RAM, otazka ohladom dokupenia na HP 6715b

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
rumrunner

RAM, otazka ohladom dokupenia na HP 6715b

Příspěvekod rumrunner » 24 lis 2007 02:00

Zdravim, rad by som kupil tento NB http://www.redcoon.es/index.php/cmd/sho ... 667ET#ABE/ potreboval by som vediet ako je mozne zvysit RAM, urobia mi to v obchode? Nemam s tym ziadne skusenosti a navyse byvam v Spanielsku, kde je to s predajcami ozaj tazke :) . Dakujem za kazdu radu, postreh ci navrh..btw, co si myslite o tom NB??

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 24 lis 2007 10:06

:D stahni si home everesta a tam zjisstiš presne jakou mas ram a podle toho vyber druhej modul..........v obchode pokud budou ochotni tak by ti taky měli pomoct vybrat správnej modul a taky ti ho bezplatně namontovat :D je to otázka pár minut :wink:

rumrunner

Příspěvekod rumrunner » 24 lis 2007 10:58

myslim, ze ked pridem do obchodu a poviem, ze chcem tento NB a chcem do neho 1G ram navyse tak predavajuci by mal vediet aku ram tam dat, nie?? :). tusim ma 1giga v jednom slote. na dual procesor je dobre mat 2 rovnake ram, nie??

mbelas
guru
Příspěvky: 1372
Registrován: 29 říj 2006 09:04

Příspěvekod mbelas » 24 lis 2007 11:35

:D ASNE NA dula je potreba 2* po stejne velikosti a nejlip i značce a taky rychlosti...........no zjisti si to v tom home everestu a pak zajdi do prodejny a rekni jim jakou ti vypiše ten everest....... :wink:

Re.boot
občas něco napíše
Příspěvky: 31
Registrován: 29 zář 2007 19:26

Příspěvekod Re.boot » 24 lis 2007 12:09

-Dnes není podmínka aby byly stejné velikosti pamětí.. (už se to tu někde řešilo).

-Jinak když se někde poohlédneš, tak třeba najdeš i které jsou doporučované. Když jsem kupoval NB já nedávno, tak jsem si zjistil, že pro dual channel lidé doporučovali jedny RAMky od KINGSTON a pak ještě od TRANSCEND. Když jsem přišel do obchodu, tak mi také doporučili TRANSCEND a také mi to při koupi hned aplikovali. Ale to jistě zvládneš i sám doma.

-Pouze odšrubuješ ze spodní části jeden kryt (jedna ramka tam bude a jeden slot by měl být volný), vložíš RAMku a zas zašrubuješ. To je vše.
Microsoft® Windows Vista™ Business | HP Compaq 6710b (GR679EA#AKB) | Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7250 @ 2.00GHz | 2GB RAM | 120 GB HDD

rumrunner

Příspěvekod rumrunner » 24 lis 2007 13:51

OK, diky moc...a co si myslite o tom notebooku za tu cenu?? dnes som sa pytal v predajni a maju ho za 762 E, je to kamenny obchod takze je to o nieco drahsie, ale je to specializovany obchod. oplati sa kupit z netu??osobne by som radsej z obchodu

MarkAurel
občas něco napíše
Příspěvky: 6
Registrován: 09 říj 2007 16:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod MarkAurel » 25 lis 2007 19:31

mozem doverovat everestu pred kupou ram?? mam Extensu 5220, a everest ukazuje DDR2 667MHz Samsung M4 70T6554EZ3-CE6

Rexy

Příspěvekod Rexy » 25 lis 2007 20:06

to MarkAurel

ja bych mu moc neveril, ma takovy divny jmeno :lol: :lol:


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů