notebooky HP (dříve Hewlett-Packard)

notebooky HP - Hewlett-Packard (Compaq, Pavilion, Presario) a vše kolem
  • Oznámení
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • omnibook XE3 instalace windows
    od Carlosz »
    3 Odpovědi
    4760 Zobrazení
    Poslední příspěvek od swarm
  • HP pavilion dv6134
    od danooo »
    5 Odpovědi
    6068 Zobrazení
    Poslední příspěvek od milka
  • Problém po reinstalaci XP u HP omnibook XE3 gf
    od Carlosz »
    0 Odpovědi
    2850 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Carlosz
  • NX 7400 a fn klávesy
    od grovana »
    2 Odpovědi
    3920 Zobrazení
    Poslední příspěvek od grovana
  • HP nx9010 vymena CD-Rom
    od Ufyn »
    5 Odpovědi
    5138 Zobrazení
    Poslední příspěvek od leon
  • win 2k na armada 3500
    od matej n. »
    0 Odpovědi
    2869 Zobrazení
    Poslední příspěvek od matej n.
  • Problem s Backup and Recovery Manager u nx6310
    od g.a.s »
    8 Odpovědi
    7960 Zobrazení
    Poslední příspěvek od hoky
  • dva druhy nx7400 EY505ES
    od basa »
    6 Odpovědi
    6924 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KaM
  • HP Compaq nx6310
    od Radek.XP »
    10 Odpovědi
    10676 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KaM
  • Hewlett Packard servis
    od vrana.p »
    25 Odpovědi
    16097 Zobrazení
    Poslední příspěvek od ptolemayos
  • Snizeni vykonu procesoru (setreni baterky)
    od atrej »
    3 Odpovědi
    3939 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Divne zvuky z DVD-ROM
    od Reesha »
    4 Odpovědi
    5116 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Reesha
  • 6 Odpovědi
    7046 Zobrazení
    Poslední příspěvek od danooo
  • nc8430 a výmena HDD?
    od jose »
    23 Odpovědi
    15777 Zobrazení
    Poslední příspěvek od bodaker
  • Notebook HP 500
    od Duracell »
    21 Odpovědi
    17221 Zobrazení
    Poslední příspěvek od ogre
  • paměť a nx7300
    od luta »
    2 Odpovědi
    3515 Zobrazení
    Poslední příspěvek od luta
  • Rozdělání krytu NX 6110
    od stop-ka »
    1 Odpovědi
    3825 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Teplota procesoru u HP nx6310
    od cykCAK »
    2 Odpovědi
    4874 Zobrazení
    Poslední příspěvek od detonator
  • upgrade nx6110
    od detonator »
    2 Odpovědi
    3641 Zobrazení
    Poslední příspěvek od detonator
  • NX7300 a windows
    od Miskow »
    1 Odpovědi
    3148 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • HP pavilion dv 1000
    od sanbibi »
    3 Odpovědi
    4288 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Pískání u řady Pavilion???
    od tomino »
    0 Odpovědi
    3172 Zobrazení
    Poslední příspěvek od tomino
  • Pavilion a baterie
    od sirius1983 »
    1 Odpovědi
    3358 Zobrazení
    Poslední příspěvek od leon
  • Problém s HP Pavilion 2025nr//modrá smrt
    od Kamulda »
    5 Odpovědi
    5041 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • 2 Odpovědi
    3327 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Agila77.com
  • Co říkáte na HP dv6107
    od tiperrossi »
    0 Odpovědi
    2874 Zobrazení
    Poslední příspěvek od tiperrossi
  • HP compaq nx7400 Intel Core Solo
    od grovana »
    7 Odpovědi
    7181 Zobrazení
    Poslední příspěvek od vulkan99
  • Výběr mezi dvěma modely HP nx9420
    od 609Mat »
    24 Odpovědi
    16713 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ghost
  • HP 6325 zpomalení výkonu a chrastění repráků
    od perluse »
    3 Odpovědi
    5266 Zobrazení
    Poslední příspěvek od otompotom
  • HP Compaq nx9420 T5500
    od vojta »
    12 Odpovědi
    9685 Zobrazení
    Poslední příspěvek od 609Mat
  • Zlobí hlasitost u XE3
    od lazaruslong »
    1 Odpovědi
    3346 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Yen
  • Grafika u HP
    od lubos »
    9 Odpovědi
    9197 Zobrazení
    Poslední příspěvek od lubos
  • compaq nx6310 sítovka
    od cruele »
    9 Odpovědi
    6839 Zobrazení
    Poslední příspěvek od leon
  • Problém s přímým vypínáním zvuku HP nx9010
    od surel »
    0 Odpovědi
    2584 Zobrazení
    Poslední příspěvek od surel
  • HP Compaq nc2400 - upgrade CPU
    od l33t »
    9 Odpovědi
    7237 Zobrazení
    Poslední příspěvek od l33t
  • Vypíná se mi z ničeho nic hp Nx6110 Prosím pomoc!
    od Karlos_Siq »
    9 Odpovědi
    10222 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Karlos_Siq
  • Vadné pixely, kvalita, spokojenost u HP
    od lubik »
    5 Odpovědi
    7094 Zobrazení
    Poslední příspěvek od hawk_eye
  • Zkusenost s vydrzi baterie u HP COMPAQ nx7400
    od Gardovic »
    5 Odpovědi
    5701 Zobrazení
    Poslední příspěvek od KaM
  • Ovladač na Xpress 1150
    od cert »
    3 Odpovědi
    4325 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • problem s hp nx 7300
    od tomas28 »
    2 Odpovědi
    4889 Zobrazení
    Poslední příspěvek od crossetdante
  • Problém s HP Pavilion 2025nr
    od Kamulda »
    13 Odpovědi
    9008 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Kamulda
  • Omnibook 900 chyba hesla
    od nowas »
    0 Odpovědi
    2569 Zobrazení
    Poslední příspěvek od nowas
  • nx9005 total zasek
    od tumic »
    1 Odpovědi
    3363 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ozi
  • touchpad nx7400
    od static »
    1 Odpovědi
    3334 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • notebook
    od Baker »
    1 Odpovědi
    3831 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Nx6110 drivers :)
    od jnk »
    0 Odpovědi
    3875 Zobrazení
    Poslední příspěvek od jnk
  • Výběr notebooku
    od Baker »
    4 Odpovědi
    4983 Zobrazení
    Poslední příspěvek od CeCo
  • Ovladače
    od kobrice11 »
    4 Odpovědi
    8025 Zobrazení
    Poslední příspěvek od maxxz
  • HP nx6110 vs Asus F2HF
    od jnk »
    1 Odpovědi
    4183 Zobrazení
    Poslední příspěvek od maxxz
  • Grafika
    od Baker »
    5 Odpovědi
    5910 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ghost

Oprávnění fóra

Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru