Blue screen pri hrani online

Vše kolem Microsoft Windows. Zkušenosti, problémy, vylepšení atp.
bitxiak
píše často
Příspěvky: 146
Registrován: 12 zář 2007 02:21
Bydliště: Komarno Slovensko

Blue screen pri hrani online

Příspěvekod bitxiak » 26 pro 2007 00:20

Zdravim,
najprv som si myslel, ze je to len neaka jednorazova zalezitost ci co, ale uz sa mi to stalo opakovane (z 10 asi tak 3-4 krat). Pro hrani Warcraft 3 online mi vyskocil blue screen, nasledoval reset a nechapem preco :( . Mam Toshibu 1M8, windows XPP. Teploty NB su v pohode, myslim si, ze ovladace mam ok (inu chybu som zatial nezaznamenal). Ak by niekto vedel poradit s tymto problemom bol, by som velmi vdacny.

------------------------------------------------------------------------------------

Nasledujuci problem, s ktorym sa na vas obraciam sa tyka ASUSu A6Tc.
Tento pripad uz vidim na reklamaciu. Je tam Win XPP, ovladace od vyrobcu a zvykava "vypadavat" lan (v sietach ho nevidno, pritom je v nainstalovanych driveroch, ale nevidno ho, akoby bol neviditelny). Vypadava hlavne pri hrani po LANe, ale aj pri hociakej cinnosti. Po restarte sa objavuje velmi zriedka (sanca 5%), alebo pri preinstalovani LAN drivera (sanca 10%) alebo (a tomuto som fakt ze neveril), ked dam spustit hlbkovu analyzu NODu, nic nenajde, ale po restartovani tam LAN je (sanca 70%). Nepomohlo preinstalovanie OS.
Ak by niekto poznal riesenie na tento problem, bol by som prekvapeny, ale hlavne vdacny.

Predem dakujem za prispevky :)
Naposledy upravil(a) bitxiak dne 29 pro 2007 20:55, celkem upraveno 1 x.

bitxiak
píše často
Příspěvky: 146
Registrován: 12 zář 2007 02:21
Bydliště: Komarno Slovensko

Příspěvekod bitxiak » 29 pro 2007 20:55

Nikto nema ani najmensie tusenie? :( AK sa da tak napiste, co by ste spravili na mojom mieste vy, chcem poznat vase nazory.
Diky.

lada.sp
občas něco napíše
Příspěvky: 22
Registrován: 11 dub 2007 05:38

Příspěvekod lada.sp » 30 pro 2007 19:44

no co bych dělal třeba já, zkontroloval veškeré ovladače, odinstaloval je a nainstaloval znova, podle toho od kdy to dělá bych odinstaloval všechny programy který jsem instaloval, projel paměť memtestem, zkontroloval bych jestli tam nejsou viry a spol., vyčistil registry.
Kdyby to dělalo pořád tak reinstal systemu, no a kdyby to dělalo i pak tak si hodím mašli :lol:

Crabik
guru
Příspěvky: 899
Registrován: 19 lis 2006 00:44

Příspěvekod Crabik » 31 pro 2007 09:40

obvykle by taky mohlo napsat, co se na te modre obrazovce objevuje.
VBI Compal EL80 (15,4", 1280x800 • T7200 2,0GHz • 2GB RAM • GF go7600 256MB • 250GB, 5400ot. • Wifi, Bluetooth • Windows 7)

NEODPOVÍDÁM NA DOTAZY V SOUKROMÉ POŠTĚ


Zpět na „Windows 11, 10, 8 / 8.1, 7, Vista, XP i starší“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti