Acer Aspire 1520 1524WLMi - výměna HDD

notebooky Acer (Aspire, TravelMate) a vše kolem
vanhalf

Acer Aspire 1520 1524WLMi - výměna HDD

Příspěvekod vanhalf » 19 zář 2006 18:47

Potřebuji vyměnit HDD u tohoto notebooku. Kde ho v něm najdu ? Jak se k němu dostanu? Bojím se odšroubovat všechny šroubky co tam sou aby se mi to nerozpadlo :oops: Hledal jsem to pod těma dvěma dvířkama co tam jsou , ale byla tam jen paměť a modem. Díky za radu :idea:

leon

Příspěvekod leon » 19 zář 2006 23:30

v tom pripade je to bud pod klavesnici a nebo fakt musis rozebrat celej notebook

majki

Příspěvekod majki » 20 zář 2006 08:38

Ja sice tenhle Acer v rukou nemel, ale nezda se mi, ze by u Aceru byli az tak blbi a strkali to kdovikde. Koukal jsem na obrazky, kdyz vyndas baterku, tak cca. uprostred je co? Vypada to, jako by tam bylo neco na vy/zasunuti...ale mozna jen spatne vidim :oops:

vanhalf

Příspěvekod vanhalf » 20 zář 2006 12:46

majki : take jsem si toho vsimnul , ale je to cely oplechovany takze nevim co tam je a drzito dost napevno. Poradne sem do toho nevidel. Zkusim to jeste jednou prozkoumat. Jinak sem sundal vsechny srouby na spodku a stejne to furt nekde drzi pri sobe. Nechce se mi to nejak pacit od sebe. Tak doufam, ze u Aceru opravdu nejsou hloupi a ze to bude za tou baterkou. Jo a pokud se dlouho neozvu , tak sem to urval a notebook je v prdeli :shock:

leon

Příspěvekod leon » 20 zář 2006 13:24

nojo ... koukam na fotky a fakt je asi schovanej za baterkou ... lyšák jeden :lol:

vanhalf

Příspěvekod vanhalf » 20 zář 2006 13:57

Tak sem vyndal baterku, koukam na to a mohl by to ten HDD bejt. Ale nejde to za nic chytit a vyrvat ven. Asi je na to vyndani potreba nejaky servisni specialni nastroj, kterej nemam . Takze sem zase tam kde sem byl :evil: a asi se musim porozhlidnout po nejakym servisu :cry: Kdyby nekoho neco napadlo dejte vedet :wink:

majki

Příspěvekod majki » 20 zář 2006 14:29

vanhalf píše:Tak sem vyndal baterku, koukam na to a mohl by to ten HDD bejt. Ale nejde to za nic chytit a vyrvat ven. Asi je na to vyndani potreba nejaky servisni specialni nastroj, kterej nemam . Takze sem zase tam kde sem byl :evil: a asi se musim porozhlidnout po nejakym servisu :cry: Kdyby nekoho neco napadlo dejte vedet :wink:

Kdybys to mel moznost detailne pofotit, tak mi to posli na mail (majkin.p@seznam.cz), omrknu to

vanhalf

Příspěvekod vanhalf » 21 zář 2006 15:50

Ty fotky jsem zkousel ale nejsou nic moc. Takze nic. Díky za snahu

vanhalf

Příspěvekod vanhalf » 22 zář 2006 00:28

:D :D Jo byl to opravdu HDD za tou baterkou. Akorát to chtělo pořádně zatáhnout za takovou slídovou průhlednou tkaničku a celý to vylítlo ! Ten HDD je schovanej v plechový krabičce, takže nebylo poznat co to je. A tu slídovou "tkaničku" sem považoval za izolaci mezi aku a tou plechovou krabičkou takže mne zprvu nenapadlo za to tahat. :shock: majki měl si pravdu Děkuji moc :lol:

majki

Příspěvekod majki » 22 zář 2006 09:15

Nemas zac 8), ty slidove tkanicky maji i jine nb :lol:, kdyz jsem to poprve videl, taky jsem mel kvalitni strach za to potahnout, ze neco urvu, ale pohodka, drzi pevne 8)

leon

Příspěvekod leon » 25 zář 2006 02:16

ja uz videl jednu urvanou :)

Jenda
občas něco napíše
Příspěvky: 2
Registrován: 06 led 2007 18:58

Příspěvekod Jenda » 06 led 2007 19:06

Už 3x byl na reklamaci,taxem si nechal vrátit love a koupim asi MSI L735x :lol:

leon

Příspěvekod leon » 06 led 2007 20:44

no sice sem MSI jeste nevidel, ale nejsem si jistej, jestli si polepsis ;)


Zpět na „notebooky Acer“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 36 hostů