výměna klávesnice asus f3m series

notebooky Asus a vše kolem nich
#mur.Kin
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 kvě 2008 10:36

výměna klávesnice asus f3m series

Příspěvekod #mur.Kin » 28 kvě 2008 10:39

Potřebuju vyměnit klávesnici ASUSu F3M. Nechci ho zasílat do servisu, novou už mám doma. Nikde jsem ale nenašel návod na její výměnu. Obecně se u ASUSů uvádí dát pryč šrobky označené "K" a uvolnit "packy" u klávesnice, ale můj nb žádný šroubek označený "K" nemá. Máte někdo zkušenosti ? Díky moc :)

polo

Příspěvekod polo » 28 kvě 2008 14:29

Okolo klavesnice su take vyrezi(Vybezky z klavesnic ,smerujuce pod okraje) ktore treba potlacit smerom do klavesnie a niecim si to podloz ked ich budes mat von vacsninu tak klavesnica vyskoci potom je to uz len odpojit vedenie a pripojit na novu klavesnicu to0 je jednoduche a Zacvaknes klavesnicu spat...Ziadne srouby si nevsimaj

#mur.Kin
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 kvě 2008 10:36

Příspěvekod #mur.Kin » 28 kvě 2008 18:27

polo píše:Okolo klavesnice su take vyrezi(Vybezky z klavesnic ,smerujuce pod okraje) ktore treba potlacit smerom do klavesnie a niecim si to podloz ked ich budes mat von vacsninu tak klavesnica vyskoci potom je to uz len odpojit vedenie a pripojit na novu klavesnicu to0 je jednoduche a Zacvaknes klavesnicu spat...Ziadne srouby si nevsimaj


jj, díky moc, jenom nechápu to podlož ... nějakej tip čím ? :?:
thx :P

polo

Příspěvekod polo » 28 kvě 2008 20:43

Hocicim myslim ze si daj pozor aby ti to nezapadlo spat, Bolo by dost vtipne jedno vitiahnut a zatial by predchadzajuce zapadlo spat...Mohol by si ist dokola :lol:

#mur.Kin
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 kvě 2008 10:36

pořád nejde :(

Příspěvekod #mur.Kin » 02 čer 2008 19:25

zase zdravím :( bohužel, návod je k ničemu. Podařilo se mi úspěšně odstranit packy, ale klávesnice nevyskočila celá. Sice je horní část uvolněná, ale stále nejde vyjmout .. jako by jít tam držel právě nějaký šroub :( nevíte někdo co teď s tím ? díky za odpověď :)

smolik12
občas něco napíše
Příspěvky: 55
Registrován: 28 lis 2007 17:23

Příspěvekod smolik12 » 02 čer 2008 21:45

nadzvedni horní část a zatáhni jakoby doprava a nahoru

#mur.Kin
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 kvě 2008 10:36

Příspěvekod #mur.Kin » 03 čer 2008 19:18

smolik12 píše:nadzvedni horní část a zatáhni jakoby doprava a nahoru

máš určitě zkušenosti s tímhle modelem (f3m) ? protože mě to nejde ani nadzvednout... jako by to tam bylo přilepený ... tak snad do třetice nějakej fční tip ? :roll:

s_ebastian
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 03 říj 2008 14:03

Příspěvekod s_ebastian » 03 říj 2008 14:05

Už jsi to vyřešil? 2 šroubky zespodu..


Zpět na „notebooky Asus“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů