Vypínání nb aspire 5315-prosím poraďte

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
Ballnazzar
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 04 dub 2008 16:21

Příspěvekod Ballnazzar » 24 dub 2008 10:37

neoexnet píše:
Ballnazzar píše:hmm ja vim jak vypada lenovo.
nicmene komponenty do tech nejlevnejsich notebooku sou vsechny podobne a to je ten hlavni problem, problem neni nejake stupidni odhlucneni notebooku nebo plast, ale komponenty - ciim levnejsi HW -> tim levnejsi soucastky, technologie apod. jsou pouzity na jeho vyrobu -> tim mene kvalitni to je -> tim vice poruch.
a to ze je to made in china to je posledni tresnicka na dortu, protoze tam se vetsinou vyrabi ty mene kvalitnejsi komponenty



> no pokud to vidíš takhle tak BMW je také podobné škodovce .. (4kola atd) a kvalitou jdou někde jinde :)

> nezáleží ani tak kde jsou notebooky vyráběné - odkud pochází součástky atd ... záleží na výstupní kontrole, kvalitním servisu atd ..


TO maktes257:vypni si CAPS

nemyslim si ze by BMW bylo kvalitnejsi nez skoda ...
pletes si ocividne kvalitu a vybavu ....
kazdopadne si myslim ze treba oktavka nebude o moc poruchovejsi nez jakekoliv auta vyrabena u BMW, mozna prave naopak cim vic elektroniky to auta ma (BMW) tim vetsi sance je ze se neco rozbije.

jenze kdyz si kupujes notebook v cene do 14 k tak vybiras mezi tim co je na trhu nejlepvnejsi.
a kdyz uz je neco tak levne muselo se nekde setrit, a vetsinou se setri prave na kvalite HW, a to pak zpusobuje castejsi poruchy levnych notebooku oproti jejich drazsim kolegum.

vystupni kontrola bude u vsech podobna, ono se ti moc casto nestane ze koupis notebook rozbalis ho, pustis a on nejede ....
funkcnost overuji a garantuju ti ze na vystupni kontrole nepoznaji ze za mesic ti odejde naka soucastka.

ad servis v tom mas pravdu ze tam rozdil mezi jednotlivyma firmama je.

neoexnet
guru
Příspěvky: 1945
Registrován: 15 zář 2007 23:28
Bydliště: Teplice

Příspěvekod neoexnet » 24 dub 2008 10:53

no pokud myslíš, že má výstupní kontrolu "podobnou" LENOVO, HP, MSI, ACER tak nemá cenu se dál bavit ... Tvé zkušenosti jsou asi jiné než mé, možná obsáhlejší ... nevím, nebudu soudit :)
Toshiba R600-10W

Ballnazzar
občas něco napíše
Příspěvky: 33
Registrován: 04 dub 2008 16:21

Příspěvekod Ballnazzar » 24 dub 2008 15:17

neoexnet píše:no pokud myslíš, že má výstupní kontrolu "podobnou" LENOVO, HP, MSI, ACER tak nemá cenu se dál bavit ... Tvé zkušenosti jsou asi jiné než mé, možná obsáhlejší ... nevím, nebudu soudit :)

kolikrat se ti stalo ze sis koupil elektro spotrebic pustil a on nejel ?
myslim ze takova vec se ti u jakehokoliv elektro spotrebice stane jen parkrat za zivot.
a tzn ze problem neni s vystupni kontrolou, problem je jak dlouho ten vyrobek pojede bez poruchy po ni a na to uz vystupni kontrola ma pramaly vliv, tam uz se projevi vlastni zivotnost HW a take jake mas stesti na kus ...

sam sem pracoval v oddeleni kvality v jedne nejmenovane firme vyrabejici zakladni desky tak vim jak to v tomhle odvetvi chodi ...

DN
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 03 dub 2008 21:38

Příspěvekod DN » 11 kvě 2008 21:21

na prehrivani AS5315 pomaha flash BIOSu. Nevim cislo posledni verze ale skutecne pomaha a nemusi byt nainstalovany zadny e-power manager
Ferrari 1100, AMD Turion 64 X2, 4GB RAM, 250GB HDD, ATI RADEON X1270, Vista Ultimate

mates 257
píše často
Příspěvky: 142
Registrován: 25 bře 2008 19:37
Bydliště: Praha

Příspěvekod mates 257 » 11 kvě 2008 22:41

modelová serie aspire 5315 byla špatná.něco se jim tam nepovedlo,přiznal mě to i ten člověk z aceru.ten bios mě přehrávaly furt i tu jejich aplikaci sem měl,ale stejně se to samovolně vypínalo.........po měsíci mě vrátily peníze.
koupil jsem si lenovo a jsem maximálně spokojenej,
ASUS K50IJ-SX177V/ C2D T5870/ 15.6" LED CS 1366x768/ 4GB/ 500GB 5.4k/ DVD/ WF/ CAM/ WIN 7 HP + ext. BT + prcek asus eee 904

bossko
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 21 čer 2008 23:45

Příspěvekod bossko » 21 čer 2008 23:51

dnes som tam daval verziu bios 1.40
instalaciu empowering technologie sa mi nepodarilo dotiahnut do konca, lebo vzdy pri pokuse o spustenie vypise:

Sorry! This is not an Acer system.

Pouzivam Vistu SP1 a empowering specialne pre Vistu SP1 2.5.4301
som zvedavy co to vypinanie urobi...

bossko
občas něco napíše
Příspěvky: 4
Registrován: 21 čer 2008 23:45

Příspěvekod bossko » 06 led 2009 13:11

S biosom 1.43 to ide korektne, len ten empowering som tam za svet nerozbehal...

freelancer_17
občas něco napíše
Příspěvky: 18
Registrován: 02 led 2009 15:13

Příspěvekod freelancer_17 » 06 led 2009 20:28

myslite, ze acer 6920G bude mit stejne problemy?? Nebo to byla chyba jen nejake serie?? Mam jit do toho aceru??


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 14 hostů