Prosim poradte mi s vyberom (HP, ASUS, ACER)

Jaký koupit notebook? ... vybrat ten nebo onen? ... to jsou časté dotazy mnoha lidí, kteří vybírají nový nebo použitý notebook ... zde se mohou vzájěmně radit
ferii

Prosim poradte mi s vyberom (HP, ASUS, ACER)

Příspěvekod ferii » 19 zář 2007 15:22

Som student a chcem si kupit NB, ale aby na nom frcal v pohode WoW, cs 1.6, filmy. Rozhodujem sa pre HP, ASUS a ACER - cital som na tomto fore, ze najlepsie su Hp ale zas su drahe a ich design je vacsinou nic moc.
Mam rozpocet 16 000 kc a chcel by som dat do NB OS - wxp home edition. Pls. poradte mi niekto co najlepsi za tieto peniaze. dik

T.L.A.K.

Příspěvekod T.L.A.K. » 19 zář 2007 16:37

ja mam HP a spokojnost,radu pavilion ktora je dizajnovo vydarena. Rozhodne neber Acer, co poznam kazdy len na nich nadava. Asusy su trosku lacnejsie nez HP ale radsej podla mna HP

Jyanek
občas něco napíše
Příspěvky: 8
Registrován: 19 zář 2007 14:08

Příspěvekod Jyanek » 19 zář 2007 18:40

zajimal jsem se o radu Pavilion HP a prej je silenej problem tam napohodu rozbehat XPa, HP pocita jiz s pouze s Vistami a XP se zasadne nedoporucujou, ale to me bylo receny k rade 65xx.

Acer - vubec bych neradil.
HP - kvalita, servisni zazemi, pomerne vydareny design, neslysel jsem jedinyho cloveka, kery by to kritizoval, na pytel je cena .. plati se mrte za znacku

CeCo

Příspěvekod CeCo » 19 zář 2007 19:15

HP by som delil na Paviliony a business modely; tu sa vlastnosti i servis diametralne lisia (vratane ceny).

C

T.L.A.K.

Příspěvekod T.L.A.K. » 19 zář 2007 19:27

Jyanek píše:zajimal jsem se o radu Pavilion HP a prej je silenej problem tam napohodu rozbehat XPa, HP pocita jiz s pouze s Vistami a XP se zasadne nedoporucujou, ale to me bylo receny k rade 65xx.

Acer - vubec bych neradil.
HP - kvalita, servisni zazemi, pomerne vydareny design, neslysel jsem jedinyho cloveka, kery by to kritizoval, na pytel je cena .. plati se mrte za znacku


no zas az taky problem s tym XPckom neni, je pravda ze som musel pouzit ovladace z podobneho modelu pavilion ale vsetko ide bez problemov, od chipsetu az po web kameru, takze toho by som sa az tak nebal. A ani cenovo sa mi nezdaju byt nejak extra drahsie ako napr.Asusy. Ja som za svoj pred necelymi dvoma mesiacmi dal 28300 SK(konfiguraciu mas dole)

klicasso
občas něco napíše
Příspěvky: 71
Registrován: 26 srp 2007 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod klicasso » 19 zář 2007 19:42

CeCo píše:HP by som delil na Paviliony a business modely; tu sa vlastnosti i servis diametralne lisia (vratane ceny).

C


a jake ty rozdily tam jsou?

ferii

re: ku servisu a vykonu

Příspěvekod ferii » 20 zář 2007 11:29

takze ked by som chcel hp Compaq 6720s tak je to dost velky rozdiel ako HP pavilion??? Ak ano tak aky.[/b]

CeCo

Příspěvekod CeCo » 20 zář 2007 18:07

6720s je v podstate HP 530 s mierne nadopovanym vnutrom a baterkou.

C


Zpět na „Jaký vybrat notebook“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 77 hostů