Problém

notebooky Dynabook a Toshiba (Satellite, Portégé, Tecra, Qosmio, Libretto) a vše kolem nich
djmicho
guru
Příspěvky: 1731
Registrován: 27 zář 2008 18:40
Bydliště: Vysočina

Příspěvekod djmicho » 03 dub 2010 16:54

Zkus k tomu pustit někoho jinýho :lol: mě taky nemá TV ráda a vždy když se k ní přiblížím tak vypadne signál :lol: no co, nedívám se na televizi :lol:
[url]https://valid.x86.fr/na6qv4][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/na6qv4-5.png[/img][/url]

wolky

Příspěvekod wolky » 03 dub 2010 19:37

xD tak ono to znie takto celkom divne, ale je celkom blbé ak hráš niakú online hru, v mojom prípade WOW a od razu ti zmrzne PC :D :D

javak810i
guru
Příspěvky: 1308
Registrován: 03 črc 2009 16:34
Bydliště: Roztoky u Prahy

Příspěvekod javak810i » 03 dub 2010 19:41

No, můj stolní zas nemá rád bratra. Vždy, když se mu snažím něco ukázat tak jak vejde do pokoje, PC se sekne a to v 7 z 10 případů ! A mě zas nemusí jeho TV, stačí jen na 5s přijít k němu a vypadne signál :lol: A v noci slyším smích a vrzání :lol: :lol:
Lenovo Ideapad Y50 70 - Core i5 4210H, Geforce GTX 860M 4GB GDDR5
3DMark Fire Strike - 3519 Bodů
Huawei Ascend P6, Xiaomi Piston v2

wolky

Příspěvekod wolky » 03 dub 2010 20:40

tak to mi asi neostáva nič iné len sa dať ostrihať, zmeniť toaletnú vodu a šaty, aby ma ten PC nespoznal :P

roman2277
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 10673
Registrován: 30 dub 2008 10:22
Bydliště: okolí Prahy

Příspěvekod roman2277 » 03 dub 2010 21:08

Chlebovnik píše:6. Při pokusu o instal ti to napíše, že nemůže najít kompatibilní zařízení.

Takže prostě stáhni oficiální driver z nVidia.com, mají tam vyhledávání přesně pro tvoji grafiku a operační systém a normálně ho nainstaluj.

@javak: Ten (správný, ale složitý) postup bych takovému člověku (který třeba ani neví, že něco jako drivery existuje. Natož pak ccleaner, driver sweeper, latopvideo2go a inf soubory) rozhodně nedoporučoval.
Nikoliv.Toshiba má zablokované oficiální ovladače.Takže musíš použít modifikovaný INF soubor ze stránky laptopVideo2Go.
Lenovo Legion 9,Lenovo Legion Slim 7,Ipad PRO M1,Naim Uniti Atom,Dali Epicon 6,LG OLED TV
World Leader in horde at map Azura(statistics) in Gears of War 3

wolky

Příspěvekod wolky » 03 dub 2010 21:41

zablokované? stiahol som si najnovší z oficiálnych stránok Nvidie a ide to

MaTToS
guru
Příspěvky: 762
Registrován: 08 zář 2008 08:13

Příspěvekod MaTToS » 04 dub 2010 00:32

No inac nahodou na tomto nieco bude ... uz som sa stretol s tym ze zakaznik doniesol notebook ze doma ked ho zapne tak sa mu do 10 minut rozpadne obraz a piskaju repraky a sekne sa to cele prip. samo sa restartuje a uz nenabehne obraz viac atd., a to jak na baterke tak na adaptery --- doniesol do servisu zapol predomnou a sam nechapal ze to vyse 10 minut bezchybne fungovalo , samozrejme v servise som to tyzden testoval vkuse to bezalo zapnute a ziadna chyba tak som updatol bios a vratil mu to ze asi to bolo len biosom , do dvoch hodin chlap volal ze presne tak isto sa to sprava ked to ma doma - na mobil nahral video co to robi a fakt po zapnuti rozpanuty obraz na logu vyrobcu a konec , v servise sme to spolu zapli a notebook fungoval a dalsie dni mi fungoval v servise bezproblemov takze komplet rozobratie notebooku , vycistenie vsetkeho, preosadenie vsetkeho , zlozenie dohromady vratil som mu to stym ze na nic som neprisiel co to moze robit tak zakaznik si to zobral a po dvoch dnoch co natom pracoval sa opet rozpadol obraz znicoho nic pocas prezerania webu a konec dalej sa nedal ani zapnut , doniesol do servisu a samozrejme notebook bezproblemov fungoval aj nasledujuce 2 dni co som to testoval no nic teda - objednana nova doska, grafika a adapter , vymenene a o mesiac zakaznik volal ze vsetko bezproblemov funguje a velmi dakuje za ochotu v rieseni problemu :idea:
Ale dodnes nikdo nechape co spôsobovalo ten divny problem a preco nikdy v servise sa zavada neprejavila aj napriek maximalnemu usiliu .

Kazdopadne za tu Toshibu vzhladom k tomu ze sa vo vypoctovej technike nevyznas tak porob fotky tej chyby, potestuj to este kedy sa to prejavuje a ries to so servisom kde uz hadam na nieco pridu ak budu ochotny .
ThinkPad T420@i7 16GBRAM + ThinkPad Tablet 64GB + ThinkPad X220@i7 8GBRAM .
Think service engineer .

wolky

Příspěvekod wolky » 04 dub 2010 00:49

tak ja som mal so starým PC presne podobný problém.
doma mi stále zamŕzal, zobral som ho do servisu a tam po 14 dňoch testovania na nič neprišli. prišiel domov a mesiac fungoval dokonalo, ale po mesiaci zase to isté a takto stále do kola. akurát bol ten servis totálne na pi.u a vždy im to trvalo nenormálne dlho, z 2,5 roka čo som mal ten PC bol dokopy v servise 1 rok takže som si ho veľmi neužil. ono v dome máme problémy s elektrikou, zvykne vypadávať a blikajú svetlá, tak som si myslel že to bude možno tým, ale teraz mám notebook ktorí ma v sebe batériu tak to nechápem :?:

každopádne notebook mi sekol zatiaľ len 3x (zčiernenie obrazu bolo ale viac krát, minimálne 20x) a aj to vždy len po náročnej práci asi 24 hodín vkuse takže sa mi zdá že či to nieje trochu aj tým

/edit 4.4.2010 04:12
tak som si pozrel dva celé filmy a ani jedno seknutie obrazu, myslím že mi to prestalo robiť. ale stále ostáva ten hlavný problém to sekanie celého PC. pred chvíľou mi to seklo tak ja teda presne popíšem priebeh.

mal som pustenú hudbu + prezeral som si internet, od razu sa mi sekla myška, myslel som že je problém v nej ale ani klávesnica nereagovala, ani tlačidlo štart, ani ctrl+alt+del, proste nič. ALE HUDBA HRALA ĎALEJ (mal som ju spustenú v internetovom prehliadači, konkrétne youtube)!
len proste nič neišlo, tak mi ostalo len jedno, dlhšie podržanie tlačidla na zapnutie/vypnutie notebooku, tak som to teda spravil, počkal 10 sec a znovu ho zapol. nebol tam žiadny náznak chyby, všetko išlo tak ako má.
začínam z toho mať divný pocit


Zpět na „notebooky Dynabook (dříve Toshiba)“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů