Exkurze u Dellu (Polsko)

notebooky DELL (Precision, Latitude, Inspiron) a vše kolem nich
alfah4ns
guru
Příspěvky: 7116
Registrován: 05 kvě 2007 15:55
Bydliště: Ostrava

Příspěvekod alfah4ns » 31 led 2008 16:10

mozna jo, ale neresil bych to. ten notebook ze zkusebniho provozu je stejne kontrolovany jako ten z normalniho...vadne ntb by dell nepustil
kdyz jsou ty ntb poskladane spravne, nevidim duvod je neprodavat
kazdy velky byk byl jednou tele
Latitude D630, C2D T7250, 3GB RAM, 14.1 WXGA+, Quadro 135m, Intel 520 60GB + Samsung 640GB/D-Bay, Win7pro 64bit, 9čl baterie, dock + LCD NEC 20WGX2 pro

mousefromhouse
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 15 pro 2007 11:07

Příspěvekod mousefromhouse » 02 úno 2008 11:18

Jezis, proc zrovna Polsko ?? Snad si Dell pohlida kvalitu a ty notasy nebudou takovy sunty jako vsechno ostatni, co je z Polska... Polaci, to jsou jeste vetsi ludry nez Cinani, praci umi akorat odflaknout a navic kradou.

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 02 úno 2008 11:51

to jsou podle mě trochu odvážná slova. nevidím důvod proč by irové měli být ve výrobě notebooků lepší než poláci. Jsem zvědavej, co bys říkal, kdyby ta továrna byla u nás...

mousefromhouse
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 15 pro 2007 11:07

Příspěvekod mousefromhouse » 02 úno 2008 12:09

Totiz ja pracuju v jedne mezinarodni letecke prepravni spolecnosti (jedna z nejvetsich na svete) a s nasi polskou pobockou jsou porad nejaky problemy, za tu dobu uz jsem si udelal obrazek o jejich pristupu a zodpovednosti k praci. S polskymi vyrobky uz mam taky par zkusenosti a vsechno to byla hruza, cokoladou pocinaje, mobilem konce... Kdyz jsem zjistil, ze tam chce Dell vyrabet notebooky, tak ve mne hrklo... S cechama bych nemel az tak problem, ikdyz bych byl nejradsi, kdyby byla vyroba zachovana v zapadni evrope.
Dell Vostro 1400 (Core 2 Duo T7250 2.0 GHz, 2GB DDR2, GeForce™ 8400M GS 128MB DDR2, 160GB HDD)

CeCo

Příspěvekod CeCo » 02 úno 2008 12:35

mousefromhouse:

CeCo píše:Hadajte, preco otvoril Dell tovaren v Polsku a nie v CR/SR - v Irsku totiz za pasmi pracuje daleko najviac - Poliakov...

C


Takze Dell z tovarne plnej Poliakov v krajine A je podla teba lepsi nez Dell z tovarne plnej Poliakov v krajine B?

C

mousefromhouse
občas něco napíše
Příspěvky: 19
Registrován: 15 pro 2007 11:07

Příspěvekod mousefromhouse » 02 úno 2008 12:49

Myslim, ze urcite budou kvalitnejsi ty z Irska, jenom Polaci tam urcite nepracuji, je tam jine vedeni (ktere si na ty polsky delniky poradne doslapne) a asi se mnou nebudes souhlasit, ale podle me i umisteni vyroby hraje roli. A taky vychazim ze svych zkusenosti: jak je mozne, ze se Nokia vyrobena v Polsku za 4 mesice rozbije a Nokia vyrobena ve Finsku funguje uz 2 roky ? Neco na tom bude.
Dell Vostro 1400 (Core 2 Duo T7250 2.0 GHz, 2GB DDR2, GeForce™ 8400M GS 128MB DDR2, 160GB HDD)

mivlak
guru
Příspěvky: 1278
Registrován: 22 říj 2007 22:41

Příspěvekod mivlak » 02 úno 2008 13:26

nemyslím si, že by Dell postavil továrnu a hned dal do vedení příslušníky místní země. určitě má ve vedení své lidi (kteří nejsou poláci)
to je jako bys otevřel továrnu v mongolsku a hned dal do vedení mongoly, lidi které neznáš a nevíš jak jsou spolehliví :lol:
možná špatný příklad země :lol:
nevím jak ty, ale já mám svojí nokii vyrobenou v maďarsku (u mě to je skoro jak poláci, ba né-li horší bo jim ještě k tomu prd rozumíš, těm polákům aspoň trošku) a už jí mám přes 2,5 roku a furt jede a shodou okolností moje další nokie je taky z maďarska...
já bych to moc neřešil jestli to skládají poláci v polsku nebo poláci v irsku, ale ta doprava by mohla být aspoň levnější, když to vezou jen z polska
DELL VOSTRO 1500
T7250 - 2,5 GB - WD3200BJKT - UltraSharp™ WSXGA+ TrueLife™ - 8600M GT - XP SP3 & Vista Business - 9 cell - VX Nano
+ external WD3200BEVT

CeCo

Příspěvekod CeCo » 02 úno 2008 14:09

mousefromhouse:

Ja mam nasledovne.
3x Nokia z Finska - 2 pokazene.
2x notebook z Madarska (SanMina SCI pre HP) - 1x pokazeny
vela-krat notebook z Ciny - 1x ASUS kazivy, 3x HP kazive, 8x HP v pohode
1x Siemens z Nemecka - 1x pokazene

Ono proste tovaren mas prast jak uhod, mozu tam byt faktory ktore my nemame sancu zistit (nejake geopatogenne polia), ale suciastky na montaz notebookov sa vyrabaju v rovnakych tovarniach a tieto "plants" pre Dell sluzia jedine a len na to, aby sa to dalo dokopy. Tympadom sa tam mozu pouzivat tak ine sroby, CDcka a navody.

C

PS: Na margo nasledovneho vtipu dodam, ze drviva vacsina forov ma realny zaklad ;) (vtip citovany z jednej diskusie na sme.sk)

Kód: Vybrat vše

Irish government asked a question to its citizens:
Is the Polish immigration a serious problem?
- 35% respondents said: 'yes, it is a serious problem!
- 65% respondents said: 'absolutnie kur-w-a żaden!'


Zpět na „notebooky DELL“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů