Servis a nápověda Acer

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem

Jste spokojeni s Vaším Acer NB ?

ANO velmi
37
35%
Tak normálně
42
40%
NE!
26
25%
 
Celkem hlasů: 105

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 12 dub 2007 14:13

hmm...........tak kdyz to dělalo i v XP tak bych kontaktoval servis....mi se to taky stávalo a tedka jsem flahnul bios na verzi 2.83 a už jse vse v poho....prestim mi to taky delalo pri wifi pripojeni se natvrdou kousl..........a tedka po flashnuto biosu pohodicka....vse jede jak má... :D takze jsem nadmíru spokojený 8)

Fazotron

Příspěvekod Fazotron » 12 dub 2007 20:01

No zaujimalo by ma ako si robil ten upgrade biosu. Ak by si mohol pls napis sem cely postup. stiahol som si naj bios odtialto :
http://support.acer-euro.com/drivers/no ... _5100.html

Robil si to uz viackrat ? A co ak sa upgrade nepodari ? AcerTechnik neodporucal robit doma upgrade.

NeoPlex
guru
Příspěvky: 557
Registrován: 13 úno 2007 23:35

Příspěvekod NeoPlex » 12 dub 2007 20:07

ja ten upgrade biosu mam taky.... v zivote sem to nedelal a povedlo se na poprve. muzes to delat bud z dosu nebo z winu pokliknutim na jendu ikonku a uz se jen koukas.. a je to,ale uz sme taky nekde cetl jak to nekdo pokazil a ted je v haji vubec mu to nenabehne,ale buchvi co s tim delal...
MSI GX600PX -014cz : C2D 7500 (2.6GHz TDE), Nvidia 8600GT 512MB, 2GB ram, 250GB HDD, win XP, 3dmark06 5200+ b. + Thermaltake R150N01 IXOFT Fanless NTB Cooler

Fazotron

Příspěvekod Fazotron » 12 dub 2007 20:34

No v archive su spustacie tieto subory : CW51283.bat
flash32.exe
flash16.exe

Je lepsie to instalovat z dosu alebo z Winu predpokladam ze na to je ten flash32.exe

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 12 dub 2007 21:45

no Yeknu ti to tak.....stahnes si verzi biosu 2,83 a rozbalí a spustís.....flashuje se to pres windwsy a pak se samo to vypne nebo restartuje......pri tom flashovani se jako by celej kompl zastaví...myslim ze myaka nereaguje a jen to ukazuje probh flashovaní..... :shock: ....pak ppo 1-2minutach je vse OK...flashnuto a restartovano (nrbo vypnuto) reknu ti ze se mi zdá ze celkove lip pocitac pracuje s wifi tedka....no kdyz se bojis vypadku proudu tak dej nabijet baterku a pritom flashuj kdyby nahodou vypadl proud :wink: no ten bios 2,83 doporucuji !!! :D .....

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 15 dub 2007 08:28

Já bych ten ruční upgrade biosu moc nedoporučoval :D protože jestli vám už NTB nenajede těžko to budete v servisu hájit a myslím, že reklamace se na tohle nevztahuje.
tento účet již není aktivní.

barbados

lupání v repráčkách

Příspěvekod barbados » 15 dub 2007 20:03

Chtěl bych se zeptat acertechnika co mam udelat s tim , kdyz mi pri pusteni jakekoliv zvuku nepravidelne lupe v reprackach u 3103 . Je to takové lupnuti jako kdyz praskalo pri prehravani starych desek. Nekdy lupne v levem a nekdy v pravem repracku.

vauxhall

Příspěvekod vauxhall » 16 dub 2007 00:49

pocujte mam problem s repro akosi mi nechcu hrat nrviete v com je problem

X3
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 20 kvě 2007 13:15

Panty :(

Příspěvekod X3 » 20 kvě 2007 13:17

Mam oept problem s panty u mojeho TM 4650 :(
Nedali by se sehnat na tento nb nejake poradne panty, ktere jsou bezne u jinych znacek notebooku? Kazdy rok menit panty a tim na nejakou dobu prijit o nb se mi nelibi

Brichoni

Re: Panty :(

Příspěvekod Brichoni » 20 kvě 2007 17:39

:shock: :shock: :shock:
Jsem úplně v šoku... ne, že bych si na to stěžoval... ale s panty jsem vůbec neměl žádné problémy - Tvůj model je vyšší než ten můj... dokázal bys popsat problém s panty??? Díky

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 20 kvě 2007 20:26

helfne mi někdo ? Z nějakého zajimaveho duvodu se mi vypina po nejaky dobe LCD jen problikne a nazdar neni to nastavenim vypinani lcd nybr uz nelze obnovit a do pouzitelneho stavu lze notebook uvest jen HARD restartem. Potrebuju to dat reklamovat zajimame zda se da domluvit, vyndani HDD abych neztratil data ?
tento účet již není aktivní.

alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 20 kvě 2007 21:41

domluvit se to urcite da, akorat zalezi na ochote servisu, spis se zeptej primo tam, strejda takhle reklamoval jedno firmeni HP, zavezl to primo do servisu HP, tam se na to mrkli a kdyz uznali ze zavada na 100% neni hdd tak se domluvili, fakt ale hodne zalezi na ochote toho co to spravuje
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

maxxz
guru
Příspěvky: 2847
Registrován: 16 říj 2006 06:26

Příspěvekod maxxz » 20 kvě 2007 22:03

jj diky zejtra dojdu do shopu a optam se co a jak se da delat.
tento účet již není aktivní.

Brichoni

Příspěvekod Brichoni » 20 kvě 2007 23:30

maxxz píše:helfne mi někdo ? Z nějakého zajimaveho duvodu se mi vypina po nejaky dobe LCD jen problikne a nazdar neni to nastavenim vypinani lcd nybr uz nelze obnovit a do pouzitelneho stavu lze notebook uvest jen HARD restartem. Potrebuju to dat reklamovat zajimame zda se da domluvit, vyndani HDD abych neztratil data ?


To ať Ti někdo písne, kdo to dával opravit v ČR. Byť mám český notas, tak mě to postihlo v Itálii a naštěstí v Miláně, což je kousek od Lainate, kde je servis Acer pro Itálii a tam je dokonce "přepážka" pro osobní doručení a vyzvedávání z oprav (záruční i pozáruční). Ale obávám se, že (dle stránek v ČR), v Brně taková možnost asi není... s nima mám trošku špatnou zkušenost v tom, že po telefonu vůbec nebyli ochotni se mnou bavit... bohužel

X3
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 20 kvě 2007 13:15

Re: Panty :(

Příspěvekod X3 » 25 kvě 2007 13:15

Brichoni píše::shock: :shock: :shock:
Jsem úplně v šoku... ne, že bych si na to stěžoval... ale s panty jsem vůbec neměl žádné problémy - Tvůj model je vyšší než ten můj... dokázal bys popsat problém s panty??? Díky

Proste pri otvirani/zavirani nb se mi plast u jednoho z pantu cely nadzvedne, nadzvednou se navic se nadzvednou plasty i nad kalvesnici, slysim krupani a kdyz se zezadu podivam na ten zelezny pant co jde videt diky nadzvednutemu plastu, je prasknuty...otazka casu kdy poraskne jeste druhy a upadne to...
Poprve se mi to stalo asi za 15mesicu pouzivani tohoto nb, pak jsem to nechal spravit, od te doby s tim manipuluju fakt opatrne, otviramzaviram mene a stalo se mi to po 7mi mesicich :(


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host