VBI

notebooky VBI a vše kolem nich
CeCo

Příspěvekod CeCo » 21 kvě 2007 22:26

janzat:
Sorry, ale kritika od uzivatela, ktoreho e-mail adresa je zhodna s menom technika u VBI (ktory by navyse sedel i vekovo), ktory ma niektore IP adresy z CVUT (wow, nahodou tam dodava dotycny obchod) a ktory tympadom o VBI nic zleho nepovie mi pride minimalne ako otazna...

Nemam pravdu, RICO66? Ze predajca nebude hanit svoj tovar?

C

soulbringer

Příspěvekod soulbringer » 22 kvě 2007 00:53

no tak to se povedlo... :o)

ale ad forum - uz nekdo mel teda "finalni prodejni verzi" v rukou a zkusil to uzivat?

RICO66
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 11 bře 2007 19:45

Příspěvekod RICO66 » 22 kvě 2007 09:03

CeCo píše:janzat:
Sorry, ale kritika od uzivatela, ktoreho e-mail adresa je zhodna s menom technika u VBI (ktory by navyse sedel i vekovo), ktory ma niektore IP adresy z CVUT (wow, nahodou tam dodava dotycny obchod) a ktory tympadom o VBI nic zleho nepovie mi pride minimalne ako otazna...

Nemam pravdu, RICO66? Ze predajca nebude hanit svoj tovar?

C


no spsi jde o to, ze se mi libi cenova politika VBI, proto jim fandim..
a jestli sis nevsim, tak nezapiram, ze s tim mam neco do cineni, uvadel jsem, ze kolega z www.notebooky-vbi.cz videl notas ve skutecnosti..., z toho duvodu jsi ani nemusel zkoumat mailove adresy :)

a taky sis mohl v jednom z prispevku vsimnout, ze nerikam nic o dokonalosti, nopak jsem rikal, ze dilenske zpracovani u IFL90 stalo za...
jen jsem rikal, ze je to predprodejni vzorek a ze by to melo ve finalu byt naprosto jine..

pokud nebude, hluboce se ti omlouvam

me jen zarazelo, ze sis byl tak jisty, ze to bude notas na..., kdyz jsi ho ani nevidel.

CeCo

Příspěvekod CeCo » 22 kvě 2007 10:24

RICO66:
Mas ICQ cislo 199903614?

C

RICO66
občas něco napíše
Příspěvky: 23
Registrován: 11 bře 2007 19:45

Příspěvekod RICO66 » 22 kvě 2007 13:48

myslim, ze na to prijdes sam;-)

alkaba
občas něco napíše
Příspěvky: 79
Registrován: 24 dub 2007 17:04

Příspěvekod alkaba » 24 kvě 2007 16:14

Nevim, jestli jsem se trefil do spravneho tematu...Pokud by nekdo nevedel jak uplatnit garanci nejnizsi ceny, tak ctete dal..psal jsem primo na icq od admina na www.notebooky-VBI.cz .

alkaba: Dobry den,
zajimalo by me, zda jeste porad plati garance nejnizsi ceny.
Na jinem webu jsem nasel komponenty o hodne levnejsi...

notebooky-VBI: Dobrý den. Samozřejmě platí.

alkaba: Ok, ale ted bude asi problem...
po kliknuti na konfigurator me to presune na www.vbi.cz a tam nic o garanci nejnizsi ceny neni.
jsem z toho trochu zmateny

notebooky-VBI: Pokud naleznete stejnou, nebo podobnou konfiguraci za lepší cenu, tak naše ceny upravíme...

notebooky-VBI: VBI.cz garanci ceny nema. Pošlete mi mailem, jakou chcete konfiguraci a kde jste našel lepší cenu a já Vám pošlu objednávku s upravenou cenou. Momentálně nemáme vlastní konfigurátor a používáme naší partnerské společnosti vbi.cz, bohužel pokud chcete uplatnit garanci ceny musí se to řešit takto

alkaba: Ok, mockrat dekuji...notebook si budu objednavat nekdy zacatkem prazdnin, cili se urcite ozvu ;)
jinak ty lepsi ceny jsou na : www.notebooknamiru.cz

notebooky-VBI: jasný já se na to podívám.

Sangria
píše často
Příspěvky: 133
Registrován: 04 pro 2006 16:21

Příspěvekod Sangria » 24 kvě 2007 22:34

Mmm, tak to je asi momentálně nejvýhodnější to koupit na notebooky-vbi (sleva na isic, batoh), se snížením ceny podle notebookynamiru...

pivko

www.notebooknamiru.cz

Příspěvekod pivko » 25 kvě 2007 07:31

//edit C: No ads.

janzat
píše často
Příspěvky: 149
Registrován: 28 bře 2007 01:11

Příspěvekod janzat » 25 kvě 2007 10:38

no pravne to koser bude a delal bych to uplne stejne......Kdyz Ti to lidi berou ve velkem a priplaci si 3000 za kus, tak proc to neprodavat? Kdyz se nekomu nezda cena, dam mu garanci a opet prodam, sice s mensim ziskem...
To je business, ne pohádka :D
Prece nebudu neustale sleodvat trh abych mohl byt nejlevnejsi....? Prodam mozna vice, ale s jakym celkovym ziskem?

pivko

FL90

Příspěvekod pivko » 21 čer 2007 17:20

Tak koukam ze Compal FL90 uz je konecne k dostani a dokonce to ma grafiku 8600GT aspon to teda udavaj tady www.noads.com jinde jsem to sasi jeste v prodeji nenasel.

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 21 čer 2007 20:38

tak tohle uz je na smazani uctu.


Zpět na „notebooky VBI“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů