Satellite A300-15J

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
léve
občas něco napíše
Příspěvky: 26
Registrován: 07 zář 2007 17:02

Satellite A300-15J

Příspěvekod léve » 31 kvě 2008 14:51

Zdravim
zaujal mě tento notebook nejen spracováním, ale především svojí výbyvou.
Jaké máte zkušenosti s tímto notebookem a především s jeho šasi...myslíte že se dá přenášet tak 2-3x tejdne a to jen do školy busem? A jaké máte zkušenosti vůbec s toshibou?

[odkaz]

Thorus

Příspěvekod Thorus » 31 kvě 2008 17:34

téma http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... hp?t=11068

edit: aha, to téma jsi zakládal ty :) Já jsem nad tímto NB taky přemýšlel, jestli bych ho nekoupil, ale raději bych tu PRO verzi http://www.pctip.cz/?Mode=Sti&StiId=38879 . Není lesklá, je pevnější a taky výkonově silnější. Jen je o 5k dražší :?

VeRt

Příspěvekod VeRt » 01 čer 2008 17:15

Ja už len čakám , TOSHIBA je kvalitná značka , aspon podla ohlasov , ale v podstate , na to nezáleží kolko krát ho budes prenásat do skoly, ja si ho tiez idem kúpit do skoly, a :wink: vsetci ma smeruju na R61 , ale vraj má ta PRO verzia , nejaké tie výstuhy , tak by to vpohodke mala vydržať , má dobrú konfiguráciu , teda myslím TOSHIBU SATELLITE A300 - 15V...Má matný dizajn , ale matná striborná farba sa mi páči ovela viac , ako lesklá čierna farba, a k tej PRo verzii je pribalené aj "pohotovostné" CD s originálnym systémom s licenciou XP Profesional , takže ja už len čakám kedy dorazí na sklady predajní , a vezmem si ho :P a potom uvidím , a istotne tu napíšem dojmy a skúsenosti snad to bude dobrý výbr, ale myslím si že bude Pro verzie tych A300-viek maju vraj dorazit do predajni 5.6. 2008 :wink: toť moj nazor

lp
občas něco napíše
Příspěvky: 64
Registrován: 15 bře 2008 08:04

Příspěvekod lp » 09 čer 2008 21:17

Zdravím.
Chystám se koupit Toshibu A300-15J .Má ho někdo.Viděl jsem ho v Ribbonu.Nejprve jsem chtěl A210-1AP,ale po shlédnutí A300-15J jsme změnil názor.Líbí semi i když někomu připadá hodně lesklý,oproti A210 mě připadá kvalitnější.
Chtěl bych jenom vědět,zda už ho má někdo doma a co mu říká i po stránce funkční.

Děkuji


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti