notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
  • Oznámení
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Klávesnice - problém
    od cross »
    4 Odpovědi
    2784 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP Pavilion - nepříjemné pískání
    od AdamKroc »
    21 Odpovědi
    13549 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.
  • Touchpad - dvojklik
    od Venki »
    2 Odpovědi
    4178 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Venki
  • Pavilion dv6580 HDMI
    od george67 »
    7 Odpovědi
    4429 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Pavilion dv6560 -> LYNXB3000SET
    od CÁPI »
    1 Odpovědi
    2089 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Joony
  • Pavilion dv6580ec problém s čtečkou
    od Lipi »
    1 Odpovědi
    1994 Zobrazení
    Poslední příspěvek od pnak
  • Prosím pomoc, Problém s ukládáním
    od Vojta tos »
    4 Odpovědi
    2996 Zobrazení
    Poslední příspěvek od edyyyy
  • HP COMPAQ 6710s nebo HP COMPAQ 6715s
    od yetinka »
    0 Odpovědi
    1602 Zobrazení
    Poslední příspěvek od yetinka
  • HP Pavilion dv2555ea
    od error404 »
    0 Odpovědi
    1455 Zobrazení
    Poslední příspěvek od error404
  • HP 6710b
    od ondrejvalka »
    11 Odpovědi
    7003 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Problem s Wifi
    od tomisko »
    1 Odpovědi
    2207 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Macicek
  • piska i 6715s s AMD Turion TL-60??
    od ogre »
    0 Odpovědi
    1537 Zobrazení
    Poslední příspěvek od ogre
  • 6710b a odstranena zaloha
    od djway »
    2 Odpovědi
    2067 Zobrazení
    Poslední příspěvek od djway
  • HP - zaruka a servis
    od ashi »
    10 Odpovědi
    6416 Zobrazení
    Poslední příspěvek od xadath
  • HP 8510p a SVIDEO vystup
    od lubos »
    2 Odpovědi
    2388 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Hry na HP 530
    od rammsteinek »
    3 Odpovědi
    2996 Zobrazení
    Poslední příspěvek od rammsteinek
  • Co rikate na tento HP TopConfig?
    od octopus77 »
    15 Odpovědi
    8336 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Falcon16
  • Viete ktory HP NB ma najdlsiu zaruku?
    od sarmuta »
    3 Odpovědi
    2519 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP Pavilion dv6163
    od totti »
    6 Odpovědi
    3164 Zobrazení
    Poslední příspěvek od totti
  • 14,1" Pavilion
    od sad47 »
    8 Odpovědi
    4249 Zobrazení
    Poslední příspěvek od mellowlife1
  • 2 Odpovědi
    3543 Zobrazení
    Poslední příspěvek od swisss
  • 6 Odpovědi
    4214 Zobrazení
    Poslední příspěvek od fandop
  • Chipset Wifi na HP Pavilionech
    od pitrisek »
    1 Odpovědi
    1841 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP Pavilion dv6470 a hry
    od Dr.Dexter »
    1 Odpovědi
    2322 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lyam
  • 1 Odpovědi
    1524 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • slaby zvuk
    od sirup »
    4 Odpovědi
    3017 Zobrazení
    Poslední příspěvek od sirup
  • HP 6710s - jaky ma displej?
    od usbcko »
    6 Odpovědi
    3207 Zobrazení
    Poslední příspěvek od usbcko
  • Business trida VERSUS Pavilion
    od octopus77 »
    12 Odpovědi
    6378 Zobrazení
    Poslední příspěvek od therapist
  • HP 6710b 160GB- chrčí a vybruje vám taky disk ????
    od Visapart »
    1 Odpovědi
    1793 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zacker
  • DV6339eu a přehřívání disku
    od jackcarver »
    5 Odpovědi
    3039 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.
  • TVout na HP s grafikou ATI X1600
    od petrv »
    0 Odpovědi
    1527 Zobrazení
    Poslední příspěvek od petrv
  • HP 6710b (T7300-T7500,,160GB)
    od Visapart »
    0 Odpovědi
    1402 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Visapart
  • Jakou mechaniku do NX 9010?
    od sirup »
    5 Odpovědi
    2989 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zacker
  • HP Pavilion TX1020
    od Narvil »
    5 Odpovědi
    3602 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP 6715b
    od Wyett »
    9 Odpovědi
    6501 Zobrazení
    Poslední příspěvek od merlinovic
  • 6 Odpovědi
    3087 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.
  • nx9420
    od miro66 »
    18 Odpovědi
    23141 Zobrazení
    Poslední příspěvek od formen
  • 2 Odpovědi
    2182 Zobrazení
    Poslední příspěvek od luck.up
  • HP Compaq 8510w
    od macabe »
    1 Odpovědi
    1776 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Výměna pamětí a záruka
    od Tregliss »
    1 Odpovědi
    1770 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Vymena DVD ROMKY PROSIM POMOC!!
    od sirup »
    5 Odpovědi
    3494 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • jak jednoduse vypinat/zapinat touchpad u nx9420 ???
    od Lucifer »
    3 Odpovědi
    2329 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Thompson
  • HP kousek
    od omsoft »
    10 Odpovědi
    6094 Zobrazení
    Poslední příspěvek od wern_er
  • Problém s grafikou u některých her
    od lyam »
    11 Odpovědi
    6069 Zobrazení
    Poslední příspěvek od maxxz
  • Chyba moc prosim o pomoc
    od b.a.r.t.i.i.k »
    2 Odpovědi
    2590 Zobrazení
    Poslední příspěvek od b.a.r.t.i.i.k
  • Reklamace pavilionu zkusenosti(Polsko)
    od b.a.r.t.i.i.k »
    8 Odpovědi
    5002 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Zacker
  • Ovladače pavilion dv6550
    od jossephe »
    2 Odpovědi
    2704 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Jaký je mezi nimi rozdíl ???
    od merlinovic »
    3 Odpovědi
    2889 Zobrazení
    Poslední příspěvek od xfranta
  • web cam a klávesnice
    od Lucie01 »
    1 Odpovědi
    1846 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ares
  • PHDisk
    od galaher »
    1 Odpovědi
    2792 Zobrazení
    Poslední příspěvek od T.L.A.K.

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru