LENOVO IdeaPad U350

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
stick
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2008 11:49

LENOVO IdeaPad U350

Příspěvekod stick » 03 zář 2009 11:04

Dobrý den, hledáme NB menších rozměru..12-14 palcu do 15 tisíc. Je to pro slečnu takže bohužel hledí i na vzhled.Moc se jí líbí tento LENOVO http://www.alza.cz/lenovo-ideapad-u350-d133186.htm ,já mám však výhrady k procesoru.Koukal jsem ale že to začínaj strkat všude a kupuje se to,tak nevim...mužete mě někdo prosím zasvětit,co by tak ten NB zvládnul....nechceme po tom zázraky ale zase nikdo si nechce ničit zdraví u pomalýho počítače :)

danvavra
občas něco napíše
Příspěvky: 5
Registrován: 28 črc 2007 15:07

Příspěvekod danvavra » 03 zář 2009 20:17

Snad se konečně dočkám a zítra ho budu mít doma.
Vzhled, design je luxusní. Super zpracování.

Co zvládne? Nevím, co slečna požaduje, ale určitě bez problémů:
internet, email, office, hudba, dvd, filmy, určitě překousne i to video v 720p - to budu zkoušet jako první až přijde :-)

stick
občas něco napíše
Příspěvky: 25
Registrován: 06 zář 2008 11:49

Příspěvekod stick » 04 zář 2009 10:25

No tak nějak přesně na tyhle věci to bude...hry spíš takové ty starší nostalgické nebo online....spíš jen celkově aby se všechno dlouho netvíralo,nesekalo a tak.....snad by něco i vyřešilo,kdybych si tam nechal dát disk s většíma otáčkama.....napiš prosím jak dopadlo tvoje testování :)

sirius1983
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4680
Registrován: 24 úno 2007 19:59
Bydliště: Všude dobře tak co doma...

Příspěvekod sirius1983 » 04 zář 2009 11:24

Na běžnou práci jsou CULV procesory zcela dostačující a "všude se to cpe" kvůli nízké spotřebě, která dává notebooků, ten pravý smysl...
T420, X31
Prosím, nepište mi soukromé dotazy, otázky patří veřejně na toto fórum.

Maja
občas něco napíše
Příspěvky: 9
Registrován: 04 říj 2009 11:36

Příspěvekod Maja » 21 lis 2009 14:47

Ahoj, taky se rozhoduju pro tohle Lenovo, bohuzel hlavnim kriteriem je u me cena, ktera nesmi presahnou 15K...
z toho, co jsem se docetla, by mel procesor stacit, ale to je vsude uvadeny jen v pripade Visty, tak se chci zeptat, jestli bude nejakej rozdil, kdyz tam bude Win 7 s procesorem Intel Pentium SU4100, nepotrebuju to na zadny hry ani to nebudu nijak pretezovat, jen filmy, internet, hudba a sem tam nejakej ten text do skoly, tot vse...mate uz s timto ntb nekdo zkusenosti?...nebo alespon poradte, jestli bude stacit...jo a taky bych ho mela jako primarni pocitac...predem dik za rady


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 121 hostů