technický benzín?

Veškerý hardware pro notebooky. CPU, RAM, HDD, CD, DVD, WiFi, Bluetooth, LCD ...
mr.lamicka
občas něco napíše
Příspěvky: 1
Registrován: 11 kvě 2006 19:01

technický benzín?

Příspěvekod mr.lamicka » 11 kvě 2006 19:09

Preji dobrý den vespolek. Právě jsem si zakoupil svůj první počítač v životě. Mý známí mi doporučili takové ty malé přenosné...říká se jim notebooky myslím. Mám ovšem veliké problémy s tou obrazovkou. v práci si ji vždy při obědě zamastím, když si pochutnávám na chlebu s burským máslem co mi připravuje manželka. Doma mám velké množství nevyužitého technického benzínu...mohu jej využít pro čištění té obrazovky? děkuji Pan Lamička

Grrty
občas něco napíše
Příspěvky: 45
Registrován: 12 kvě 2006 07:47

Re: technický benzín?

Příspěvekod Grrty » 12 kvě 2006 07:51

mr.lamicka píše:Preji dobrý den vespolek. Právě jsem si zakoupil svůj první počítač v životě. Mý známí mi doporučili takové ty malé přenosné...říká se jim notebooky myslím. Mám ovšem veliké problémy s tou obrazovkou. v práci si ji vždy při obědě zamastím, když si pochutnávám na chlebu s burským máslem co mi připravuje manželka. Doma mám velké množství nevyužitého technického benzínu...mohu jej využít pro čištění té obrazovky? děkuji Pan Lamička


Nechápu na co technický benzín, když se dá sehnat spoustu prostředků na čištění plastu. Nevím jestli ti to ten Techn. benzín nezežere... :lol:

Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » 12 kvě 2006 09:48

ten benzin to sezere ... jeden znamej si tim cistil cudliky na tiskarne a splakal nad vydelkem :twisted:

Zipan
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 11 kvě 2006 21:49

Příspěvekod Zipan » 13 kvě 2006 09:49

Tak to bych radši nedělal. Kup si něco šetrnýho a ne takovou "žířavinu" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Puppy
guru
Příspěvky: 1888
Registrován: 16 kvě 2006 17:17

Příspěvekod Puppy » 16 kvě 2006 23:27

To rozhodne ne. Nelze pouzit ani vetsinu pripravku na CRT monitory. Pokud jde o cisteni "nasucho" tak treba mikrovlaknova uterka na optiku.

ivo261as
občas něco napíše
Příspěvky: 36
Registrován: 18 kvě 2007 12:11
Bydliště: Brezno,Slovakia

Příspěvekod ivo261as » 25 kvě 2007 00:28

technický benzín v žiadnom prípade,..skús nejesť nad NB,..pomôže :wink:
Acer Aspire 1642 ZWLMi, Intel Centrino 1,7 GHz 2 MB L2 cache, 512 MB DDR2

majki

Příspěvekod majki » 25 kvě 2007 09:07

Jen prase zere nad notebookem...
Panove, nekdo se tady snazi byt velice vtipny :wink:

PCtvor
píše často
Příspěvky: 123
Registrován: 10 dub 2007 16:17

Re: technický benzín?

Příspěvekod PCtvor » 25 kvě 2007 10:29

mr.lamicka píše:Preji dobrý den vespolek. Právě jsem si zakoupil svůj první počítač v životě. Mý známí mi doporučili takové ty malé přenosné...říká se jim notebooky myslím. Mám ovšem veliké problémy s tou obrazovkou. v práci si ji vždy při obědě zamastím, když si pochutnávám na chlebu s burským máslem co mi připravuje manželka. Doma mám velké množství nevyužitého technického benzínu...mohu jej využít pro čištění té obrazovky? děkuji Pan Lamička


1) benzin zanechava urcitou vrstvicku "mastnoty", lepsi je na odmasteni lih a nejlepsi tetrachlor(ale karcinogenni)
2) benzin a notebook je velmi nevhodna kombinace!
3) existuji specilani cistici prostredky na notebooky - suche uterky, vlhcene uterky, peny..... mozna si udelej fusak z nejaky folie ,kdyz huz nad nim zeresh!!!(mozna i potravinova folie by stacila)

nebo si ho dej dal (z dosahu slintani, prskani) a kup si externi klavesnici..... prece jenom se cisti lip nez notas a pripadne se snaz nahradi novou, totez plati i pro mys.


Zpět na „Hardware“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů