevím, co tě na tom tak baví.
Nepochopil-li jsi to dosud, tak pokračuj v činnosti, snad to brzo někoho přestane bavit číst a dostaneš hezký novoroční dárek v podobě banu.

dzulio
píše často
Příspěvky: 352
Registrován: 26 čer 2008 08:02
Bydliště: Poprad

Příspěvekod dzulio » 01 led 2010 04:21

to ho uz mali davno zabanovat lebo si robi post hunting alebo proste spamuje forum ,kazdy jeden prispevok je o nicom nikomu nic neporadi len keca

kocour65
občas něco napíše
Příspěvky: 53
Registrován: 10 pro 2009 18:59

Příspěvekod kocour65 » 01 led 2010 14:24

nevim co se da radit na prihlouplou otazku na hrani na nevykonnem pocitaci - kazdy druhy mladik ma dnes pc ci nejaky notebook a jedine co na tom z 90% dela je nic nedavajici hrani her - vsichni lide co toto provozuji jsou z tech her opravdu tak trochu mimo a proto je tady tolik negativnich ohlasu na me pravdive tvrzeni o nevhodnosti hrani na notebboku -kazdy tata takovehleho zblbla by mu mel naflakat hubu aby se z toho probral a venoval se necemu uzitecnejsimu

rones
občas něco napíše
Příspěvky: 3
Registrován: 19 črc 2009 09:22

Příspěvekod rones » 01 led 2010 16:59

kocour65 píše:nevim co se da radit na prihlouplou otazku na hrani na nevykonnem pocitaci - kazdy druhy mladik ma dnes pc ci nejaky notebook a jedine co na tom z 90% dela je nic nedavajici hrani her - vsichni lide co toto provozuji jsou z tech her opravdu tak trochu mimo a proto je tady tolik negativnich ohlasu na me pravdive tvrzeni o nevhodnosti hrani na notebboku -kazdy tata takovehleho zblbla by mu mel naflakat hubu aby se z toho probral a venoval se necemu uzitecnejsimu


Na co si tady hrajes,o cem tady kazes?Je videt,ze nevis o vsem co tu pises dohromady absolutne nic.A uvazuji vazne o tom,jestli si vubec normalni,co delas na tomto foru a podobne...Jdi si prispivat na na nejake jine forum,treba na mladekomunisty a nevnucuj zde svoje zvrhle a nesmyslne nazory.

dolph
občas něco napíše
Příspěvky: 83
Registrován: 01 úno 2009 20:48

Příspěvekod dolph » 01 led 2010 18:27

kocour65 píše:nevim co se da radit na prihlouplou otazku na hrani na nevykonnem pocitaci - kazdy druhy mladik ma dnes pc ci nejaky notebook a jedine co na tom z 90% dela je nic nedavajici hrani her - vsichni lide co toto provozuji jsou z tech her opravdu tak trochu mimo a proto je tady tolik negativnich ohlasu na me pravdive tvrzeni o nevhodnosti hrani na notebboku -kazdy tata takovehleho zblbla by mu mel naflakat hubu aby se z toho probral a venoval se necemu uzitecnejsimu


když pominu tvoje srandovní výhružky,i přes to musím poznamenat,že jsi vážně trošku mimoň!
nejdřív se divíš těm,co mají noťasy a hrajou na nich a nabádáš je k tomu aby si koupili klasické PC,nebo konzoli a hned v dalším příspěvku tady kážeš o tom,jak je hraní špatné......

ty jsi evidentně jako malý nehrál a stejně je to ho*** platné(zblblý jsi stejně) a tom jak si psal "takovehleho zblbla by mu mel naflakat hubu aby se z toho probral a venoval se necemu uzitecnejsimu" zkus se nad tím zamyslet,něco si s toho vzít a už tady neprudit.....,nebo lépe-nechodit.

uiqjirka
píše často
Příspěvky: 200
Registrován: 19 srp 2008 18:25

Příspěvekod uiqjirka » 01 led 2010 18:58

kocour65 píše:naflakat hubu aby se z toho probral a venoval se necemu uzitecnejsimu


Ty by jsi se jit venovat necemu uzitecnejsimu a ne nas tady krmit nesmysly.Asi mas nejaky mindrak.
HP ProBook 470 - Windows 11 Pro - 512GB SSD, 2TB HDD, 16GB RAM, Intel Core i7
Lenovo Thinkpad T430s - Windows 11 Pro - 512GB SSD, 1TB HDD, 8GB RAM, Intel Core i3
Lenovo Thinkpad T420 - Windows 11 Pro - 512GB SSD, 1TB HDD, 8GB RAM, Intel Core i5

Fr3nky
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 14 črc 2009 00:24
Bydliště: Boršice u Buchlovic

Windows 7

Příspěvekod Fr3nky » 02 led 2010 18:14

Zdarec, mám zakoupený tento NB s možností přejítí na Windows 7, ale nyní když jsem si je chtěl objednat, ale nevzalo mně to serial. Prosím o radu jestli se to někomu stalo a popřípadě jak to vyřešil... děkuji :)

LosKarlos
občas něco napíše
Příspěvky: 12
Registrován: 10 led 2010 13:05

Funkční touchpad

Příspěvekod LosKarlos » 10 led 2010 13:18

Nevím, jestli na to už taky někdo přišel, ale já jsem svůj touchpad zprovoznil tak, že jsem si stáhnul program na klávesové zkratky [url=http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/zjednoduseni_prace/klavesove_zkratky/hotkeyp/?g[hledano/]HotkeyP[/url] a nechal jsem přes něj spouštět pomocí zkratky ctrl+f9 program TouchpadED, který se nachází tady: C:\Program Files\TOSHIBA\TBS\TouchpadED.exe a touchpad vesele funguje. :) Používám Win 7 Professional a mám Toshibu F50 - 125.

DaAnimal
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 07 říj 2008 21:53

Příspěvekod DaAnimal » 15 led 2010 13:30

Dobrý den, chci se zeptat jestli někdo máte zkušenosti s tímto certifikovaném servisem http://www.csf.cz/stranka/servis-toshiba/7/ ? Bohužel musím poslat svou Toshibu na reklamaci. Včera se mi z ničeho nic sám vypnul notebook a dneska monitor úplně shasnul (počítač běžel akorát na monitoru nebylo skoro nic vidět). Nebo jak jste to řešili s vy? Kam jste to posílali?
Toshiba Qosmio F50-108 / Intel® Core™2 Duo P8400 2,26Ghz, 3GB DDR2 800Mhz, 320GB 5400 rpm, 9700M GTS 512MB DDR3, Vista Home premium


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů