Servis a nápověda Acer

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem

Jste spokojeni s Vaším Acer NB ?

ANO velmi
37
35%
Tak normálně
42
40%
NE!
26
25%
 
Celkem hlasů: 105

toosmallpavel
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 25 kvě 2007 22:04

acer aspire 5512wlmi...

Příspěvekod toosmallpavel » 26 kvě 2007 11:10

mám problém s eRecovery... normální eRecovery mi nejde, musím spustit eRec. přes přiložený cd´s... ty po mě na konci vyžadujou vložení backup disku... vytvořil sem si backup, ale cd je nějak poškozený a nejde mi to... potřeboval bych se dostat zpátky do systému (obejít eRecovery) a vytvořit si ho... fakt nevím, co mám dělat... neporadí mi někdo??

Pete

prohození displaye u ACER (z Aspire1694(deska KO)do TM4102 )

Příspěvekod Pete » 08 čer 2007 15:38

prohození displaye u ACER (z Aspire1694(deska KO)do TM4102 )
Nemá někdo zkušenosti ? na pohled mají panty stejné tak jestli je to kompatibilní ... případně estě nějaké další věci(grafika CPU a pod) nechci nic otvírat dokud si člověk není jistej:) nemá někdo zkušenosti? dík

Brichoni

Re: acer aspire 5512wlmi...

Příspěvekod Brichoni » 08 čer 2007 22:44

toosmallpavel píše:mám problém s eRecovery... normální eRecovery mi nejde, musím spustit eRec. přes přiložený cd´s... ty po mě na konci vyžadujou vložení backup disku... vytvořil sem si backup, ale cd je nějak poškozený a nejde mi to... potřeboval bych se dostat zpátky do systému (obejít eRecovery) a vytvořit si ho... fakt nevím, co mám dělat... neporadí mi někdo??


Potřebuješ se tam dostat přes "černou" obrazovku, na které je proveden "výpis" o problému nefunkčního e-recovery? Pokud ano, tak přesně odbodný problém jsem měl i u svého notase - a radši jsem to dal hned do servisu (mám ho v záruce)...

nu3j3
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 02 bře 2007 18:20

ACER ASPIRE 1600

Příspěvekod nu3j3 » 27 čer 2007 14:20

Dal sem si acer aspire 1600 do opravny protože mi přez obrazovku lítalí čáry a takoví a to i při na startovaní v biosu.. Nejspíš to je prej grafická karta a zajímalo by mě jak to budou řešit protože tam je integrovaná ne? takže vymněněj celou základovku ? je už přecejenom starej tak by mě zajímalo jak to asi udělaj??? THX

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 27 čer 2007 16:53

zdarec...maš ho jeste v záruce ten tvuj aspire 1600 ? daval jsi ho do origos servisu acer do brna nebo mas jinej? no reknu ti že zakladni deska je celkem draha vec pokud to resis po zaruce tak acer by te pekne natahl.... :? asik 10 000 tak odhadem,....mozna i vic.....ja mam svuj kousek v zaruce a desku mi vyměnili za uplnou kravinu (blbl mi rezim spanku :cry: :? ) no rikam vse v zaruce tak jsi za vodou....pokud resis pozarucni opravu pres servis v brne tak se nedoplatis.... :x budes si platit jak opravu,díly a taky i cestovné :oops: ........................

nu3j3
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 02 bře 2007 18:20

Příspěvekod nu3j3 » 27 čer 2007 18:34

no už je po záruce me hotam dal tata ale do aceru ho určo nedal..

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 27 čer 2007 19:24

aha.........ja už myslel............. :D tak pak pisni kdes ho mel........v jake firme a kdyztak sem hod nejake zkusenosti...dik :idea:

nu3j3
občas něco napíše
Příspěvky: 29
Registrován: 02 bře 2007 18:20

Příspěvekod nu3j3 » 27 čer 2007 19:51

JJ JASNY.. :) SEM SAM ZVEDAV :D

Agila77.com
občas něco napíše
Příspěvky: 84
Registrován: 23 led 2007 20:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: acer aspire 5512wlmi...

Příspěvekod Agila77.com » 04 črc 2007 23:14

toosmallpavel píše:mám problém s eRecovery... normální eRecovery mi nejde, musím spustit eRec. přes přiložený cd´s... ty po mě na konci vyžadujou vložení backup disku... vytvořil sem si backup, ale cd je nějak poškozený a nejde mi to... potřeboval bych se dostat zpátky do systému (obejít eRecovery) a vytvořit si ho... fakt nevím, co mám dělat... neporadí mi někdo??


Já jsem udělal kopii disku originálu a hle šlo to ale doporučuji eRecovery nespouštět ani s ním dělat zálohu člověk si pak nemůže být jistý zda data co měl na disku mu zůstanou http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... 5&start=15
Acer TravelMate 2303LCi + NOVĚ MSI EX600X-233CZ
řešil jsem tu problém s zálohováním a PQSERVICE
http://xchat-plzen.wz.cz/gif/acer-20.jpg popis problému

biker
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 15 srp 2007 09:29

Příspěvekod biker » 15 srp 2007 09:38

zdravim. Predem se omlouvam jestli se zde muj lama dotaz uz resil, ale bohuzel ja to nenasel.

Mam NTB acer TM2300 a potrebuju vymenit DVDmechaniku. Bohuzel ji nemuzu vyjmout, poradi nekdo jakym zpusobem je tam zajistena.

PS: mam jeste TM2350 a tam je vyndani DVD bez problemu. vysroubuju jistici sroubek a DVD vytahnu. To same mam na Toshibe. Ale 2300 mi proste nejde ven.

Dekuji za reakce

crow
občas něco napíše
Příspěvky: 11
Registrován: 03 črc 2007 01:48

Re: acer aspire 5512wlmi...

Příspěvekod crow » 15 srp 2007 13:18

Agila77.com píše:
toosmallpavel píše:mám problém s eRecovery... normální eRecovery mi nejde, musím spustit eRec. přes přiložený cd´s... ty po mě na konci vyžadujou vložení backup disku... vytvořil sem si backup, ale cd je nějak poškozený a nejde mi to... potřeboval bych se dostat zpátky do systému (obejít eRecovery) a vytvořit si ho... fakt nevím, co mám dělat... neporadí mi někdo??


Já jsem udělal kopii disku originálu a hle šlo to ale doporučuji eRecovery nespouštět ani s ním dělat zálohu člověk si pak nemůže být jistý zda data co měl na disku mu zůstanou http://notebooky-forum.notebook.cz/view ... 5&start=15
eRecovery preformatuje pouze disk C, na ostatnich data zustanou.


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti